Chmatákov online


Fórum – LOGIKA DNEŠNÍCH HRÁČŮ

Fórum » Diskuse o Chmatákově » LOGIKA DNEŠNÍCH HRÁČŮ [zamknuto]

KaReCeK
uživatel
Obrázek
Ve hře: Bum[B]LeBee™
SZ Skype
Dnes ve večerních hodinách (cca 21:30) "Pan Black" Udělal kopací Q na trhu.
Q byl o brouky (Killing povolen) cca 30 lidí online
Byli sme na trhu pouze a Lukasek13..Kopali sme si brouky a zároveň sme ničili každou konkurenci která přišla na trh (Chodily jen za řemdy) a "Pan Black" napsal že kdo nemá krump tak toho zabije.
I přesto se našlo pár nechápavých lidí kteří to asi nepochopili a pak začali na trhu brečet.
Jasný příklad: Sixtus
RADA DO PŘÍŠTĚ: CHOĎTE ZA BOJDY KDYŽ JE Q V RED ZONE ;)
# 21.10.2014 21.51
Nikdo není jak Ty,Nikdo není jak Já. Je to svatá pravda a jsem za to fakt rád


SZ
Já ti to napíšu asi takhle, lognu jednou za 14 dní abych se podíval do hry, zrovna byl nějaký ten "Q když jsem šel na trh a tam 3 lidi a pan black, který si myslí, že je frajer co začne vykládat nějaký nesmysli, porádím ti jedno prober se a víckrát mě nezmiňuj tady, nestojím o to. :)
# 21.10.2014 22.36
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
LOGIKA DNEŠNÍCH HRÁČŮ:

Zakládání témat, který jsou naprosto o ničem.

Jasný příklad: KaReCeK
RADA DO PŘÍŠTĚ: BAV SE HROU A NEŘEŠ CHUJOVINY.
# 21.10.2014 23.05
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
KaReCeK
uživatel
Obrázek
Ve hře: Bum[B]LeBee™
SZ Skype
Mario tebe se to netýká tak se laskavě nevyjadřuj ;)
Děkuji
# 21.10.2014 23.18
Nikdo není jak Ty,Nikdo není jak Já. Je to svatá pravda a jsem za to fakt rád
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Ty jo, tohle téma tu opravdu chybělo. Nepostradatelná informace, díky! .))
# 21.10.2014 23.33
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ

KaReCeK:Mario tebe se to netýká tak se laskavě nevyjadřuj ;)
Děkuji



Je to diskuzní forum ve kterým ty si založil téma. Budu se vyjadřovat ať se ti to líbí nebo ne. K tomu je přeci tento web určen.
Koho se to tedy mělo týkat? :D Jen Sixtuse?? Proč tedy zakládáš téma?? Nebo z jinýho důvodu?? A nebo si chtěl jen veřejně ukázat, jak na tebe nikdo při Q neměl? lol Měl by sis vzít i Sixtovo radu k srdci a probrat se..
# 21.10.2014 23.35
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein


SZ
"Pan Black" napsal že kdo nemá krump tak toho zabije.
I přesto se našlo pár nechápavých lidí kteří to asi nepochopili a pak začali na trhu brečet.
Jasný příklad: Sixtus
RADA DO PŘÍŠTĚ: CHOĎTE ZA BOJDY KDYŽ JE Q V RED ZONE ;)



Tak ty jeden nechápavej, za jaký acc jsem na trh dorazil ? Nebyl to náhodou mystik? :)
# 22.10.2014 0.17
 
KaReCeK
uživatel
Obrázek
Ve hře: Bum[B]LeBee™
SZ Skype
Nevím za co si přišel a ani sem to nijak nezkoumal,ale brečel si taky ;)
# 22.10.2014 8.09
Nikdo není jak Ty,Nikdo není jak Já. Je to svatá pravda a jsem za to fakt rád
Pixee_obnova
uživatel
SZ
Je to q pro killery, zakopány budou vždy jen killerské potřeby, takže nic pro řemdy.

Killing byl schválně povolen, aby se ukázalo ,kdo bude remcat a kdo to tam rozbije. Tyto q budou ted častěji, jsem zvědavý, jak dlouho to bude hráčům trvat, než to pochopí.

Každej prďola s pár chk má dneska už bojdu, jenomže když dojde na to, že by mohl i umřít, to ne..

Kdo nebude mít na kopáku krumpáč, okamžitě np, výmluvy že ho někdo nemá, se používají tak týden po wipe. Berte to jako q na udržení lokace, akorát silnější sosá odměnu. A je mi jedno jestli tam bude kopat jeden, nebo 15 lidí, na q může kdokoliv spolupracovat jak chce, ským chce.. Takže pro ty, co tam příjdou s krumpáčem a někdo je zabije (z hráčů) a pak tam píšou "to je na h*vno q, když tady killujou", bych chtěl jen říct, raději tam nechoďte, je možné, že zrovna nebudu mít náladu a budete počítat kameny.

Tento q budu pořádat vždy jen v red zóně.
# 22.10.2014 13.41
 
Honzan
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ab31ch
SZ Skype
Ty brďo, to jsou docela rebelové. Hlavně ten Sixtus... Chodit do red s řemdou? No není to rošťák?
# 23.10.2014 18.25
 
Pixee_obnova
uživatel
SZ
Honzan, to mělo být vtipné nebo jak ? Připadáš si ted jako doceněný, když jsi napsal zbytečnou sra*ku ? Dal bych ti warn, ale nejsem rošťák, to bych ho musel dát každýmu, co sem napsal.

/lockyš - není se o čem dál bavit
# 23.10.2014 18.37
 

Fórum » Diskuse o Chmatákově » LOGIKA DNEŠNÍCH HRÁČŮ [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.