Chmatákov online


Fórum – Dota 2 vs. Lol

Fórum » Diskuse mimo mísu » Dota 2 vs. Lol

Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Jednoduchá anketa na téma Dota vs. Lol.

Všichni, kdo dají hlas Dotě nebo Lolku prosím, aby přidali i komentář proč upřednostňují tu nebo tu hru.

Já hraji strašně dlouho Lolko.
Důvod je takový, že v Dotě nemám nějaký cíl cesty, nevím proč bych to měl hrát.
Kvůli levlu? Ocenění? Nebo snad že bych získával na postavy itemy?

V Lolku mám vždy důvod hrát dál. Ať už je to kvůli runám, nebo si chci koupit nového hrdinu.
Je asi pravda, že Lolko hraje spoustu usoplenců, ale mě nikdy nevadilo číst, jak jsem
bezvýznamný noob od člověka co má skóre 3/9 :D
# 31.8.2014 18.37
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
  • Dota 2 nebo Lolko?
  • Lolko14 hlasů, 88 %88 %
  • Dota 22 hlasy, 13 %13 %
  • Celkem 16 odpovědí
kubicek307
zablokován
SZ
Je vidět , že ty vůbec nevíš kamarádelollol
# 31.8.2014 18.39
 
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Je vidět, že TY vůbec nevíš kamaráde lol lol
# 31.8.2014 19.28
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
TIež LOL.
Na dote má každý hráč všetkych champov zatiaľ čo na LOLku ťa to núti si tych champov kúpiť. A tiež krajšia grafika :) Dotu som hral raz a nejak ma nezaujala.
Takže LOL.
# 31.8.2014 19.37
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Hraju lolko, protože jsem ho hrál ještě než byla dota a nechcou se mi učit new buildy apod. Divize soloQ: Dia II, ranked team 5v5: chall.
# 31.8.2014 19.38
 
Hybrid is back
uživatel
Ve hře: Hybrid, Marksman, Zmetek
SZ Mail Skype
LoLko je zábavnější a navíc je o dost jednodušší než dota, což je vidět i na počtu hráčů.
Dota má podle mého lepší grafiku, ale nikdy jsem ju nehrál a ani nehodlám začínat :)
Btw. autor tohoto topicu mě velmi dostal slovy :"nikdy nevadilo číst, jak jsem
bezvýznamný noob od člověka co má skóre 3/9 :D" Ty jsi toho moc z té hry nepochytal, řekl bych, že budeš tak max silver :D
# 31.8.2014 19.51
 
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail

Houg_:Hraju lolko, protože jsem ho hrál ještě než byla dota a nechcou se mi učit new buildy apod. Divize soloQ: Dia II, ranked team 5v5: chall.


Až na to že dota byla dřív lollol
Jinak hraju taky LoLko asi protože je jednodušší než dota a je snadněji přístupné, prostě stáhnete a hrajete :)
# 31.8.2014 20.03
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Bavíme se o dotě 2, která pokuď vím byla později jak lolko. Dota byl původně pouze mod W3jky, takže se nedá považovat za hru.
# 31.8.2014 20.05
 
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Už jo. Asi tak jako DayZ Standalone.

Hybrid: Nepochytal jsem co? Skoro mě zabilo, jak jsi napsal, že budu max silver.
Jako by to něco znamenalo.


Každopádně díky všem předešlým lidem, co odpověděli na anketu a napsali sem i důvod.

Myslel jsem, jak mě všichni oserou kecama,
že jsem blb, a že Dota je prostě nejlepší :D
# 31.8.2014 21.00
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
sensi2k9
uživatel
Obrázek
Ve hře: sensiok, Royal
SZ
hraju taky lol, nevím proč ale dota mě nikdy netahala
# 31.8.2014 21.10
Born with nothing, die with everything
Hybrid is back
uživatel
Ve hře: Hybrid, Marksman, Zmetek
SZ Mail Skype
Mono: Ano, znamenalo ... Nebo jsi snad taky zastáncem názoru, že Dia je to samý jako bronz ? Btw, měl jsem pravdu, že ? :D
# 31.8.2014 21.46
 
kogi04
uživatel
Ve hře: kogi04
SZ
Hraju dotu, protože je složitější... LoLko mě nikdy netáhlo
# 31.8.2014 21.57

kubicek307
zablokován
SZ

Ghoom:

Houg_:Hraju lolko, protože jsem ho hrál ještě než byla dota a nechcou se mi učit new buildy apod. Divize soloQ: Dia II, ranked team 5v5: chall.


Až na to že dota byla dřív lollol
Jinak hraju taky LoLko asi protože je jednodušší než dota a je snadněji přístupné, prostě stáhnete a hrajete :)


Odpovědět mi citací mýho komentáře? Jestli řikáš že v dotě nemáš cíl? Cíl obou her >>> dostat se v rankedech co nejvýše, pokud je pro tebe v lolku cíl mít runy tak to si dobrej blbec. Tohle neni metin/wow , kde všechny zajímá jaký máš itemy lol

Mimochodem hraju lolko tak už víc jak 2 roky, dotu jsem taky nákou chvíli hrál. Na dotě se mi nelíbí delay pohybů ( má to nákej speciální název, kterej si už nepamatuju) , to že vlastně nemáte scaling abillit ( krom lvl ).
Ale pak jsou tam věci, který se mi líbí ( protože dělaj hru komplexní : s určitým pickem jde udělat lvl 1 Roshan ( Baron), runy ( v lolku buffy ) , upravený vision , deny minionů a kurýr. Tyhle věci dělaj hru zábavnější ( alespon pro mě, mám radši pomplexnější hry) Kdybych objevil Dotu dříve než lolko, tak bych ji asi zůstal hrál, ale jak jsem začal hrát lol a pak až dotu, tak sem si prostě nemohl zvyknout na rozdíly, takže jsem zůstal u lolka

btw : Dota a Lol maj uplně stejnou přístupnost , obě je stáhneš zdarma, nevim kde si vzal že je v tom rozdíl
btwnumbadva: Jasně, že divize něco znamená, myslíš že bronz hraje stejně jako dia? To jsou akorát kecy lidí, který se tam nedostanou , protože mají ,,špatný tým" kterej jim prohrává hry lollol
# 31.8.2014 22.00
 
Pašteková
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pašteková , Wespe
SZ Skype
Dota, LoL je to ten istý princíp zabíjania času ale lolko je o čosi lepšie ;-)
# 21.9.2014 22.51
 

Fórum » Diskuse mimo mísu » Dota 2 vs. Lol

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.