Chmatákov online


Fórum – Končím s chmazkou

Fórum » Chmazka » Končím s chmazkou [zamknuto]

opička
uživatel
Ve hře: Opička
SZ Skype
Ahoj. Už asi víte,co chci nadpisem říct. Končím s chmazkou a na nějakou dobu i s celým chmatákovem. Omlouvám se,že jsem tentokrát nesplnilo to,co se odemě očekávalo. Práva jsem měla jen chvilku,ale soutěže jsem se snažila dělat pravidelně.. Důvodem jsou nové pravidla a můj volný čas. Můj přítel už si ze mě dělá srandu,že jsem s chmatákovem více,než s ním. Jelikož mi příští týden začíná tvrdý školní režim,kdy budu z domu odjíždět v 5 a vracet se v 6-7 tak nebudu mít na hraní vůbec čas. A už vůbec né na to vydělávat ještě chk do soutěží. O víkendech si samozřejmě budu dělat věci do školy,nebo budu právě s přítelem. Omlouvám se,ale jinak to vážně nejde. Na závěr bych chtěla poděkovat spousty lidem..Nejvíc asi naši staré Třešničce,protože ona je anděl. ♥ R0M-tobě taky díky..za to,že si do mě jen tak střílíš.. a celé té tvé partě posílám vééééélikou pusinku. Potkala jsem tam i spoustu lidí,který jsem znala ze starého jabka,nebo odkudkoli,což mě samozřejmě potěšilo a byla bych ráda,kdyby jsme si napsali na chmatákově ještě někdy!..A vám všem díky,že jste mě vzali takovou,jaká jsem byla!
*Prosím blacka o down
**Lio,hodně štěstí..A pořádně je proháněj v Q! :D
***Hrejte,hrejte,hrejte! Držím palce k co nejvíce killům!
****Pixee,díky za možnost mít práva!
DÍKY
# 8.1.2015 17.25
 
AmFETamINek
zablokován
SZ Skype Web
čč xD
# 8.1.2015 18.15
cc, tadi amfýk.
MAK_obnova3
uživatel
SZ
Ne pls neodcházej :( bez tebe už to nebude ono :(
# 8.1.2015 18.58
 
AmFETamINek
zablokován
SZ Skype Web
xD xD
# 8.1.2015 20.47
cc, tadi amfýk.
panBlack_obnova
uživatel
SZ
Tvé oči jsou jako mihotavé světlušky :-*******
# 10.1.2015 11.25
 

Fórum » Chmazka » Končím s chmazkou [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.