Chmatákov online


Fórum – Ješte jeden dobrej návrh

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Ješte jeden dobrej návrh [zamknuto]

o0OJiNxo0O
uživatel
SZ Mail
jak jsou ty ostrovi jak nikdo do nich nemuže co kdyby, se dali koupit za nejakou cenu pro klan že by si nejakej klan koupil třeba ostrov mohli by tam jen členové klanu a ostrov by stál cca 300k.. :) ;) mohlo by to tak bejt ne? naco tam sou ty ostrovi na okrasu ? tak aspon se to nejak využije :)
# 10.4.2014 22.10
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 53 %     Hlasovalo: 15

Stránky: 1 2

grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Vždycky se tu najde nováček, který má hlavu plnou nápadů, většinou které tu byly. Ale i když jsou dobré tak prostě není možné je splnit. Možná někdy do budoucna, až/jestli se Gizmo začne hře plně věnovat.

Ale prosím nezaspamuj nám tady fórum nápady.
# 10.4.2014 22.16
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Pixee, to by jsi mohl vyřešit ...

Určitě ne, jako chuj Taro, který dává cenu ostrovu stejnou jako cenu méně cenného VIPKA.

Ostrov za X,- = příspěvek na chod serveru.
Nebo je dávat k vip účtům.

# 11.4.2014 0.35
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

o0OJiNxo0O
uživatel
SZ Mail
amfe jono maš pravdu takhle by to bylo asi lepši a mohli by stema ostrovama už neco udelat sak tam jsou jinak zbytečne .. když donich nikdo nemuže
# 11.4.2014 16.13
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Za kč si je nikdo nekoupí. Jedině chk.
# 11.4.2014 18.03
 
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Tak by se dávali jen těm, kteří si zakoupí vip účet :)
# 11.4.2014 18.32
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Ostrovy byly vzdy za kc .. teda krom old, tam se daly koupit za chk.. pamatuji si, jak jsme s vrakem kupovali ten nejvetsi ostrov :D stal nas kolem 2000 kc :D
# 11.4.2014 18.49
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
vlk_obnova
uživatel
SZ
300k chk ostrov? Minimálně 2kk a nápad to je dobrý jen vrak bude nasranej že dal do toho 5000kč a nemá nic ´=DDDD
# 12.4.2014 10.46
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

vlk:.... jen vrak bude nasranej že dal do toho 5000kč a nemá nic ´=DDDD

No...to asi ne, protože ty jeho ostrovy jsou neprodejný, patří jen jemu. Už se to tu řešilo, že by se mohly začít prodávat, ale ty jeho ne, protože Giz mu slíbil, že ty mu zůstanou
# 12.4.2014 12.19
 
vlk_obnova
uživatel
SZ
No jo Giz mu slíbil ale ted tu je Leander Pixee =D
# 12.4.2014 14.07
 
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
Souhlasím s erektusem prodejte je za CHK a pak nezůstane volný žádný ostrov, Ale udělal bych podmínku že v klanu musí být cca 10 lidi protože aby si nějaký jednotlivec nezaložil klan nekoupil ostrov a nazdar bazar, pak by to bylo na nic, chodil by tam jen afkovat si myslím já. Kdyby se to prodávalo cca za 400 - 500 i více CHK bylo by to dobrý každý by to nekoupil?
# 12.4.2014 14.25
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Na čo predávať ostrovy či už za chk alebo kč keď sú aj tak k ničomu ? Jediné k čomu sa dali využiť v starších verziach bolo odkladanie vecí do truhly, čož ale myslím že aj tak nefunguje a tie veci z truhiel miznú a ak nie, tak cez wpe sa tam vie každý dostať a ten ostrov v kĺude vykradnúť...
# 12.4.2014 14.58
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

vlk:No jo Giz mu slíbil ale ted tu je Leander Pixee =D

To je jedno, kdo je leader nebo ne. Ty ostrovy jsou neprodejný, chápeš? Jsou Vraka.

Jinak souhlasím s Bajem. Pokud si někdo myslí, že si koupí ostrov, tam si do truhel nacpe vipka a bude mít pocit, že je má dobře uložený, tak bohužel :-) Přes WPE se ty truhly vykrádají, takže stejně majitel ostrova o ty věci přijde.
A jaký je jiný využití ostrovů momentálně kromě afkaření nebo toho, že se tam sejdou 2 lidi z klanu a budou tam klábosit? Asi žádný a za Kč je nikdo kupovat nebude...
# 12.4.2014 18.09
 
vlk_obnova
uživatel
SZ
Nebo taky dobrý nápad pokud to ještě půjde hodit ty ostrovy co byly 1,4 verzi pod střelnici =D.A Santea mám ještě jednu otázku když bude chmat o 2 roky později a třeba vrak skončí tak furt to bude jeho? Až dokonce "chmatu"??
# 12.4.2014 18.53
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Je pravda, že se to řešilo, nicméně nikdy jsem nedostal uspokojivou odpověď na otázku, proč by mělo být vlastnictví in-game obsahu (skiny, o-vy) doživotní a nerozšiřitelné. Proč by měl být jeden skin jen pro jednoho. Je ve hře, využijme toho a prodávejme dalším za stejných podmínek. S ostrovy to stejné. VIP se klíďo zabavujou, takže tím méně vidím důvod proč by to nešlo s ostrovy. Tahle zabedněnost je přesně důvod, proč Chmat stojí (Pixee: stál;-)). Skiny a ostrovy jsou vlastněné a my se na ně chodíme dívat na screenech, protože ve hře už na nich nikdo nic dělat nebude. Super. Prostě fake obsah. Sry za flame, ale nedává mi to ani kouska smyslu.
# 13.4.2014 21.46
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
John: Protoze si to majitel zaplatil u grafika a nechal vlozit do hry, cimz prispel na chod serveru. Chapu jak to myslis, ale na to by bylo vhodne nechat nakreslit 5-10 skinu a davat je lidem na 1 ucet za napr 3oo.

Je ve hře, využijme toho a prodávejme dalším za stejných podmínek.


To ano, ale nekdo si to nechal udelat a ty podminky by stejne nebyly- navrh skinu, platba grafikovi,... To by s timhle spadlo a me by celkem i stvalo, kdyz jsem si nechal udelat skin s tim, ze ho budu mit jen ja abych se od ostatnich v necem odlisil a ne, ze si ho pak koupi i nekdo dalsi, kterej ten skin "nevymyslel" a jen se mu libi.
# 13.4.2014 21.54
 

Stránky: 1 2

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Ješte jeden dobrej návrh [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.