Chmatákov online


Fórum – Vícedenní Quest – hry

Fórum » Chmazka » Vícedenní Quest - hry

kartinek
uživatel
Ve hře: kartin, poklop
SZ Mail ICQ Skype
Zdravím.
Začátkem února, přesněji 2.-7. února budu pořádat hry. Spočívá to v tom, že každý den bude jiná disciplína. Na své si přijdou všechna povolání, jelikož budeme hledat poklady, ochočovat, těžit ale i pořádat zabíjecí turnaje. Výherce každý den obdrží velký pytel a zbraň dle výberu. Celkový výherce (můžete hrát za více účtů např řemda v utery a mystik ve čtvrtek..) vyhraje VIP věc dle svého výběru, možná 2, o tom rozhodněte vy.
Jaké soutěže byste chtěli? Jaké odměny a v jaký čas dne by vám to vyhovovalo nejlépe?
Vyjádřete se v komentářích, jsou to hry pro vás, takže si sami rozhodněte jak chcete, aby probíhaly. :)

EDIT:
2.2.19:30 Slavnostní zahájení soutěže otázkovou soutěží + závodem na chobotníkovi. Klasicky se sejdeme na podiu a bude se odpovídat na otázky které zadám. Kdo bude mít nejvíc správných odpovědí, vyhrál.
3.2.19:30 Kopák na rubu. Na každé z 8 hlavních obrazovek na rubu bude zakopáno 7 věcí. Mezi nimi bude i dopis, který znamená výhru daného dne.
4.2.18:00-20:00 Po celou tuhle dobu se budou zakopávat poklady(10-15) s tím, že do systémovky udám souřadnice pokladu +-5 políček. Kdo vykope nejvíc pokladů, vyhrál den.
5.2.17:00 a 19:00 Killicí quest. S 5000hp(17:00) a kamarádem(19:00) půjdeme přepadnout nejdříve trh(17:00) a poté 4. město(19:00). V téhle disciplíně budete moct získat všechny zbraně, které jsou hráčům dostupné.(Bílý, roták, ak, uzi, bazuka, uderovka,....). V 19:00 také budete moc získat dopis o výhře dne.
6.2.18:00 Gladiátorské hry v NP. Soutěž killerů o to, kdo je nejlepší. K dispozici budete mít SVOU zbraň dle výběru a 4 lékárny. Kdo bude mít víc, bude diskvalifikován a kontumačně vyhraje protivník. Výherce těchto her dostane Velký pytel s penězi a titul výherce dne.
EDIT: Mutovací lektvary jsou zakázány!
7.2. 14:00 Budete hledat VIP chobota zakopaného někde v chmatákově. Zakopu ho do jedné lokace, ve které budete moct kopat(Např celý ledový ostrov a.t.d.) Budu prodávat indicie, kde může být chobot zakopaný. Jedna tato indicie bude obsahovat informace ve stylu Levá část ostrova, Dolní část ostrova, a.t.d. Tyto informace budu dávat náhodně. Celkem jich bude 10, cena jedné bude 15,000chk(Cena je přiměřená možné odměně) a 1 z nich bude bezcenná. Tzn tam bude napsáno "je zakopán někde v chmatákově". Maximálně je možné zakoupit 2 indicie na jeden účet. Vítěz závodu na chobotníkovi bude mít šanci zakoupit speciální indicii za 20,000chk, na které budou mnohem určitější informace, než na indiciích pro normální hráče.
7.2. 16:00 Bude hlavní soutěž dne a to Řemdovské hry. V tuhle dobu jak už jste jistě uhádli z názvu, budou mít hlavní slovo řemdové. Prověří se však všechny řemdovské dovednosti, ne jen těžba a rybko, ale například i přesnost či ochočování. Hráč který splní nejvíce disciplín, dostane titul výherce dne.
7.2.20:00 Ukončení her a vyhlášení vítězů.

Titul výherce Bude víceméně mnou podepsaný dopis s informací za který den a disciplínu tento titul je. Opatrujte ho, protože kdo mi předá Na Ukončení her nejvíc těchto dopisů, vyhraje VIP dle svého výběru. V případě remízy (2 hráči mi odevzdají 3 tituly) Budou přítomní hráči hlasovat o tom, kdo by měl vyhrát. Pokud i toto bude shodné. Uděláme rychlý rozstřel tím, že po mně musíte bez chyby opsat větu, kterou napíšu do chatu. Kdo bude první, vyhrál.
Schválně jsem dal tyto tituly formou dopisu, abyste s nimi mohli obchodovat. Přecejen je za ně libovolná VIP věc, tudíž tyto tituly budou mít značnou cenu. Pokud však zamnou přijde hráč a dá mi jeden titul a nikdo jiný se s titulem neukáže, vyhrává dotyčný s jedním titulem.

Během her budou ještě nějaké malé doplňující soutěže, ale byl bych rád, kdyby GM a chmazky nedělaly žádné velké soutěže, které by jinak mohly narušit chod her.

Samozřejmě bude možno po celou dobu získávat sošky, houby, oči a vejce a vyměňovat je za věci podle pravidel zde www.chmatakov.cz/clanky/699-smenny-system.

Spoléhám na to, že někdo z redaktorského týmu se chytne námětu a napíše či alespoň nějaký způsobem zdokumentuje tyto hry.
Připomínám že je pravidlem že na Q se nekillí ostatní normální hráči(Nejde-li o gladiátorské hry) proto kdo bude vyrušovat či zabíjet, nebo jeho chování bude shledáno nepřípustným, bude uvězněn do NP. Doufám v potom ostatních členů CHTS, kteří do té doby už snad budou nabráni.

EDIT: Jelikož se dopisy údajně vymazávají, není možné s nimi obchodovat. Do příště do vymyslím jinak, omlouvám se.



Naposledy upraveno: 5.2.2015 16.49

# 18.1.2015 18.07
PLS škodí zdraví!

Stránky: 1 2

kartinek
uživatel
Ve hře: kartin, poklop
SZ Mail ICQ Skype
Rembus_, mo n os a enemy dostali speciální cenu v pohodě malého pytle s chk za účast na killáku.
# 5.2.2015 17.13
PLS škodí zdraví!
kartinek
uživatel
Ve hře: kartin, poklop
SZ Mail ICQ Skype
Diplom dne získal nobody. Děkuji všem killerům, ti, kteří jen sbírali, nebyli oceněni 5000chk a dárkem tak, jako ti, kteří killici.
# 5.2.2015 19.45
PLS škodí zdraví!
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
www.nahraj-obrazek.cz/?di=0142316154215

Supr Q, akorát byl trochu problém s tím dopisem na konci ale jinak jsme byly poctivě odměněni.
# 5.2.2015 19.52
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
kartinek
uživatel
Ve hře: kartin, poklop
SZ Mail ICQ Skype
6.2. se stal nejlepším zabijákem chmatákova hráč bang. Dneska bude poslední šance získat nárok na vip předmět, během několika her a to včetně kopáku o vip.
# 7.2.2015 11.05
PLS škodí zdraví!
MoNoS
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoNoS
SZ Skype

Uděláme rychlý rozstřel tím, že po mně musíte bez chyby opsat větu, kterou napíšu do chatu. Kdo bude první, vyhrál.



Stačí zapnout historii a odkopírovat.. :D Nechceš to nějak pozměnit? ;-)
# 7.2.2015 15.58
:'D
kubaa
uživatel
SZ
tu obálku si podepisoval?
# 7.2.2015 16.28
 
kartinek
uživatel
Ve hře: kartin, poklop
SZ Mail ICQ Skype
A dnešní řemdovské hry vyhrál famously s náskokem neuvěřitelných 12 bodů na 2. místo, kde byl bionicle19 s 16 body a na třetím místě s 15 body archangel.
Famously tudíž získává diplom :)

Monos - Nechci, většinou z historie neopisujou a stejně je vítěz mám ten pocit jasný.
Ty obálky jsem podepisoval ale nešly, smazalo se to, příště to vymyslím jinak :)
# 7.2.2015 17.40
PLS škodí zdraví!
kubaa
uživatel
SZ
takže snima mám ted dělat co, když jsou prázdný a nepodepsaný?
# 7.2.2015 17.43
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Můžeš je vyhodit, ale kartin má zapsané že i tak si dopis vyhrál.
# 7.2.2015 19.16
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
kartinek
uživatel
Ve hře: kartin, poklop
SZ Mail ICQ Skype
příště podepíšu asi sýr nebo něco co nepadá :D
nebo nefungující blaster, ten by nikdo jiný mít neměl
# 7.2.2015 19.57
PLS škodí zdraví!
Violetta30
uživatel
Ve hře: Violetta30, Camila30,
SZ Skype
A na dnes na týžden prečo si nedal rozvrh jak napr.6.2.18:00 Gladiátorské hry v NP. Soutěž killerů o to, kdo je nejlepší. K dispozici budete mít SVOU zbraň dle výběru a 4 lékárny. Kdo bude mít víc, bude diskvalifikován a kontumačně vyhraje protivník. Výherce těchto her dostane Velký pytel s penězi a titul výherce dne.My chceme aj vedet čo mám evyhlasit alebo už nebudu Questy atd..???
# 8.2.2015 8.05
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

Violetta30:A na dnes na týžden prečo si nedal rozvrh ....My chceme aj vedet čo mám evyhlasit alebo už nebudu Questy atd..???

Tento quest trval minulý týden, jiný napsaný momentálně není
# 8.2.2015 12.20
 
Violetta30
uživatel
Ve hře: Violetta30, Camila30,
SZ Skype
Ale to som dala ako priklad
# 8.2.2015 12.51
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Pokud bude Chmazka pořádat nějaký quest na více dní, tak to sem určitě napíše
# 8.2.2015 13.00
 
Violetta30
uživatel
Ve hře: Violetta30, Camila30,
SZ Skype
Ok
# 8.2.2015 16.22
 

Stránky: 1 2

Fórum » Chmazka » Vícedenní Quest - hry

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.