Chmatákov online


Fórum – Logika moderátorů

Fórum » Diskuse mimo mísu » Logika moderátorů [zamknuto]

Matteo
zablokován
Obrázek
Ve hře: Neymar Jr
SZ Skype
Takže čus :D:D z toho chytám záchvaty smíchů :D:D

Založil jsem téma LoL-ko protože jsem potřeboval poradit .. :D byl jsem zhejtován za to že jsem to založil když už tu 1x je .. :D tak pak jsem jim odepisoval a dostal jsem +20% varování za OT :DDD a pak +20% varování za vulgarismus ! :DDDDDDD od kdy je prdel a sračky sprostý slovo? ... aha :DDDDD A ještě víc mě rozesmálo že to pak smazali :D,
Tak jsem se zeptal v tom 1x tématu Watchník mi asi poradil za to díky!
A pak jsem dostal +40% varování za PROTOŽE TĚ NEMÁM RÁD :DDDDDDDDDDDDDD co to je ? že se zeptám... a daj mi +40 za velký nic ? :D:D:D:D:D
A potom to smazali :D:D takže ti co psali do mého tématu který je smazaný at píšu tam tak jsem napsal a vidíte jak to dopadlo :))))) Prosím vás rozdávejte si Varny za horší věci.... :D:D než za pí****** jo ? :) čekám že za toto budu mít block :) a že to smažete :D ale musím to říct :D:D taková ubohost moderátoři !! jste velký ho***
# 14.7.2014 15.01
BRAZIL
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Za prvé píšeš jak dement. Nešlo by napsat těch smajlíků ještě víc? Za druhé si tam řešil nějaké své varovnání. Proto si dostal další % za OT. A za třetí za tu poslední větu ti zvedám na 99%, tak se už koukej uklidnit.
Lock
# 14.7.2014 15.16
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
A ja ti pridavat to 1% .. chvas se jak kreten, ty sasku .. pises sracky a jsi za to potrestan, prava nemaji 15leti debilci, nekteri z nas moderatoru jsou tady uz nekolik let a opravdu nemame potrebu davat varovani jen tak .. a to jeste muzete byt radi, ze netrestame vsechno tak prisne, jak bysme si zaslouzili, sbohem ..
# 14.7.2014 17.46
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Banned.
# 14.7.2014 18.55
 

Fórum » Diskuse mimo mísu » Logika moderátorů [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.