Chmatákov online


Fórum – Lidé už dnes neumí číst

Fórum » Diskuse mimo mísu » Lidé už dnes neumí číst [zamknuto]

MAK_obnova2
uživatel
SZ

MAK: Já si připadám jak dement občas.. já fakt nechápu, když dokonce řeknu, že to není stížnost a jedná se jen o otázku, jak může někdo napsat něco takového:



hock: A píšeš stížnost na chmazku která ti nedovolí se koukat na Quest? i když nesoutěžíš ? nemyslíš si že to je trošku ubohé a nesmyslné ?.....




Někteří lidi mají prostě problém s tím zpracovat informace z psaného textu. Toto je fakt k posrání xD

Ještě jednou pro dementy: Tázal jsem se, proč se nemůžu dívat na quest jako duch, nebyla to stížnost. Stížnost se podává jako nějaký delší text ve tvaru oznamovací věty. Moje otázka byla ve formě tázací věty. Tzn sem se tázal na něco, nestěžoval si. Děkuji, že zase napíšete nějaký sračky a budete ignorovat to co jsem napsal (vlastně to píšu zbytečně, protože dementi pro které to píšu (neříkám kdo to je, to at si určí každý sám) mají problém zpracovat psanou informaci, takže to stejně nepochopí xD. )
# 28.1.2014 14.13
 
1hock1,
uživatel
Ve hře: 1hock1,ZooM,Hock
SZ Mail Skype
Ani to nečtu pač mě to ani nezajímá.

A nevím o co ti jde :D :))

Beru tě jako ubožáka tim to pro mě končí... tu brečíš kvuli jedný věci a chcete vědět kvuli jaké? ŽE MAK SE NEMOHL KOUKAT NA MUJ QUEST JAKO DUCH :D :D...

# 28.1.2014 14.21
...
MAK_obnova2
uživatel
SZ
N brečím nad tím, že napíšu, že to není stížnost a ty řekneš hned na to, že to je stížnost. Tzn neumíš číst. A to je smutné v zemi, kde je povinná základní školní docházka. :'(



Naposledy upraveno: 28.1.2014 14.28

# 28.1.2014 14.23
 
1hock1,
uživatel
Ve hře: 1hock1,ZooM,Hock
SZ Mail Skype
Ted tu zas brečíš že to beru jako stížnost? beru to tak pač je to ubohé..

A školu mam už za sebou..

A že neumím číst? máš pravdu pač ty tvoje kraviny ani nečtu.. :)
# 28.1.2014 14.28
...
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
xDDD ten mak je dobrej :D aj ten hybrid se mi začínal líbit xD škoda že má ban :(

jo maku dáváš sady, akorát... sis mohl najít lepší téma, řešit koukání na quest a pak hledat chyby v několika stranách příspěvků... jak znám pixeeho zase se nasere až si to přečte.. nahod IP, založ acc, zálohuj si cashe... aspon něco jestli hodláš pokračovat v hraní xD
# 28.1.2014 14.32
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Proč by si pixee nasral? Za to, že jsem se zeptal proč se nemůžu dívat na quest a pak za topic, kde poukazuju na to, že lidé neumí číst? xD Aha..

Já si na nic nestěžuju :) dyť jsem sám řekl, že to byl dobrej quest, ale na otázku Proč se nemůžu dívat se mi dostalo takových sraček odpovědí, že se nedalo nereagovat.
# 28.1.2014 14.36
 
1hock1,
uživatel
Ve hře: 1hock1,ZooM,Hock
SZ Mail Skype
Nedalo reagovat ? to si děláš už srandu ne? ... vážím si toho že se ti Q líbil ale snad když pořádám Q já tak to je snad podle mě ne? moje pravidla muj Quest. moje rozhodnutí chápeš? prostě nikoho nikdy nenechám koukat na Quest když nesoutěží..

A proč by se nasral protože zakládáš milion témat ze srajdama. a řešíš tu největší kravinu co jsi kdy mohl řešit... nevim jestli to chceš napsat ještě v angličtině aby si to pochopil.. ;-)
# 28.1.2014 14.44
...
MAK_obnova2
uživatel
SZ
A říkám já něco jiného? Že si nemůžeš určit pravidla? Hej kamo neser mě, já se jen zeptal, proč nemůžu, o nic víc nešlo. Tak mi odpověděls a já na to dál reagoval a ty z toho děláš vědu. Děláš, jakobych si na tebe stěžoval nadával ti nebo tak, ale já se jen pohoršeně zeptal proč se nemůžu dívat.

A BTW nezakládal bych další topic kdybys mi nelockl ten původní.
# 28.1.2014 14.49
 
1hock1,
uživatel
Ve hře: 1hock1,ZooM,Hock
SZ Mail Skype
Neříkáš nic ale píšeš kraviny,to že se nemužeš koukat sem ti napsal to že to beru jako stížnost a ubohost od tebe jsem ti napsal.

A já tě seru? tvuj problém že si to nepochopil já ti odpověděl a ty kdybys to pochopil tak už nic neřešíš a nehádáš se tu jak 13 letej kluk, který chce mít za každou cenu pravdu,,. locknul jsem ti to pač jsem myslel že si to pochopil ale nejspíš ne založ ještě jeden topic proč se nemužeš koukat na muj Quest a víš co? ani bych se tomu nedivil.
# 28.1.2014 14.58
...
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
LOCK + 20% MAKU.

Vytvoř si další zbytečný téma a dostaneš další varování.
Nikoho tu nezajímá tvůj pláč, že se nemůžeš koukat jako duch na nějakej přiblblej Quest, kterého se ani neúčastníš.
Můj bože ..
# 28.1.2014 15.09
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Fórum » Diskuse mimo mísu » Lidé už dnes neumí číst [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.