Chmatákov online


Fórum – Možna to tu bylo

Fórum » Komunikace se správci » Možna to tu bylo [zamknuto]

_Ego_
uživatel
Ve hře: Ego
SZ Mail
Chci se zeptat , možna to tu bylo nevím , při killeni se furt odlogává je to hrozne , nejde nějak udělat nastavit že když se odlogne tak ještě 5 sec bude ve hře než bude odlognuty , bude to tak luxus nikdo nebude odlogavat (bude utikat ale neni to tak hrozny jak odlogávat) a když jo tak umře , protože už mě to nějak přestává bavit když já neodlognu přijdu a kulas bon 10 a on odlogne s bonem 2 jsou to návrhy možna nejsem sám co to chtěl už napsat nebo už to bylo napsane nevím když už jo Sorry
Pište si co chcete že to tu bylo že jsem dement atd je mi to jedno ...
# 10.9.2014 22.26
 
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Ne, nejde to a už se to tu řešilo několikrát.
# 10.9.2014 22.28
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Možná kdyby jsi chtěl zainvestovat nějaký větší peníz, tak by se to dalo domluvit, ale fakt dražší záležitost... nejspíš :D a stejně tím moc nevyřešíš. Není zas tak těžké vzít si jeden svitek do invu :)
# 10.9.2014 22.29
 
_Ego_
uživatel
Ve hře: Ego
SZ Mail
:D svitky by se zrušli nebyly by, nevím , když se to tu řešilo už , mužete znovu řešit nebo lock :D
# 10.9.2014 22.33
 
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Asi budu dávat warn za každé téma, týkající se tohoto návrhu. Stačí se kouknout do správné sekce, trošku zarolovat a máte to. Takovéto téma tu je minimálně 1 za měsíc a fórum není rozděleno na sekce jen tak pro srandu.


Mimochodem, stačilo mi 2,5 hodiny abych zjistil, že jsem asi jediný, kdo při boji neodlogne nehledě na zbraň.. Rada zní: VŠICHNI ODLOGUJTE KDYŽ VÁM DOJDOU LÉKY, AŤ TO ZTRATÍ CELÝ SMYSL. Člověk co v boji neodlogne, je prakticky pohoršen i pokud vyhraje.. :D
# 10.9.2014 23.10
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Můžete dát pravidlo, že kdo odlogne při boji dostane NP třeba xD by bylo dobrý. Důkaz: video.
# 11.9.2014 0.55
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

MAK:Můžete dát pravidlo, že kdo odlogne při boji dostane NP třeba xD by bylo dobrý. Důkaz: video.



Já poslední doubou pokaždé používám svitky které jsou od odlognutí k nerozpoznání.
# 11.9.2014 7.15
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
Jezis odpojuje se kazdej a vy to resite furt jak mamlasove.
# 11.9.2014 8.12
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
MAK_obnova2
uživatel
SZ
AviNci: To se většinou tak dělá no... že se řeší věci kterém lidem vadí. Ty si fakt kus chuja xD
# 11.9.2014 10.52
 
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
Maku kdyby tu bylo jedno tema ale ono jich tu je vic nez 2 jak nekdo psal kazdej mesic to nekdo resi. Kdyby do toho hrace slo vic lidi nez jeden tak by odlogl mrtvej.
# 11.9.2014 10.55
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Jenze to udajne udelat proste nejde .. takze smula a na nejake bonzovani a nataceni videi, jestli nekdo odlogl nebo ne nejsem zvedavy ..
# 11.9.2014 12.37
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ

Fabos121:Jenze to udajne udelat proste nejde .. takze smula a na nejake bonzovani a nataceni videi, jestli nekdo odlogl nebo ne nejsem zvedavy ..



Je vcelku jedno jestli odlogne nebo se portne, je to to samé.. :-D A jelikož porty nikomu nevadí tak odlog asi taky ne:-d
# 11.9.2014 13.24
 
sensi2k9
uživatel
Obrázek
Ve hře: sensiok, Royal
SZ
Vždy se odlogávalo a vždy se odlogávat bude, ani fun tomu nezabrání :D
# 11.9.2014 16.59
Born with nothing, die with everything
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Zbytečné řešit. I kdyby se to nějak udělat momentálně dalo(což nedá), stejně se budou používat porty.

btw. pobavil mě název vlákna. "Možná to tu bylo".
Ale ne, jenom tak 50x. :D
# 11.9.2014 17.06
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Pixee_obnova3
uživatel
SZ
lock
# 11.9.2014 19.14
 

Fórum » Komunikace se správci » Možna to tu bylo [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.