Chmatákov online


Fórum – Zneužívání pravomoci II.

Fórum » Komunikace se správci » Zneužívání pravomoci II. [zamknuto]

GreyWolf
zablokován
Obrázek
Ve hře: Niay
SZ Mail Skype
Jak psal v předchozím tématu který byl opět Locknutý Vrak: "Chtěl bych se přidat a nahlásit hráče hock - zoom, podle mě by se měl rozhodnout jestli chce hrát jako normální hráč a nebo vykonávat funkci jelikož obojí dohromady nejde, dnes se mi to už po druhé potvrdilo, nic proti němu nemám ale přijde mi ne fér vůči ostatním hráčům aby se za postavu hock portoval, sledoval kdo ke je a kolik má hp a poté přišel za zooma a dorazil je, to se podle mě prostě nedělá, díky za zhodnocení a případně vyřešení."

Nedělá to Hock ale dělá to každé CHTS, či kdo má skin id 9 či 6 nevím teď který je teď neviditelný bylo by fér pro všechny hráče aby měli za učty z právama normální skiny které jsou určené pro CHTS a Chmazku a pro Questery, a nebo aby Ty daní hráči neměli učty s kterýma kilují.
# 25.2.2014 9.03
:-[:-[:-[:-[:-[
1hock1,
uživatel
Ve hře: 1hock1,ZooM,Hock
SZ Mail Skype
Jen dodám k Vrakovi který vždy nemuže unést prohru a vždy musí mít pravdu,.

Takže Lognul jsem do hry za ZooM na ledovém ostrově zabil jsem tam příšeru,přemýšlel jsem dále napadlo mě sliz že bych mohl sundat 2k hp proč ne du k np ke kanálu za učet zoom čekám před portem do kanálu,lognul jsem učet Hock sledoval jsem hráče zda bych mohl udělat Akci a portnul jsem se do kanálu ke slizu kde byly lidi a killily sliz tak jsem lognul do lhotky šel na zoom a šel jsem je zabít ke slizu né že bych zneužil ale před portem u kanálu jsem stál už dřív než jsem lognul Hocka,. takže nevím o co ti jde.. to vše a nebudu se tady z nikym hádat pač nejsem dementík co zneužívá práva. ;-)

A díky grey...
# 25.2.2014 9.29
...
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Hock, to neni Grey ktereho znas ze hry, ale Enemy.
# 25.2.2014 9.44
 
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
GREY: Nevím co furt proti tomu týmu máte, ser*u vás? Sero* tak si na ně počkejte ve hře ať vám to vysvětlí, nejde o to že ničeho nedosáhnete ale naštvete tím Pixeeka a pak to skončí tak že to bude off. Nechápu co proti ním máte, minulé Kubíček co sem četl a teď Hock, s Hockem hrají nějaký ten pátek, neřekl bych že by za účet z právy koukal kdo kde je aby ho mohl sundat. Tak se nad sebou aspoň zamyslete ať víte co děláte za hovadská témata.

(Sorry jestli hovadská berete jako vulgaritu, nevím jestli jo nebo ne tak když tak ****)
# 25.2.2014 11.06
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Už nevím o co vám sakra jde. Já taky hraju za moc účtu herních. Dokonce chodím i s hockem za mystika,to že na mě není stížnost je asi štěstí protože se nenašel hlupák co by jí podal. Hra je pro všechny stejná akorát někdo je navíc chmazka,chts. Už nevím o co vám jde ale zasirate tu forko kravina.

Sorry píšu z mobilu. T9 mi to upravuje xD
# 25.2.2014 11.23
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

1hock1,:..lognul jsem učet Hock sledoval jsem hráče zda bych mohl udělat Akci a portnul jsem se do kanálu ke slizu kde byly lidi...

Chmazka se může portovat? Vždycky měla jen práva na psaní systemovek a imunitu (oboje kvůli soutěžím), nic víc.

Edit: Jen se ptám, protože jsou tu stížnosti, že se Chmazka portuje.
Sorry, pokud to na tomhle serveru máte jinak :-)
# 25.2.2014 11.37
 
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
Santea jo může se portovat, nejsi jediná kdo se tomu diví ale co pixee to tak udělal tak ať to tak je. Server je jeho a ne náš, sorry jestli patří i Gizmovi to teď nevím :D.

K tématu: Blacku jen abys to nezakřikl lidi sou tak zvaně sv**ě.
Jinak souhlasím s tebou BLACKu dělají tu dementní témata ale úplně k hov*u.
# 25.2.2014 11.49
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Santea: Máj práva a díky tomu jsou daleko kretivnejsi soutěže. Tyto možnosti chmazka potřebovala dávno,teď může chmazka pořadatel jiné akce jak "kolik je tu laviček?" nebo hledacky viz, Texaský masakr.atd.
# 25.2.2014 12.02
 
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
:D Myslím si že se tu budou furt řešit blbosti tohoto typu stížností na tým. Bych to normálně začal lockovat, nemá to cenu stejně. Tak nevím proč tu čekat na další komentáře.
# 25.2.2014 12.08
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
GreyWolf
zablokován
Obrázek
Ve hře: Niay
SZ Mail Skype
Tímto topickem chci docílit toho že všechny CHTS a Chmazky + všichni ostatní co mají práva aby měli normálni skiny a neviditelné skiny.. Nic víc nic míň.
# 25.2.2014 12.09
:-[:-[:-[:-[:-[
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Az dojdu z prace vsem nastavim skiny.
# 25.2.2014 12.17
 
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
Tak si myslím že by se to mohlo uzamknout, správce hry ( pixee ) se vyjádřil.
# 25.2.2014 12.27
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Sveho si dosahl, lock.
# 25.2.2014 13.04
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥

Fórum » Komunikace se správci » Zneužívání pravomoci II. [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.