Chmatákov online


Fórum – Problém s klanem

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Problém s klanem [zamknuto]

Dalby
uživatel
SZ Mail
Zdravim
Na účtě Dalby sem si založil klan RezZzpecT... Poté sem ve hře potkal hráče a hodil mi pozvánku do klanu na kterou sem dal odpověď NE. Po projití portem sem měl jeho klan, tak sem dal vystupuji z klanu, jenže sem pak neměl ani svůj klan a už tam ani nikoho nemůžu pozvat.
Nevíte co s tím mohu dělat? Za radu, která bude fungovat odměním hráče 20k.
# 26.4.2014 17.34
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web

Dalby:Zdravim
Poté sem ve hře potkal hráče a hodil mi pozvánku do klanu na kterou sem dal odpověď NE.



Keby si dal odpoveď NIE ako vravíš, tak by si ten klan nemal, takže tu neklam.
Každopádne, ten klan sa už nedá nijak vrátiť, maximálne ti nejaký GM môže dať novú listinu a budeš si môcť založiť nový klan.
# 26.4.2014 17.45
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Dalby
uživatel
SZ Mail
Jsem si 100% jistý, že jsem dal odpověď ne.
# 26.4.2014 17.46
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Proste 1000x mi dával fredy alebo hocikto iný nejaký noname klan, vždy som dal NIE a nikdy sa mi to nestalo, proste v tomto bug není, je to možnosť áno alebo nie. Nikdy sa nikomu nestalo nič podobné, takže ti vravím, že asi máš halucinácie a nevieš čo dávaš. A ako som povedal, je to jedno, klan ti z5 môže už vrátiť len GM a to tak že ti dá novú listinu...
# 26.4.2014 17.55
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
kubicek307
zablokován
SZ
Tak těžko si dal ne, když si ten klan dostal :D
# 26.4.2014 21.22
 
schio
zablokován
SZ
Dal ne určítě by dával ano na ten fredyho klan když si založil svůj.
A co jako. Pořád je tu ten fakt, že ho s tím spamoval takže je narozdíl od vás v právu !
# 27.4.2014 3.02
 
Zayn
uživatel
SZ
Dal si NIE. Tvoja chyba,Btw máš dost Chk tak si kúp novú.
# 27.4.2014 3.32
 
Klinak9
uživatel
SZ Mail
Nesmysl, přiznej se. Když budeš lhát, GM ti 100% nevyhoví. Když se přiznáš, třeba se na tebe usměje štěstí...

BTW: udělal bych tomu kdo má svůj klan, a dostane pozvánku do jiného potvrzení, že chce svůj klan zrušit, aby k tomuto nedocházelo. Dá se to jednoduše přijmout, když třeba killíš nebo něco děláš..
# 27.4.2014 8.53
 
schio
zablokován
SZ
Jak kdyby to bylo důležité co dal jde o to že Fredy s tím spamuje náhodné lidi i několikrát po sobě a pokud moc dobře vím tak stejně když máš svůj klan a jsi majitel tak nemůžeš mít logicky druhý co je to proboha za blbost? A druhá věc. "máš dost CHK kup si nový"

Zayn uživatel
Btw máš dost Chk tak si kúp novú.
BTW "TY MÁŠ TAKY DOST KOUPÍŠ MU NOVOU za 150k? šak to není hodně"
# 27.4.2014 12.51
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Nevím co řešíte, pokud ho někdo spamoval klanem, mohl dát ano nechtěně a ani to nepostřehl (např. při chůzi).
Nevěděl jsem, že to jde, ale pokud ti někdo může dát klan i když máš svůj, tak se nejspíš jedná o chybku ve hře. Protože tohle by logicky nemělo být možné.
# 27.4.2014 13.10
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Zayn
uživatel
SZ
schio: Vhre sa vytahuje že má miliony. A tu chce vratit z5 klanovku ??
Naviac, Pokuď by mal rozum, tak nenabizí 2ok za radu, a rovnú ide na težbu si ich zas zarobit, Ak nemá tie miliony však Dalby.

+Schio vieš sám že má ako jeden z mala, tu např vip čepku za 3ook. Ták neviem čo hrešíš. :)
# 29.4.2014 2.27
 
Dalby
uživatel
SZ Mail
Já se vytahuju nějak s penězma? O__o
PS: Jak to souvisí s tématem?
# 29.4.2014 18.55
 
Zayn
uživatel
SZ
lol, Nebudem sa tu rozepisovat - Kúp si novú, Ked nemáš miliony, predaj vip vec
# 29.4.2014 22.12
 
schio
zablokován
SZ
Máš pravdu Zayn není nad to natěžit si 150k na těžbě já mám 2x řemdu se 100 a 150k nenatěžím za hodinu ani za nic.
Vskutku bych byl velmi potěšen kdyby mi někdo zrušil klan za 150k já si nafarmil na nový a pak mi to udělali popřípadě znovu.
Mimochodem co jsem max těžil v kuse tak to bylo 8 hodin rybaření vydělalo to více jak 200k , ale už vidím někoho normálního jak toto bude dělat a vipka každý nemá.
Řekl bych, že tady se neřeší parchy, nýbrž pryncip.
# 30.4.2014 12.29
 

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Problém s klanem [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.