Chmatákov online


Fórum – Chyba při přihlášení

Fórum » Bugy ve hře » Chyba při přihlášení [zamknuto]

Myxir
uživatel
Ve hře: Myxir / Scatman / ZEUS
SZ
Zdar chmatáci, budu stručnej. Na účet Scatman se mi po vyplnění přihlašovacích údajů nelze přihlásit a vždy to skončí hláškou "Chybné heslo", vím určitě že přihlašovací údaje zadávám správně (už jen proto že mám na všech účtech stejné heslo) a zkoušel jsem to pro jistotu i z více počítačů a pokaždé to skončilo stejně. Tak doufám že můj milej pobuda ještě neni pod kytičkama. Předem díky za vyřízení :)

PS: A abych zabránil spekulacím, ANO ten účet je můj, NE nikdo jiný než já přihlašovací údaje nezná.
# 25.1.2015 12.30
 
AmFETamINek
zablokován
SZ Skype Web
Asi jsi zlobil a spravci ti dali za heslo toto : sdfdsdffddsffdsd :-D
# 25.1.2015 12.34
cc, tadi amfýk.
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Ten účet máš starší? Pokud ano, tak nedávno bylo WIPE, takže ten účet si musíš založit znovu. Pokud je novej a přesto ti nejde lognout, tak na to ti odpoví GM, jestli na něm není ban
# 25.1.2015 13.20
 
Pixee_obnova
uživatel
SZ
Jak psala Santea, bylo wipe (kompletní smazání účtů). Účet Scatman založený není.
# 25.1.2015 13.43
 
Myxir
uživatel
Ve hře: Myxir / Scatman / ZEUS
SZ
Můj hlavní účet Myxir smazán nebyl a to je mnohem starší než Scatman, navíc ten účet (Scatman) je starý tak týden, kdyby byl wipe přišel bych o všechny účty. Ban jsem taky nedostal, už jenom proto že sem nikomu nedal důvod ho dostat :D

Opravdu netušim jakym způsobem se tohle mohlo stát, ale zabil sem s tim dost hodin abych měl všechny potřebný skilly a itemy, nerad bych o to jen tak pro nic přišel.
# 25.1.2015 14.00
 
Fores.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Fores.
SZ
Nevim,jak je to možný,ale účet Scatman jsem taky viděl nedávno ;)
# 25.1.2015 14.04
 
Rembus^^
uživatel
Ve hře: Rembus
SZ
Ano, nedávno sem ho tu taky viděl, Zkus ho znovu založit.
# 25.1.2015 16.30
 
Myxir
uživatel
Ve hře: Myxir / Scatman / ZEUS
SZ
Nemyslim si že to pomůže, ale asi si ho nakonec budu muset založit znova protože třeba to full pátrání teď dost postrádám
# 26.1.2015 14.26
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Pokud ti black potvrdil, že ten účet založenej není, měl jsi si ho hned zaregistrovat. Je možný, že nějakej chytrolín byl rychlejší a ten účet už má. Takže pokud můžu poradit, tak ho zkus založit hned, vyskillenej ho máš za chvíli a věci si zase dokoupíš
# 26.1.2015 14.53
 

Fórum » Bugy ve hře » Chyba při přihlášení [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.