Chmatákov online


Fórum – quest

Fórum » Diskuse o Chmatákově » quest [zamknuto]

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Co to je za kok*tinu, že se nemůžu jako duch dívat na quest? To to jako ovlivním mentálně nějakýma vlnama či co?
# 27.1.2014 22.54
 

Stránky: 1 2

1hock1,
uživatel
Ve hře: 1hock1,ZooM,Hock
SZ Mail Skype
Já lagy prostě mám čim mín lidí tim mín lagu pro mě, a nikdy jsem nenechával obyč hráče koukat na své Questy když nesoutěží mam k tomu své duvody a víš nexi někdo má dobrej počítat rychlej net a lagy nemá někdo zas pomalej net a počítač nic moc a věř že to je znát.

A nebudu se tady s tebou hádat,napsal jsem ti k tomu svoje tim to pro mě končí.
# 28.1.2014 0.24
...
sensi2k9
uživatel
Obrázek
Ve hře: sensiok, Royal
SZ
Quest 100%, dobře vymyšlený a vše, nechci šířit hejt ale s tím sonnyho odpoledním, kdy hráči akorát přišli o věci se to nedá srovnávat. Ten odpoledni byl tentokrát fakt špatnej. lol
# 28.1.2014 2.10
Born with nothing, die with everything
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
To není počítačem, ale tím jak se o ten počítač staráš hocku. ;)
Pamatuju doby, kdy jsem hrál chmatákov na počítači, o kterým se mě ani nechce mluvit. Dnešní kalkulačky jsou na tom výkonem lépe. :D
# 28.1.2014 2.59
 
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
NeXi, má ten PC, který jsem měl kdysi já ... pamatuješ jak jsi mi psal ať to vyhodím z okna ? :D :D

Jak se lagoval TS a csko, apod ...

Jinak, tato "stížnost", nebo jak to mam chápat, je úplně nesmyslná ..
Záleží na pořadateli jak si to udělá.
# 28.1.2014 4.41
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ

sensi2k9:Quest 100%, dobře vymyšlený a vše, nechci šířit hejt ale s tím sonnyho odpoledním, kdy hráči akorát přišli o věci se to nedá srovnávat. Ten odpoledni byl tentokrát fakt špatnej. lol



Jako jo no, musím říct, že horší quest než ten odpoledne jsem už dlouho nezažila. Nepromyšlené, hrozná organizace a celkově úplný fail :D Nejlepší bylo, jak do toho byla ta systémovka a půlka lidí z toho Q okamžitě odešla :D
# 28.1.2014 8.10
 
1hock1,
uživatel
Ve hře: 1hock1,ZooM,Hock
SZ Mail Skype
Nexi: jo máš pravdu starám se o ten Pc jak mentál,proto asi nešlape tak jak má..
Amf: Který si měl kdysi ty?kdysi byl ještě hodně dobrej žadný viry žadný lagy nic tak nevím co hrotíš csko mi to třeba nikdy nelagovalo,vždyt na tom PC co máš ted nerozjedeš pomalu ani net...

A jaký odpolední Quest byl nejhorší ten muj jo? :) nebo to špatně chápu?.. :D
# 28.1.2014 12.11
...
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Amfe, jo ten peklostroj. :DDD Ještě chytáte internet na vidličku? :D

Jestli chceš udělám si čas, a můžeme na to kouknout Hocku. Něco vymyslíme, aby běžel s menším problémem. Novej skype když tak v profilu (zapomenuté heslo :D), akorát musíš nechat zprávu zde na webu, aktivně tam nechodím.
# 28.1.2014 13.13
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Já si připadám jak dement občas.. já fakt nechápu, když dokonce řeknu, že to není stížnost a jedná se jen o otázku, jak může někdo napsat něco takového: (a dokonce jsem uplně na něco stejného reagoval a dokonce to už psal grey, tak proč to někdo píše znova? Posthunt či co? To je fakt na regulerní warn, kterej dává koly za posthunt)


Jinak, tato "stížnost", nebo jak to mam chápat, je úplně nesmyslná ..
Záleží na pořadateli jak si to udělá.

Já se jen zeptal, proč? Odpověď:

Maku: prostě mě štve když tam furt někdo leze, chci mít pořádek klid přehled šlo mi teda hlavně jak psala Graffitka o lagy poctivost a bezpečnost i když nic neděláš tak stejně bych tě vyhodil není to pak fér k ostatním co se chtěj koukat a nemužou,..

A logiku to nejspíš má když si to nepřeju aby tam nikdo jiný nebyl než hráči co soutěží..
____________________________________________________________________________
Lidi, sakra, vzpamatujte se, mě nezajímá odpověd typu, že si určuje pořadatel pravidla, to vím taky asi. Otázka je proč se nemůžu dívat (ne jestli si pořadatel určuje pravidla), odpověď mi dal Hock. To, že je nemyslná, protože jako neviditelnej duch nic neovlivním ani nejdu vidět tak nevím o jaké přehlednosti se mluví mlčím. Ty lagy jsou podle mě taky píčovina, protože minule měl na 1 obrazovce kolem 15 lidí a nijak si nestěžoval a taky při nějakým killícím questu to fakt nemá smysl, ale budiž.
# 28.1.2014 13.41
 
1hock1,
uživatel
Ve hře: 1hock1,ZooM,Hock
SZ Mail Skype
Myslím že si tak připadáš si uplně mimo nebo co? jak ti to mam ještě vysvětlit že Pravidla Questu si určuju já mě vubec nezajímá ty tvoje kecy že za ducha nic neovlivníš,
prostě lidi který nesoutěží nemají vubec co dělat na Questu i jako duch tim to pro mě končí..

A co jako nesmyslná otázka? myslím že jediný kdo to tady nechápeš seš ty tak se vzpamatuj a nepiš už kraviny dík..

A píšeš stížnost na chmazku která ti nedovolí se koukat na Quest? i když nesoutěžíš ? nemyslíš si že to je trošku ubohé a nesmyslné ?.....

Nexi nechám ti pmku na webu dík.. :)

lock
# 28.1.2014 13.57
...

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse o Chmatákově » quest [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.