Chmatákov online


Fórum – Scháním Asus P5SD1–FM2/S

Fórum » Diskuse mimo mísu » Scháním Asus P5SD1-FM2/S

Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Zdar, dneska se mě přivalila ženská že jí nejede počítač, respektivě neteče bitovej signál. No samozřejmě deska v prdeli. Jenže počítač totální šrot, sice jsem jí nabízel za směšnou částku úplně jinej kompl, ale nechtěla. Vydupala si, že chce úplně tu stejnou desku -_-. Kdyby se Vám náhodou někomu doma válela deska ASUS P5SD1-FM2/S a byla funkční dejte vědět, rád jí odkoupím. :D

Případně pište do zpráv tady na webu a nebo ještě lépe na mail: cech@webspell.cz tu na webu totiž teď moc často nebudu, moc práce.
# 6.2.2014 14.34
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Malá šance že ji najdeš, spíš kukni na aukro na něco s 775 a DDR.
Každopádně takovou desku nemá v dnešní době vůbec cenu shánět. Podporuje maximálně Pentium 4, což se sice dá používat, ale na dnešní dobu je to fakt mrtvé.

Každopádně škoda, za tisícovku by sehnala komp s core 2 duo, ale když nechce...

http://aukro.cz/asus-p4ge-mx-intel-celeron-2-8ghz-2x256mb-i3938359165.html
http://aukro.cz/zakladni-deska-asus-p5gl-mx-celeron-d-3-06ghz-i3947439161.html

Sakra ženské se nesmíš na tohle ani ptát. Prostě ji oznámíš, že ji seženeš jinou :-D

# 6.2.2014 20.24
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
MAK_obnova2
uživatel
SZ
A co ten COD:Ghosts na tom dohodnutém PC? Jak si na tom? Měl si velké řeči a já furt čekám xD mam pocit, ze sme se vsadili o 100 euro ne?
# 6.2.2014 23.43
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
podle mě to bylo 1000€
# 7.2.2014 18.19
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Nati, myslíš že já to nevím? Sám jsem jí nabízel kompla za 1500, ona si postaví palici že chce vyměnit vadnou desku. Ona mě raději zaplatí majlant za výměnu než za téměř nové pc. Chtěl jsem jí poslat do pryč, ale zase kšeft je kšeft.

No každopádně, dneska jsem přivezl celej počítač kde tato deska je. Byl jsem proto až v Karlových varech, na ústecku normálně nemožnost sehnat a to že tady je to samej vetešník. :D Takže můžete klidně zámek.

Maku, já pro toto mám už díly doma, ale nemám moc chuť se s chudinkou jako ty o něčem bavit. Po tvém posledním vysoce vulgárním příspěvku, jistě víš o kterém řeč.
# 7.2.2014 18.36
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Nikdo neříká, že se semnou máš o čemkoliv bavit, mně stačí ten důkaz.
# 7.2.2014 20.46
 

Fórum » Diskuse mimo mísu » Scháním Asus P5SD1-FM2/S

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.