Chmatákov online


Fórum – Srdce

Fórum » Chmazka » Srdce

schio
zablokován
SZ
Zdravím všechny chmatáky.
Mám tady pro vás velice zajímavou informaci :-)
Do Q budu teď dávat srdce "červené" "né z chmatosaura".
Toto srdce bude opravdu zajímavá věc a bude se objevovat v Q většinou každý 2. nebo 3. den. nebo ho zařadím do MiniQ to už bude na mě. No jak jistě víte dotěď bylo 3x srdce = kostík. Ale toto se mění a to takovým způsobem, že za 5 srdcí si budete moci vybrat libovolný VIP item.

V prípadě, že budete mít 5 srdcí dejte vědět ve hře nějakému GM "AMF" "PIXEE"
a nebo pokud budu mít já nebo hock věc o kterou byste měli zájem tak vám ji vyměníme také..

PS: pokud se vám stane, že vám třeba chybí 1 srdce tak máte možnost ho ode mě koupit "pokud nějaké budu mít" nebo od GM koupit za 100k 1 ks.

S pozdravem : Schioo



Naposledy upraveno: 28.5.2014 16.34

# 28.5.2014 12.59
 
Watchník
uživatel
Ve hře: Watchn
SZ Mail
Máš tam pěknou hrubku píše se objevovat xD
# 28.5.2014 13.02
 
schio
zablokován
SZ
Opraveno díky.
# 28.5.2014 13.08
 
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
Mám dotaz nedaly by se ty srdce koupit dejme tomu 1 ks za 200K? Když bude někomu chybět jak si psal může ho mít za těch 100K ale kdyby se to dalo koupit normálně.
# 28.5.2014 19.56
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
lol.. nejdražší VIPko stojí 500k a ty budeš kupovat srdce po 200k a to jich ještě potřebuješ pět. Trochu přemýšlej než něco napíšeš.
# 28.5.2014 20.25
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

kubicek307
zablokován
SZ

Dvoulistek:lol.. nejdražší VIPko stojí 500k a ty budeš kupovat srdce po 200k a to jich ještě potřebuješ pět. Trochu přemýšlej než něco napíšeš.


Tak ona to neni taková hloupost třeba máš 4 z Qtu a prostě nechceš čekat na 5 nebo seti ho nedaří sehnat. Tak si ho koupíš a pořád ušetříš 300k. Když počítám s tím se sis ty 4 nekupoval.
# 28.5.2014 20.29
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Však ale píše Shio v prvním postu tohle.
"PS: pokud se vám stane, že vám třeba chybí 1 srdce tak máte možnost ho ode mě koupit "pokud nějaké budu mít" nebo od GM koupit za 100k 1 ks."
# 28.5.2014 20.31
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

schio
zablokován
SZ
No. o tomto jsem hodně přemýšlel za kolik bych prodal to srdíčko ale ty vip itemy jsou už tak dost drahé hráči si koupí 1 a mají prachy pryč.. takže 100k je ideální cena a kdyby někdo měl 4 srdíčka a prodal by 4 za 100k hráčům tak na to vipko stejně bude mít. 100k je ideální a přiměřená cena

BTW: comming soon s dovolením vyšší moci by se mohlo udělat i něco podobného o vip zbraň za 5 srdíček si vip gun určitě nikdo neveme :D
# 28.5.2014 22.21
 
schio
zablokován
SZ
Do hry již přibylo zpousta velkých srdcí takže pokud už jich máte 5 tak mě najděte a domluvíme se nějaké itemy mám a nějaké bych mohl sehnat.
# 8.6.2014 21.13
 
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
Schio hráči mají plno peněz... Například Energy hraje asi měsíc a už má na řemdovi přes 1 mega takže peněz je ve hře pořad dost...
# 10.6.2014 12.28
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
MAK_obnova3
uživatel
SZ
WTF... měsíc a mít mega xD dafaq
# 10.6.2014 14.26
 
schio
zablokován
SZ
Emko ty ses zase vyhnamenal :_D Co má srdce společné s penězi vykupuju jen houby a vajíčka navíd těch srdcí je na celém serveru cca 15 to máš 3 vipka které stejně ještě nikdo nemá protože každý má 1 nebo 2, ale jen málo kdo... a další věc je, že já to za prachy nevyměnuju, pak tu máme další fakt a to je hodně důležitý fakt že za posledních 10 dnů byla jen olympiáda a tam jsem celkově dal 6 srdcí a nic víc takže 10 dnů nikdo nedostal chk ani itemy prostě nic takže jestli má 1 mega což můžu mít klidně za 24 hodin narybařené...."ldyby rybařil takovým způsovem jaký používám já".. tak je to možné a nebo má taky jiný acc..

PS: rybařit s více acc najednou za použití jednoho PC zatím umím jen já a naučil jsem to jen jednoho člověka .. takže to určitě přes rybaření ani přes Q nezískal, takže pokud nemá doma 4 pc a nebo na to nějak sám "o tom pochybuju protože kontroluju hru pořád akorát sme neviditelný.. a ničeho jsem si nevšiml" nepřišel tak má jiné acc a nebo tě opil rohlíkem...:D
# 10.6.2014 14.49
 

Fórum » Chmazka » Srdce

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.