Chmatákov online


Fórum – Programovací soutěž

Fórum » Chmazka » Programovací soutěž

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Čau čau, ahoj.
Tímto threadem vám chci oznámit nově vzniklou soutěž, kterou pořádám.
Jedná se o vytvoření jednoduchého webu na bázi html, css a php.
Odměnou pro vás bude 400k a jeden VIP chobot z těchto tří- písečný/ovocný/vodní.
Termín ukončení soutěže je 4.1.2015, tj. neděle do 19:00.
Z vašich výtvorů vyberu 3 nejlepší, vítez dostane výše zmíněnou cenu a ostatní dva dostanou po 50k chk.
Pro bližší info/upřesnění mě informujte na skypu- jelimaneeek

Zadání:

Web bude obsahovat minimálně 5 stránek stejné struktury, za použití značkovacího jazyka HTML 4.01, respektive HTML 5.0, CSS a skriptovacího jazyka PHP.
Použijte dvousloupcový layout, který bude rozdělen na následující části: hlavička, menu, obsah, patička. Každá stránka bude obsahovat vlastní obsah (text), ale i vloženou hlavičku, patičku a menu z externího souboru.Css styly pro celý web budou uloženy také v externím souboru.
V hlavičcebude obrázek a název webu.
V menu bude minimálně 6 odkazů ve formě tlačítek. Tlačítka budou nastylována vhodným způsobem (šířka, výška, barva pozadí, rámeček, vnitřní a vnější okraje, formátování textu – tučnost, velikost, barva a bez podtržení, zarovnání na střed, po najetí myši změní vzhled, apod.)
První tlačítka v menu budou odkazovat na jednotlivé stránky webu a poslední tlačítko bude sloužit jako odkaz na formulář.
Formulář bude obsahovat následující pole: textové vstupní pole, přepínače (min. 2), zaškrtávací pole (min. 3), výběrová nabídka (min. 4 položky), fieldset – skupinu polí s popiskem, potvrzovací tlačítko. Po odeslání dat z formuláře se objeví výpis jednotlivých položek pod sebou.
Obsah jednotlivých stránek bude zahrnovat použití následujících prvků: nadpisy 1. – 3. úrovně, minimálně 5 obrázků zarovnaných vpravo i vlevo, víceúrovňový seznam (min. 5 položek) – použijte jak číslovaný, tak odrážkový.
Na webu využijte libovolný příklad využití HTML 5 (lze použít i samostatný soubor s odkazem z menu)
V patičce zobrazte kontaktní údaje + aktuální datum a čas v daném formátu.
např. úterý 6. leden 2015, 16:20:36.

# 1.1.2015 21.08
 
Hybrid is back
uživatel
Ve hře: Hybrid, Marksman, Zmetek
SZ Mail Skype
Taky se ti nechtěj dělat úkoly ? :D :D
# 2.1.2015 2.30
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
amen
# 2.1.2015 2.48
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
zdechlé prase, nebo to neumíš? :D Však tohle je práce na pár hodin a máš to :D
# 2.1.2015 12.12
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Každou chvilku sem dáváte podobné témata. Docela by mě zajímalo, jestli se vám někdy zadařilo a opravdu to za vás někdo udělal. :D
# 2.1.2015 12.30
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Lempl lempláckej, z principu se zdržím, to je strašný, jak je ta naše mládež líná :evil:
# 2.1.2015 19.05
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Co už... Nebudu se zabývat něčím, co vím, že v budoucnu dělat nebudu a ušetřím si tím cca 4-5 hodin práce, protože bych musel hodně věcí dohledávat...
Když neseženu nikoho tu, tak si to koupím od spolužáka o.O
# 2.1.2015 19.15
 
MAK_obnova3
uživatel
SZ
LoL... nedával sem už nějaké úkoly?
# 2.1.2015 21.33
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
MAKu, ano dával. Pfff, člověk je hodný a udělá vám soutěž a lidem se to ještě nelíbí :idea: Dneska se nezavděčíš...
# 3.1.2015 4.07
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Děláš velkou chybu. Vždycky, když se zabejčíš stylem "tohle nebudu potřebovat a hotovo", tak se ti to vrátí a časem dostaneš přes držku. Navíc, co tě vede k tomu, že 500k + chobot má cenu 4-5 hodin času? :-|
# 3.1.2015 9.29
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
MAK_obnova3
uživatel
SZ
A neučíš se tím jenom HTML CSS, ale mnohem víc ;) asi jak se na školách učí pascal kterej nemá v praxi využití skoro nulové. Taky to nepotřebuješ a důvod to má.
# 3.1.2015 21.30
 
StaryMudrc
uživatel
Obrázek
SZ
maku drž hubu sám naprogramuješ hovno
# 4.1.2015 19.42
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Mak, tady jde o to, že v tomhle oboru po dokončení školy nechci a nebudu pokračovat, protože mě to nebaví. Tudíž, když to nebudu dělat v budoucnu a nebaví mě to, tak s tím chci mít co nejmenší práci. Jelikož jsem už ale ve 4. ročníku na soš, tak je poměrně pozdě na přestup jinam, 4 roky života "ztratit" nechci.
# 4.1.2015 20.17
 
MAK_obnova3
uživatel
SZ
StarýMudrc: Nezáviď, že to neumíš xP
# 5.1.2015 10.33
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ

Jasper:Mak, tady jde o to, že v tomhle oboru po dokončení školy nechci a nebudu pokračovat, protože mě to nebaví. Tudíž, když to nebudu dělat v budoucnu a nebaví mě to, tak s tím chci mít co nejmenší práci. Jelikož jsem už ale ve 4. ročníku na soš, tak je poměrně pozdě na přestup jinam, 4 roky života "ztratit" nechci.



takže jsi 4 roky proflákal na nějaký škole a ještě si necháš dělat DÚ od hráčů jako soutěž ??? 3-(3-(3-(

docela vychcaný :-P
# 5.1.2015 16.37
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD

Fórum » Chmazka » Programovací soutěž

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.