Chmatákov online


Fórum – Cena léku ve hře

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Cena léku ve hře [zamknuto]

FruFru
uživatel
Obrázek
SZ
Zdravim, chci se zeptat, jestli nejde udělat něco, co by vždy po restartu změnilo cenu léku na 50chk? Včera do večera stál zase lék 120chk, protože tu pixee nebyl, aby to změnil. kolem desáté to změnil a už to stojí zase 120chk:D

--- Tak se ptám, jestli by nešel vytvořit nějaký script;). Nebo, když teda hrajeme na ofiku, jestli by to nemohl Gizmo změnit někde ve zdrojáku hry, aby nastavil.. že lék bude stát vždy 50chk. Nerozumim tomu, ale myslim že problém na hodiny to neni, tak nepište, ať mu za to posílám peníze:D u Neofiku bych tohle pochopil, že tam nemá správce hry zdroják, ale na offiku?;)

-- Díky moc, snad se to vyřeší
# 4.3.2014 7.40
 

Stránky: 1 2

AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
Bajo jak sem psal o 3 příspěvky víš, bodlo by to všem hráčům, za 1) začnete dělat meditaci a za 2) začnete chytat hp ryby. Takže několik z vás neutratí tolik chk ale aspoň budete mít další skill který využijete.
# 4.3.2014 15.35
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Avinci : šak ok, ja chápem čo si písal ty a ja nemám problém si chytať ryby ale zaplatiť viac za leky, ale ide o to, že tie ceny sú tak stanovené, tak nebudem predsa dneska kupovať niečo, čo zajtra bude lacnejšie...
Keď mi pixee povie, že ceny ostávajú tak ako sú, tak nemám problém a nenapíšem ani slovo.
# 4.3.2014 15.40
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail

AviNci:
Třeba
Smallka 500CHK
BIG 7K
Obvaz 1K


jj třeba big lék za 50k aby si ho nikdo nekoupil, přemejšlej trochu 3-( díky levným lékům je ve hře víc srandy, lidi se nebojí riskovat
# 4.3.2014 17.11
 
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
Erektus 50K to je přece jasný že si to nikdo nekoupí ale 7K je dobrá cena jen o 2K víc a to není až tak hrozný a navíc sou tu Brouci který nikdo nerube.
# 4.3.2014 17.27
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Protože brouk padne jeden za dvě hodiny, kdo na to má čas?
# 4.3.2014 17.29
 
Wočko_obnova
uživatel
SZ
LOL? vzhledu tomu co se děje v světe a vy si tu píšete zlevnit léky v hrě?
# 4.3.2014 17.30
 
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
WočkQ: Já nepíšu o zlevnění ale o zdražení :D, svět se zbláznil no co na to více říct.
# 4.3.2014 17.31
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
Prekrocil
uživatel
Ve hře: Raego, Izer
SZ
No ale to, že pár lidí má hromadu peněz nemění nic na tom, že hromada lidí prostě nemá na to, aby kupovali lék za 7k a nebo prostě i za těch 500chk. Nevím, proč se to tu řeší. Cena, která tam má být mi příde naprosto ok. Ceny u těchto věcí by měly zůstat tak, jak jsou a jestli chcete zdražovat, tak věci, které nepatří mezi základní vybavení pro nováčky. Například velkou bojovou sekeru... proti tomu nic nemám, protože ta není tak nezbytná.
# 4.3.2014 17.40
 
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Ceny jsem včera nahrál, ale zapomněl jsem na small lék, jinak vše bylo nastavený. Před dalším updatem pošlu Gizmovi ceny + id itemu (je jich cca jen 10) aby to nahrál do zdrojáku a už stim problém nebude.

lock
# 4.3.2014 18.22
 

Stránky: 1 2

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Cena léku ve hře [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.