Chmatákov online


Fórum – Skilení výroby

Fórum » Bugy ve hře » Skilení výroby [zamknuto]

SnOrLaX
zablokován
SZ
Dobrý den. Měl bych problém se skillováním "výroby". Po dlouhé době píši protože mi připadá divné když mám 100% Dřevorubectví a mám 14% výroba.Takže bych rád věděl jestli jí mám buglou a nebo jestli to je možné že jenom nemám šťestí jak někdo říkal. Znám plna účtů kde mají 40 dřev. a 25 výroby. A výrobu jsem dělal z 85% (dřevorubectví)



Děkuji za odpověd.
# 14.3.2014 8.24
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Výroba jde strašně pomalu, je to jeden z nejhorších skillů :-) Poměřovat % dřevka a výroby nejde, jsou úplně odlišná. Takže klidně můžeš mít 100 dřeva a 15 výroby :-)

Btw: záleží taky na tom, jak skillíš tu výrobu, respektive co vyrábíš. Pokud děláš dýky, jde to opravdu pomalu a máš velký náklady. Nejlepší jsou pruty, součástky máš hned na ostrově, kde rubeš, tak se nemusíš zdržovat běháním do města např.pro dílky na šípy
# 14.3.2014 8.52
 
Katty
uživatel
Ve hře: Katty,Merry,Berry,Lerry;*
SZ
Jak říká Santea, výroba je skill který budeš ještě hoodně dlouho skillit.
# 9.4.2014 17.05
,,Laskavé slovo nic nestojí, ale hodně dokáže". Blaise Pascal
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
Santea před dýky to jde si myslím nejlíp, já to dělám týden a půl a přes dřevo sem to dělal tady na starým offiku 2 a půl týdne a to sem dělal pruty.
# 9.4.2014 18.22
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
The Blazik
uživatel
SZ
Jj,dýkama od 40% skillu i mín to jde rychle.Jak sem v 41% zkusil dýky,tak sem se k šípum už nevrátil.:-D

-Nevím jestli je to pravda,ale čím víc % tim to jde rychleji,když se to vyvede tak skočí % nebo ne,pokud se to nevyvede tak nic nezkočí..tzn.víc % víc povedených=víc %
# 9.4.2014 20.59
 
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Blaziku ... "nezkočí" .... = NESKOČÍ ...
# 9.4.2014 22.38
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

AviNci:Santea před dýky to jde si myslím nejlíp

To nemyslíš vážně že ne? Jak můžeš dávat do roviny výrobu dýky a prutu? Co náklady na výrobu? Proč si myslíš, že výrobu měl málokdo (nevím, jak teď)? Protože to trvalo dlouho, stálo to i dost chk a nikomu se to nechtělo dělat

Edit: tavítko stávalo 500, dílky na pruty 50. Pokud je nyní cena stejná, tak sorry, pokud ne, je logický, že výroba dýky při skillení výroby se nedá porovnávat s výrobou prutu
# 10.4.2014 9.11
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Santea:

AviNci:Santea před dýky to jde si myslím nejlíp

To nemyslíš vážně že ne? Jak můžeš dávat do roviny výrobu dýky a prutu? Co náklady na výrobu? Proč si myslíš, že výrobu měl málokdo (nevím, jak teď)? Protože to trvalo dlouho, stálo to i dost chk a nikomu se to nechtělo dělat



Fakt jsem tě obdivoval, když jsi tak dlouho dokázala skillit výrobu. Dneska to maj všichni udělané nějakým zázrakem. Dokonce se objevili lidi, kteří to měli ani né týden po zapnutí serveru (nevím jestli se mám divit nad časem nebo nad tím kde vzali chk). Je to škoda, protože se kvůli bugu vytratila ta vzácnost mít tento skill na 100. Já jsem na to neměl nikdy nervy a vždy jsem skončil dřív než jsem začal. xD
# 10.4.2014 15.06
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

kubicek307
zablokován
SZ
Groku, výrobu uděláš v klidu za pár dní i bez bugování. Taky sem si dřív řikal jaký sou to frajeři, ale teď už mí příde že je to moc jednoduché :-)
# 10.4.2014 17.21
 
Pixee_obnova3
uživatel
SZ

grok:
Fakt jsem tě obdivoval, když jsi tak dlouho dokázala skillit výrobu. Dneska to maj všichni udělané nějakým zázrakem. Dokonce se objevili lidi, kteří to měli ani né týden po zapnutí serveru (nevím jestli se mám divit nad časem nebo nad tím kde vzali chk). Je to škoda, protože se kvůli bugu vytratila ta vzácnost mít tento skill na 100. Já jsem na to neměl nikdy nervy a vždy jsem skončil dřív než jsem začal. xD



Většina lidí to má bugem, jak alchymii tak i výrobu. (nedá se to uhlídat když ten dotyčnej má nahraných X desítek hodin)
Pokoušeli jsme se to opravit, ale marně. Teď jednou za čas projedu kdo má 100% a pokud má málo nahraných hodin - ban. Nic víc pro to udělat nemůžu.
# 10.4.2014 18.32
 
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
Pixee zjistil sem něco o té alchymii. Když máš výrobu 100% tak to nemusíš dělat přes wpe. Více ti dám když tak do PM jestli chceš.
# 10.4.2014 19.04
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Já o tom vim..

pixEe:Teď jednou za čas projedu kdo má 100% a pokud má málo nahraných hodin - ban. Nic víc pro to udělat nemůžu.


a už nezkoušej nic bugovat, nebo ti dám ban IP a nezajímá mě, jestli máš stejnou IP jako dalších 5 lidí, hold to za tebe odnesou i oni.. akorát mi přiděláváš práci
# 10.4.2014 19.44
 
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
Ne nebuguju nic skillim poctivě. Nemá to cenu nic z toho nemám jenom že bych měl rychlejc skill no.
# 10.4.2014 20.03
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
groku: díky :-) a máš pravdu. Mě třeba první % trvalo týden :D Skillilo se to opravdu dlouho, o to víc byla výroba vzácnější a měli jsme ji tuším jen asi 3 hráči hotovou.

pix: aha, tak tím je vysvětleno to, že někteří mají tak těžký skilly, jako je výroba a alcha, za pár dní.

Takže bych to uzavřela asi tím, že výroba se dělala dřív moc dlouho, což teď už neplatí, protože si to většina nabuguje...
# 11.4.2014 8.34
 

Fórum » Bugy ve hře » Skilení výroby [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.