Chmatákov online


Fórum – Porucha

Fórum » Komunikace se správci » Porucha [zamknuto]

schio
zablokován
SZ
Zdravím nevím co se to děje, ale dnes jsem chtěl dělat tu olympiádu bohužel mi nešlo lognout acc Schio nepsalo to nic ani žádnou chybovou hlášku fungoval mi jen acc Schio. a všechny ostatní mé acc. Poté jsem si vypůjčil acc "Ch@otics od známého abych mohl tu olympiádu asponň nějak hlídat. Nakonec to poté nebylo zapotřebí protože mi to Pixe opravil, ale za jménem jsme měl Schio.. 2x tečka. v 16:19 jsem chtěl lognout a připravit si itemy na večerní kopák a závěr olympiády bohužel nefunguje mi ani acc Schio. Schio.. Ch@otics Schio Ch@otics. Vždy to píše buď špatné heslo nebo to nepíše nic a je tam vyobrazena poslední hláška. Vůbec nevím jestli to je nějaká závada u mě nebo co se děje. Na všechny acc co jsem se přihlásil, byla do 5 minut pokažená a nelze na ně lognout alespoň zkoušel jsme to na 2 pc s 2 různými IP a vždy to dělalo to samé.
Prosím o nějakou radu nebo opravu. Děkuji
S pozdravem: Schioo
# 15.6.2014 16.28
 
domko
uživatel
Obrázek
SZ
Není to rada,ale přidávám se.. celý den mě to kope,že prý něco nedovolené a IP mi prozkoumá správce(vždy tak po 10 minutách max) pak musím vypnout chmat jinak bych nelogl
# 15.6.2014 17.03
Kostky jsou už bohužel vrženy
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Mám pocit, že jde o to, že ve hře je pár účtu co visej na serveru a vy na něj dáte .sleduj stim že vůbec není ve hře praticky. Dám komplet restart.
# 15.6.2014 18.38
 
schio
zablokován
SZ
jojo to bude asi ono protože mě to dneska pořád portilo k NP když jsem daval .sleduj a nikdo tam nebyl jedině že bys tam byl ty v ID6
# 15.6.2014 18.53
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
J u NP někomu visel účet, ale já tam dával sleduj normálně a účet mám pořád v pohodě.
# 15.6.2014 19.11
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

schio
zablokován
SZ
asi jsi měl haluz já už takové štěstí neměl :D
# 15.6.2014 19.22
 

Fórum » Komunikace se správci » Porucha [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.