Chmatákov online


Fórum – Rembus

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Rembus [zamknuto]

ShockWaveCZ
uživatel
Obrázek
SZ
Proč mi ten hráč nadává ? nic jsem mu neudělal

ctrlv.cz/0jHL
# 17.1.2015 16.20
 
lubosek
uživatel
SZ
a máš z toho velký trauma?
# 17.1.2015 16.39
jsem pixee
DieWiLDeN
zablokován
Obrázek
SZ Skype
Aká je tam nadávka ? xD
# 17.1.2015 16.49
 
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Upřímně doufám, že budeš z tohoto trauma vyléčen, a že bude vše v pohodě a tak, jak má být. Celá chmat komunita ti pomůže, aby ti zase bylo dobře. Bude to těžký úkol, ale my to zvládneme, neboj.

Ne, vážně. To se musíte zbláznit, když vám někdo řekne kkte? Nemyslím si, že je to něco strašného, za co by se muselo dávat nutně np, ještě když ti to napsal jen jednou.
# 17.1.2015 17.08
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Za to mu nikdo np nedá,zbytečný...
# 17.1.2015 17.18
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

ShockWaveCZ:Proč mi ten hráč nadává ? nic jsem mu neudělal

Nechci ti kazit iluze, ale chmat takovej prostě je. Potkáš hráče, kteří ti pomůžou a dá se s nima pokecat, stejně tak ale potkáš i naprosto vymaštěný jedince, kteří chodí do hry jen spamovat, nadávat a bugovat. Bylo to tak vždy a bude to tak pořád, nic s tím neuděláš, tak to prostě je :-)

Btw: do hry bylo přidáno tlačítko, kterým si můžeš hráče bloknout a nemusíš vůbec číst ty jeho bláboly :-) Stačí podržet klávesu 'M' a klepnout na hráče levým tlačítkem. Systém zobrazí hlášku o tom, že došlo k přepnutí zobrazení.
# 17.1.2015 17.38
 
ShockWaveCZ
uživatel
Obrázek
SZ
Ahoj chmatáci
plně si vážím vaší podpory a doufám že vyník mé citové újmy dostane přinejmenším BAN IP. Také bych žádal citové odškodnění ve výši 50 000 chk.
# 17.1.2015 18.16
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
A to má být jako co? Četl jsi dobře ty příspěvky? Co to tady zkoušíš? To tě tak drtí netová urážka v online hře?
# 17.1.2015 18.25
 
ShockWaveCZ
uživatel
Obrázek
SZ
Ano. :(
# 17.1.2015 18.26
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
No...mě to vtipný nepřijde. Pokud by se za všechny nadávky mělo banovat, nikdo by tam nehrál a kromě toho nikdo tě nenutí to číst, můžeš si vypnout chat
# 17.1.2015 18.29
 
Pixee_obnova
uživatel
SZ
Zřejmě jsi se dnes přejedl vtipné kaše, časté přejídání může skončit i obezitou, bacha na to.
# 17.1.2015 18.48
 

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Rembus [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.