Chmatákov online


Fórum – Hrateľnosť? veď sa kuknite...

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Hrateľnosť? veď sa kuknite... [zamknuto]

xXSnipeRXx
uživatel
Ve hře: xXSniPeRXx
SZ Skype
dobrý, pekný Deň vážený spoluhráči. :)

Pardon za názov ale toto je z každého kúta čosi :)

1. bude to len taká maličkosť a to prehodenie nastavení z klávesi 0 na num. klávesnici na akúkoľvek inú (len nie prosím na num. klav.) pretože nie každý notebook má numerickú klávesnicu => nie všedci si môžu vypnúť zvuky.
podľa mňa by vyhovovali "ESC" ; "F1" ; "." ; "-" ; "," ; "n"

2. tento bod sa bude týkať viac menej grafiky/vzhľadu a hrateľnosti, dosť my vždy vadil inventár v pravom hornom rohu, chat a mnohé okienka keď na niekoho kliknete a hlavne keď sa niekdo skovával za mojím invom(áno viem že sa dá posunúť...). Tak som nad tým rozmýšľal ako by to išlo spraviť a napadla ma jedna dobra finta ako toto obísť aby sme vydeli hru úplne a zároveň mohli kukať do invu. a chatu... a to zvečšiť formulár s hrou a do prebytočnej časti by sa umiesnil panel z invom, chatom + niake menu( schopnosti , vlasnosti , skúsenosti , blbosti , nastevenia[nastavenie klavesových skratiek] :D a neviem čo ešte...)
podľa mňa by mali mnohý hráči väčší prehľad o hre, a nevyrušoval by ich inventár.

3. tento bod bude trošku komerčný...
spraviť niaké VIP tlačítko na stránke kde by sa dalo kúpiť VIP a pridať zopár výhod pre VIP napr. lacnejšie obchody, rýchlejší exp.(ako aj schopnosti tak aj normal lvl.) denný bonus napr. 1000 chk na každý deň za VIP , čo ja viem VIP súťaže...
dalo by sa to pekne skombinovať z bodom 2. v tom menu by sa dali kúpiť alebo pozrieť VIP výhody...
väčší počet VIPiek => viac peňazí => rast servéru...

4. zväčšenie počtu volných slotov pre free hráčov pretože od obeda až do 10 večer je to plné a mnohý hráči čo to chcú hravať sa nemôžu prihlásiť a počase prejdu na inú hru...

5. zavedenie expou na schopnosti napr. za 1 rybu 1 exp, ďalší level schopki 30 exp. rozhodne to pomôže pretože ráno o 6:00 chodím robiť rybko a keď my za hodinu nezväčší rybko ani i jedna tak sa to volá nervy čo ma chytá... A dalo by sa pri programovaní tohto pekne vyhrať :) teda minimálne mňa by takéto niečo bavilo programovať :D

6. cooldown na eliky lekárničky a podobné veci čo by išlo pekne skombinovať napr z niakym ďalším nápadom. a konečne by to skončilo súboje o počte lekárnčiek a ich kvalite...

mám ešte kopu iných fájn nápadov ako napr. schopnosti ktoré by spestrili boj, a konečne spravili súboje trošku menej o šťastí... ale už ma bolia prsty a musím ísť trénovať ... tak možno nabudúce založím podobnú tému... gratulujem vám ak ste dočítali tento text do konca... :D

penký deň ;)
# 27.3.2014 15.34
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 33 %     Hlasovalo: 6
Zano
uživatel
SZ
S niektorými bodmi plne súhlasim. Len bohužial má Giz. málo času. Ale určite si ho niekedy najde :)
# 27.3.2014 15.36
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Takovéto nápady návrhy a připomínky jsem už nechtěl komentovat, ale u bodu 5 jsem se zasmál. Tebe by bavilo to programovat? :D Opravdu?
No nevím, tak dlouhou dobu sedět za kódem, ve kterém už se vlastně ani nevyznám a nevím kde co je a když něco napíšu nového tak to z*urví dalších 5 věcí a nefunguje ani to co to mělo dělat, tak bych brzo za tím PC zcvoknul.
# 27.3.2014 15.45
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Burner
uživatel
Obrázek
Ve hře: Burner
SZ ICQ
1. Myslel som si, že nastavenia sú na End?

2. Vadiť ti to síce môže, no nebude sa to kvôli tebe predpokladám meniť.

3. To sa ako tak dá považovať za niečo normálne.

4. Nech sa páči, prispej Gizmovi a on ti s radosťou pridá aj ďalších 20 slotov. Alebo sa s tým nauč žiť, Gizmo nemá miliardy, a server tiež nezvládne 100 hráčov aj keby Gizmo tie miliardy mal.

5. Nie...

6. Nie...

7. Tvoja slovenčina je niečo hrozné.

Nechcem byť hnusný, ale prevažná väčšina z tohto je fakt blbý nápad. Je síce pekné, že ťa takéto veci napadajú, ale treba sa aj trochu zamyslieť či je to po 1. vôbec zrealizovateľné a po 2. či by to malo nejaký význam pri aktuálnom systéme v akom to beží teraz, a či to nie je lepšie takto. Áno, chápem že to môže byť z pohladu hráča (jednotlivca) ťažké, ale treba to aspoň skúsiť ;).
# 27.3.2014 15.46
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
S tim Vip, plat kazdy mesic 200 za vip a melo by to smysl, takto si koupis vip a mas ho nekolik let .. ja mel vip v old, a jeste se mi prevedlo do testu.. takze nejake takove velke vyhody urcite ne :)
# 27.3.2014 15.54
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Zano
uživatel
SZ
Je pravda, že body by chcelo Upraviť aby to nepokazilo pár vecí, ale keď si kukneš tak už to tu neni full ako predtým a myslím, že dobrá zmena by len prispela.
# 27.3.2014 15.56
 
BiJay
uživatel
Obrázek
SZ
Třetí bod je blbost a okamžitě od toho odstupte prosím vás.
Vím, že hra musí nějak vydělávat, ale tohle by byl rozhodně krok z5. Každý se nemůže dovolit VIP přístup a když jsou peníze, tak zase člověk nemá kartu (mohly by to být přes paysavecard, když už jsme u toho).

Ale spíše, než všechno rychleji bych dal třeba nějaké jiné vzhledy. Vzhledy zbraní, nebo udělat víc oblečení či choboty, kteří by normální hráči nosit nemohli. Určitě by to šlo nějak zařídit.

Systém "zaplať a budeš mít všechno lepší a rychlejší" je prostě tragédie.
# 27.3.2014 16.29
 
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
5 bod luxusní chápej to neudělá by měl každý level 99999999 :D.
# 27.3.2014 17.30
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
FruFru
uživatel
Obrázek
SZ
Všechny body na nic, všechno to jsou blbosti - můj nazor
# 27.3.2014 17.52
 
xXSnipeRXx
uživatel
Ve hře: xXSniPeRXx
SZ Skype
diki za odpovede :) pardon za tu slovenčinu proste... keď je niekdo na matematiku a nie na jazyky tak to proste je :/ a k tomu že by to na tomto systéme nefungovalo považujem za absolútnu blbosť pretože možne je všetko teda aspoň v programovaní len treba chcieť :) mám s tým skúsenosti :) a ako som už písal zamýšľal som sa nad tým a tieto návrhy som podal hlavne kvôli tomu že táto hra je akoby kickstarter :/ zdalo sa my toho málo ale naopak je len jeden programátor a spraviť niečo takéto je fakt "perfect"patrí gizmovi moje uznanie..
# 27.3.2014 18.31
 
Blacky
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Je pekné, že si na matematiku, ale to neznamená, že nemusíš vedieť písať.

Prečo keď sem človek dá dobrý nápad, tak ich hned zrušíte aj ked majú len malinké nedostatky?
3. bod je fajn nápad, nespraviť z toho pay 2 win, ale napríklad spraviť denný bonus x chk na týždeň/mesiac nikomu neublíži a servéru prospeje. No a tiež by tam mohli byť aj iné výhody na omedzenú dobu.

4. určite... Kopu z Vás tu hovorí že Gizmo to robí zadarmo.... a podobné kecy. Fajn tak nech to nerobí zadarmo, nech si to spoplatní (akú má podľa Vás chmatakov hodnotu v porovnaní z inými hrami) , nikdo ho to nenúti robyť zdarma. Ono by mu prispelo viac ludí keby bol trošku ústretovejší a dal aj možnosť iného spôsobu platenia. Nechcem nikoho uraziť, ale myslím, že priemerný vek miestnych hráčov sa pohybuje okolo ...14?? :-|a oni proste bankové účty nemajú.

K tomu expeniu, nespraviť to presne tak, ale niečo na spôsob, že na začiatku Vám to pôjde lahšie a čím vyšší skill, tak to pôjde pomalšie, ale zas spraviť aby Vám padali čím dalej lepšie a cennejšie kamene alebo ryby....
# 27.3.2014 23.49
 
MAK_obnova3
uživatel
SZ
Protoze napady jsou, ale nejsou zdroje potrebne na realizaci.. proto
# 27.3.2014 23.50
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Velká pusa, prázdný kapsy.
# 27.3.2014 23.52
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Burner
uživatel
Obrázek
Ve hře: Burner
SZ ICQ

Blacky:4. určite... Kopu z Vás tu hovorí že Gizmo to robí zadarmo.... a podobné kecy. Fajn tak nech to nerobí zadarmo, nech si to spoplatní (akú má podľa Vás chmatakov hodnotu v porovnaní z inými hrami) , nikdo ho to nenúti robyť zdarma. Ono by mu prispelo viac ludí keby bol trošku ústretovejší a dal aj možnosť iného spôsobu platenia. Nechcem nikoho uraziť, ale myslím, že priemerný vek miestnych hráčov sa pohybuje okolo ...14?? :-|a oni proste bankové účty nemajú.



A nerobí to snáď zadarmo? Čiže ty hovoríš, že Chmatákov je s prepáčením o hovne hra. Nech sa páči, môžeš ju vytvoriť ty, nikto ti v tom nebráni. Môžme byť radi, že Chmatákov vôbec beží tak, ako beží a za to môžeš vďačiť LEN a LEN Gizmovi. "Nikto ho to nenúti robiť zdarma"... Zamysli sa nad tým čo hovoríš. On to robí zdarma pretože to chce, nie pretože by musel. Tak ako som povedal, Gizmo nemá miliardy a veľa hier je závislých od príspevkov od hráčov, nehovorím, že aj CH je, ale musí sa predsa mesačne platiť za server, nič nie je zadarmo. A ak chceš viac slotov, prispej, jedine tým pomôžeš. A ak nemajú ako prispieť tak hold no, rodičia im jednoducho nedovolia, keby dovolili tak ich slušne požiadajú o to, či si môžu požičať kartu.

Je pekné, že si na matematiku, ale to neznamená, že nemusíš vedieť písať.

S kým s čím, z koho z čoho, robiť... a veľa ďalšieho keď už som tak pekne začal kritizovať.
# 28.3.2014 7.53
 
Gizmo
autor hry
SZ
Není to o penězích ale o času, nemám čas ani přidat skiny, které grafik udělal. Takže bezpředmětný topic.
# 28.3.2014 7.56
 

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Hrateľnosť? veď sa kuknite... [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.