Chmatákov online


Fórum – Chmakuza

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Chmakuza

Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Účty na webu:

Sixtus
Spartakus II
Ar[a]Sh
The Blazik
MangoxD
Quick
Sensi2k9
Ajedrez85
Grok
Novotnak#26
_Ego_


Jména účtů, která budou v organizaci Chmakuza.

Jonathan, Quick

Neboštík, Sandokan, Terodaktyl

Crixus,[Chop], Han[u]man , Bla[z]

Mmr, Front, Forent, Pff, Sindoras, Sindoras., 3Kacenka3

Ego
Camper
Bordel

Spartakus
Julius Caesar
Muhammad Atta

THUNDER
[DUM]_[BUM]
Ar[a]Sh

Pk_Grok
Grok

Kokainee , Dior

Cecilka. , Cecilka , Hector. , Hector , Skrivanek , Skrivanek. , Super Mario , Devil Jin

Ajedrez, Tvrdokozusk

Mio Dios, Mio Dios III. _SixtuS_, SixtuS, Strike, Str[i]ke, HeadHunter


Seznam členů:

Arash
Blazik
Mario
Ego
Forent
Hans
Quick
Neboštík
Grok
Sensi
Sixtus
CHESS KINGS

12 členů, tudíž kapacita plná.



Naposledy upraveno: 26.8.2014 13.54

# 25.8.2014 22.55
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Koukám, že fešáci mají akorát jiné jméno, jinak vše při starém.. Jako sorry, původní nápad byl udělat aby se ch rozdělil do dvou hlavních ganů, jenomže vy jste jen přejmenovali 2 klany ve hře.. Nic proti, beru ze mate partu ale to se nemusela dělat tahle věc, když je to furt stejný, měla to být změna.. Teď akorát budete mít skiny, dostupnější munici a hromadu q jen pro vás. Už vidím, jak do klanu berete někoho jiného, tenhle seznam bude na pevno, i přes to ze by někdo z nich nehrál, Možná se zbavíte jednoho, dvou.. V tom případě se mi nějak vytratil smysl této věci..

Fešáci a Soldiers.. A zbytek chmatu ať si rybáří..

// Omlouvám se, píší z mobilu.
# 26.8.2014 1.37
 
Hybrid is back
uživatel
Ve hře: Hybrid, Marksman, Zmetek
SZ Mail Skype
A co jsi čekal ? Ony už to jsou prostě takový 2 tábory. Řekl bych, že všichni "killeři" jsou rozebraní, zatím jsem nepotkal člověka, kerej byl bez klanu a ptal se, jestli do něj může jít ... FAKT NE
# 26.8.2014 2.25
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Dobře, ale ber to takhle..Limit členů v organizaci je 12 ..Ten limit je proto, aby jedna organizace neměla těch členů moc, druhá málo ..Aby to stále bylo nějak vyrovnané..Vzhledem k počtu lidí, co tuhle hru hraje je 12 členů pro organizaci v tuto chvíli myslím akorát..Ano, může být 20, ale to nezaplní obě organizace a může nastat to, že jedna jich bude mít 17, druhá 10, protože nebude už z čeho brát a seznam členů z naší strany je myslím pochopitelný..
Přes prázdniny hrál klan fešáci, b.s. ...Nikdo jiný neměl zájem nějak zprovoznit klan..Né založit, ale zprovoznit..Ted začíná škola a dost pochybuji o tom, že se něco změní..
Navíc jak jsem psal..Seznam se bude časem obměňovat podle aktivity..
# 26.8.2014 8.57
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein


SZ
Tech uctu co ma dostat skin je nejak moc :D neprijde mi to jako 12...
# 26.8.2014 10.57
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ

SNIPER KILLER:Tech uctu co ma dostat skin je nejak moc :D neprijde mi to jako 12...



Tak těžko každý bude mít 1 účet.. :-)
Ty účty tam máme vypsaný všechny, abychom každý týden neotravovali správce s nastavením skinu na další účet.
# 26.8.2014 11.15
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein


SZ
Ja bych udelal jeden clen - jeden ucet se skinem a ne jeden clen a 20 acc se skinem

Edit: klan ma mit 12 clenu ale jestli se pocita na clena 10acc, tak to je trochu nefer:D... By me zajimalo kdo tuhle kravinu zase vymyslel a gm urcite bude cele zhave z toho ze bude sundavat 20skinu dvoum lidem pak to jinejm 15nastavovat a jeste tem 20ti mazat klan :D



Naposledy upraveno: 26.8.2014 12.44

# 26.8.2014 12.04
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
přímo.. účastni se fightu a bojuj za klan jako mystik nebo bojda, né jako 4 bojdové a 2 mystici..
# 26.8.2014 12.24
Hybrid is back
uživatel
Ve hře: Hybrid, Marksman, Zmetek
SZ Mail Skype
Fredy, takhle to tu chodí, každej má minimálně 1 bojdu a 1 mystika (já jsem vyjímka, jsem moc línej) :D
Btw. skiny se budou nastavovat i na řemdy ? To mi přijde jako uplně zbytečný, to by znamenalo, že řemeslníci se můžou v questech (třeba na kopačácích) zabíjet, protože mezi klany to je oukej.
# 26.8.2014 12.28
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
S Hougem jsem se dohodl, že skin půjde pouze na bojové účty, nikoliv všechny ..Účty jsem tam vypsal všechny, protože těmto nastavím klan a pro větší přehled, protože je nelogický, aby člen neměl klan na řemdovi ..Stávalo by se to, že člen stejné organizace bude killit řemdu hráče ze stejné organizace..

Fredy: Dokud v týhle hře bude systém nastaven tak, že např. bojovník je kompletní k boji za dvě hodiny, tak je nemožný, aby měl jeden bojdu, druhý mystika, třetí zase hrál za léčitele.atd.

Edit: Koukám, že jsem to špatně napsal, moje chyba, přepíšu to...
# 26.8.2014 13.52
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
to je mi jasné že každý má bojdu a mystika... jenže, když už jsou to stálé klany, tak by jste měli mít šanci na někoho se zaměřit, jestli že má z tebe CHBI bopki a ty logneš bojdu, jednou tě rozsekaj do 3 sekund a ty místo toho, aby sis v dalším kole bral HP lektvar, léčitele sebou a mystika co na tebe bude stoupat a krýt tě, prostě logneš mystika, nahodíš muták a maj po prdeli, a neví do koho jít, takže zase jenom zmatky se zapnutým klikem střílíš každého kdo nemá tvuj skin (ještě když s mutákama budete vypadat stejně)
# 26.8.2014 14.34

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Chmakuza

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.