Chmatákov online


Fórum – Amulet

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Amulet

Honzan
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ab31ch
SZ Skype
Zdravím, zajímalo by mě, zda je lepší pro větší šance na trefu nepřítele střelnou zbraní (přesnost) lepší použít amulet na štěstí a nebo amuelt na přesnost. Je asi zřejmý, že amulet na přesnost, ale stejně mi to nedá a musim se zeptat.



Naposledy upraveno: 6.2.2014 18.09

# 6.2.2014 17.44
 
  • Amulet přesnosti nebo štěstí?
  • Štěstí6 hlasů, 50 %50 %
  • Přesnost6 hlasů, 50 %50 %
  • Celkem 12 odpovědí
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Pokud vím, tak na štěstí je pro řemdy ne?
Já bych si na bojdu dala amulet na přesku nebo kritik :)
# 6.2.2014 17.51
 
Honzan
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ab31ch
SZ Skype
To nevim, kámoš prej mluvil s pixeem a ten říkal, že to je na vše + urychluje to skillení, nevim co je na tom pravdy. ;)
# 6.2.2014 17.53
 
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Aha, zajímavé :) Třeba to nedělá vůbec nic, a jen si z nás Gizmo udělat dobrý den :D
# 6.2.2014 18.05
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Přijde mi, že amulet na štěstí vůbec nefunguje a určitě ne na bojdu teda. Ty bys měl řešit jestli dáš amulet na přesku a nebo kritik.
# 6.2.2014 18.08
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Amulet na kritik je přehnaně silný, takže není o čem pochybovat..
# 6.2.2014 18.13
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
pixeen
uživatel
SZ Mail

Honzan:To nevim, kámoš prej mluvil s pixeem a ten říkal, že to je na vše + urychluje to skillení, nevim co je na tom pravdy. ;)


Nikomu jsem nic takovýho nepsal.. Sám pořádně nevim, na co amulet na štěstí vlastně je.
# 6.2.2014 18.17
 
Honzan
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ab31ch
SZ Skype

pixeen:

Honzan:To nevim, kámoš prej mluvil s pixeem a ten říkal, že to je na vše + urychluje to skillení, nevim co je na tom pravdy. ;)


Nikomu jsem nic takovýho nepsal.. Sám pořádně nevim, na co amulet na štěstí vlastně je.


Tak to potom nevim kde k tou přišel 3-(
# 6.2.2014 18.19
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
jono, na co je vlastně amulet na štěstí? :D
# 6.2.2014 19.51
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Taky sem slyšel od jednoho týpka že Amulet na štěstí zvyšuje dmg, 1x sem to testoval a myslím že o par dmg vic to dalo... ale už je to dýl moc si to nepamatuju, chce to testnout.

Jinak by to mělo dávat štěstí k otevření lahví ale to podle mě moc nedává páč kámoši to zkoušeli s a bez amuletu a prej se jich víc otevřelo bez.
# 6.2.2014 20.54
 
kubicek307
zablokován
SZ

Mont!k:Taky sem slyšel od jednoho týpka že Amulet na štěstí zvyšuje dmg, 1x sem to testoval a myslím že o par dmg vic to dalo... ale už je to dýl moc si to nepamatuju, chce to testnout.

Jinak by to mělo dávat štěstí k otevření lahví ale to podle mě moc nedává páč kámoši to zkoušeli s a bez amuletu a prej se jich víc otevřelo bez.


No jestli to testoval jednou tak to je pěkné, žee se jich otevřelo více bez amuletu. I kdyby s amuletem si měl 30% na láhev a bez 20% tak se prostě může stát že se ti jich otevře více bez amuletu. Je to jen o štěstí...
# 6.2.2014 21.18
 

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Amulet

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.