Chmatákov online


Fórum – Aktivní Choboti

Fórum » Bugy ve hře » Aktivní Choboti [zamknuto]

Honzan
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ab31ch
SZ Skype
Zdravím.
Už mi celkem dost vadí aktvivní choboti, né že by do mě šli, ale oni přímo stojí a čekají až se oživíte, aby vás mohl znovu zabít. Mám i screen, kdy před chráněnou na portu stojí hnědák a prostě čeká až vyjdu a dá mi kill.. Je to dost otravný..
Poté, pokud vás pronásleduje hnědák či jiný chobot a dáte odlog, tak prostě stojí a čeká až dáte log.. Prostě vyloženě "kempí".
Obrázek roztahoval stránku, takže sem házím jen link:
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/132/udgl.png
EDIT: Tady se na mě dokonce rozeběhl z vody O_o
screen: http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/10/yuc2.png



Naposledy upraveno: 30.1.2014 20.53

# 30.1.2014 20.27
 

Stránky: 1 2 3

kubicek307
zablokován
SZ
Právě že range nemaj no. Ale tak jak si to napsal by to nemuselo bejt špatný.
# 30.1.2014 21.53
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Toho napláčete, mě za 10hodin hraní nezabilo žadné npc. A to mě naháněl každou chvilku. :D
# 30.1.2014 21.53
 
Gizmo
autor hry
SZ
Zkuste jit hrat jinou hru a stezujte si, ze kdyz prijdete k prisere, tak na vas utoci...tak to je a bylo vsude, ch to nemelo a to bylo spatne. Mirne zpomaleni a pripadne presunuti jinam bude ok.
# 30.1.2014 22.10
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Ja bych chobota nechal tam kde je.. u rybárny žádnej chobot neni kdyz ho tam nekdo nedovede.. a ještě se mi nestalo, že by mě zabil. Vždy mu uteču nebo ho necham naagrovat na nekoho jineho. A nováčka až ten chobot zabije tak se ho taky bude bát. Je to podle mě super.
# 30.1.2014 22.35
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Tak tak Maku, jediný co mě dokáže nakrknout je když jezdím od hnědky prodávat Otomarovi lahve a nějaký jouda nechá hnědku za portem. Jako by byl problém jí o ty 3 políčka objet. :D Ale tak vždy se najde někdo, komu jí rád předám, ať si taky kousne.

Je to prostě super oživení, i to rybaření mě baví. Protože to musím sledovat, protože chodí škodolibci jako jsem já, např. Blazik a ten jí schválně na mě pošle. Sice nedávám, ale stále to beru s úsměvem. Prostě suprová věc na oživení celé hry a děkuji Gizmovi že to do hry udělal. Už jen díky tomu že je to i částečně dobrá věc proti afkerům.

Když jsem u těch afkerů, možná by se dalo udělat 100% opatření. A to systém hladovění. Nějaký status bar, co by ukazoval jaký má hráč hlad, pokud by měl 100% hlad začalo by se mu odečítat HP. Tím pádem by se konečně dalo využít i některé itemy co jsou ve hře. Jako např. čínská restaurace s jídlem, maso z ryb nebo třeba jablka z ovocného sadu. :P
# 30.1.2014 23.16
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Nexi nedelej z toho majnkraft...
# 31.1.2014 8.38
 
pyro2580
uživatel
Ve hře: PyRo
SZ ICQ
to hladoveni určite nie :D blbosť , a ty choboti su dobry, ale dal by som to aspon tak že an hračov čo maju 100ochočko tak neutočia reptože je to zbytočné , keď namna zautoči ta ho ochočim, takže zbytočne bude utočiť :D
# 31.1.2014 11.37
 
Honzan
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ab31ch
SZ Skype
Ruším vše co jsem napsal. Jen sem se úchvatil.. Ve hře bych je nechal a myslím, že dole u vody bych toho hnědáka nechal. ;)
# 31.1.2014 14.22
 
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype

neXoušek:Když jsem u těch afkerů, možná by se dalo udělat 100% opatření. A to systém hladovění. Nějaký status bar, co by ukazoval jaký má hráč hlad, pokud by měl 100% hlad začalo by se mu odečítat HP. Tím pádem by se konečně dalo využít i některé itemy co jsou ve hře. Jako např. čínská restaurace s jídlem, maso z ryb nebo třeba jablka z ovocného sadu. :P



Super navrch nexoušku. Ze včera na dnešek bylo ve hře 12 hráčů, objel sem celou mapu a 10 hráčů z 12 afkovalo rybaření. Kdyby se to zavedlo tak je po afkerech.
# 31.1.2014 14.26
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
Honzan
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ab31ch
SZ Skype

AviNci:

neXoušek:Když jsem u těch afkerů, možná by se dalo udělat 100% opatření. A to systém hladovění. Nějaký status bar, co by ukazoval jaký má hráč hlad, pokud by měl 100% hlad začalo by se mu odečítat HP. Tím pádem by se konečně dalo využít i některé itemy co jsou ve hře. Jako např. čínská restaurace s jídlem, maso z ryb nebo třeba jablka z ovocného sadu. :P



Super navrch nexoušku. Ze včera na dnešek bylo ve hře 12 hráčů, objel sem celou mapu a 10 hráčů z 12 afkovalo rybaření. Kdyby se to zavedlo tak je po afkerech.


Jenže co chcete dělat večer, když jsou obchody zavřený? Umřete z noci na den. Mě se ten nápad nelíbí.
# 31.1.2014 14.27
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Ježiš empty, já ani nevím že něco takovýho tam je. Tak se hoď opět do klidu.

Honzan, proč jídlo feed jen nakupovat, jak jsem psal, možnost zapojit další neaktivní prvky ve hře, jako je právě maso z ryb nebo ovoce. Případně zapojit znovu růst hub. Případně kdyby se přídal jako loot z npc právě nějaký feed tak bude mít i lovec nějaký ten kšeftík, a nebudete každý měsíc brečet jak chcete znovu spalku za 400chk za hnědku. :D ;)
# 31.1.2014 14.30
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Nexi, já v klidu jsem, nic špatného jsem nenapsal.. jen jsem chtěl zdůraznit, že to je v majnkraftu :-D.. proč hned vyjíždíš? don't kill me pls
# 31.1.2014 15.09
 
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
Souhlasím na co by to maso a meloun potom byl? Využiti má na doplnění HP ale to co psal nexoušek tak bych to udělal taky. Aspoň se víc zapojíte do řemeslnických práci.
# 31.1.2014 15.11
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
pyro2580
uživatel
Ve hře: PyRo
SZ ICQ
Teraz mi bude v inentari zaberať miesto aj jednlo fakt super napad
# 31.1.2014 15.36
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Jidlo v CH? Jsem proti.
# 31.1.2014 16.26
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Bugy ve hře » Aktivní Choboti [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.