Chmatákov online


Fórum – Crit

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Crit [zamknuto]

FusKs
uživatel
SZ
Zajímá mě váš názor. Přijde mi přehnanej ten crit amulet dneska sem šel do 4ky za lovce dostal jsem critku rotákem a 190hp,který má lovec byly hned pryč. Podle mě je to pěkná blbost aby mě dával roták na jednu ránu když dá crit,to rovnou mužete rozdat gm potvory a mužem se střílet gm potvorama. To stejný když se domluví dva lidi vezmou si sniperku a amulet na crit někam vlezu bum bum a jsem mrtvej. Jak se má pak killit když vám dá někdo 1-2 rány a jste mrtvej? Chtělo by to snížit nějak dmg těch rotáku a sniperek pak nemá kulas a harpuna šanci 1 rána a končíte..
# 14.2.2015 15.54
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
GM potvora bere myslím 20 hp. (Možná bere stejně jak kulas)
Však co, proč si to necháš líbít a nepoužíváš takovou taktiku taky. Místo brečení zde, by si měl začít uvažovat, jak se to tu už hraje.
# 14.2.2015 16.27
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Rembus^^
uživatel
Ve hře: Rembus
SZ
Souhlasím s TIlem, roták ještě v pohodě ale snipa se zaměřovačem bon 3 bere na krit až 208 (dnes sem zkoušel) tak to si děláte prdel? to už je pak o ničem, mužete bejt sebe lepší kileři, mužete mít bonus 10 na kulasu, ale když na vás naběhnou dvě lowky se snimapa tak nemáte šanci.. pak to kilení je o ničem... ;)
# 14.2.2015 16.34
 
buček.
uživatel
Ve hře: Buček
SZ Skype
Přesně tak je to moc dmg nedá se to hrát pokud vás někdo zabije na ránu.
# 14.2.2015 16.42
2012 Best uppdate Gizmo come back :'(:'(
kubaa
uživatel
SZ
bio to by byla strašná sranda, kdyby se střílelo snipama jen že. Uvažovat? Uvažova tpři killení na chmatákovu? Tak maximálně zauvažuju na jakej hotkey si dám klikera
# 14.2.2015 16.50
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Výroba té zbraně je skoro 11k, tak aspoň snad doufám že udělá nějaký DMG.
# 14.2.2015 17.04
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Pixee_obnova
uživatel
SZ
Maximální dmg sniperky se zaměřovačem, za použití amuletu na crit je 160.
Maximální dmg rotáku, za použití amultu na crit je 192.

Ve hře je dovednost odolnost, která vám na 100% sníží inkasované dmg myslím, že až o hodnotu 5-6 dmg. Další užitečná věc vě hře, díky které přejdete zabití na 1 ránu (netýká se bojovníka, řemeslníka a léčitele) je například oko z mamuta, po použití je náhodná šance, že vám bude navýšena maximální hodnota života od 0 až po +25hp. Další a taky poslední věc, co mě momentálně napadá je lektvar, prodávající se v kanále pod Jižním útočištěm. Ten vám zvedne maximální hodnotu života o 75 bodů, ovšem efekt se ruší s efektem oka z mamuta. Ve hře je spousta věcí, které stojí za využití, ale přesto je každý přehlíží. Tak je místo (:'() používejte.

BTW: To dmg je půl roku stejné a vy začnete psát až teď. lol
# 14.2.2015 17.10
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
To je to typické,že se jednu noc killí když nejsou léky a protože hráč umře tak to musí svádět na efekty těchto zbraní atp. xD
# 14.2.2015 17.13
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
buček.
uživatel
Ve hře: Buček
SZ Skype
Maximální dmg rotáku, za použití amultu na crit je 192. takže lovec nemá šanci pokud třeba ted někdy do skillí. celkem nefér xD
# 14.2.2015 17.13
2012 Best uppdate Gizmo come back :'(:'(
Nexoušek_obnova
uživatel
SZ
Mám tisícovku killů, cca 70 hodin odkilleno (s těmito dmg). Ale aby se mě stalo že mě někdo zabil na ránu, to fakt ne.. nebo já někoho. A to každý gun který mám je s bonem 8-10, co je méně zahazuji. K tomu mám level 8 :D


A asi Vás s Foresem budeme muset trochu proškolit, že i ve hře jako je chmatákov se dá u killení přemýšlet a taktizovat. 3-(
# 14.2.2015 17.16
 
lubosek
uživatel
SZ
Téma o nastavování DMG už tu nechci vidět, jednomu se líbí to, druhej by chtěj zase tamto, třetí zase támhleto.
Tisíckrát se to řešilo, tisíckrát se to kvůli vám upravovalo a pořád se vám to nelíbí.
Nasrat a rozmazat.
# 14.2.2015 17.19
jsem pixee
Fores.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Fores.
SZ
Jak píše neXoušek a Black,máte využívat vše,co to jde a né jen brečet a nepřemejšlet,že neumí taktizovat. :) Je jen na vás,jak toho využijete a jak se připravíte,nezapomente,že taky roli hraje blízkost k tomu,když někdo vejde do 4. města. Pokud stojím v rohu,napíše mi ot zásah,ale ovšem ho nezasáhnu,tak je to taky pak znát... Ve hře je více povolání,jako je i například pobuda,se kterým lze použít minu. Mina vám dost pomůže a pokud jich dáte například 10 k sobě,sundá vám to na 1HP a pak už je lehký vás zabít i dýkou,stačí přemýšlet.

Téma o ničem když se to tak vezme,Black vám to vysvětlil.
# 14.2.2015 21.20
 

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Crit [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.