Chmatákov online


Fórum – Přidávání zbytečných věcí do hry

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Přidávání zbytečných věcí do hry [zamknuto]

[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Vím že Gizmo nemá moc času na hru atp. Ale proč, když už ten čas je, to nevyužije nějak jinak, než přidáváním dalších novinek, které jsou stejně k ničemu.
Např. bazuka - plošné dmg pěkný, ale k čemu mi to je, když si tu zbraň ani nemohu koupit? 3-( Nebo ta hůl, ještě sem nikoho neviděl, aby jí někdy použil při kill akci.

Je pěkný, že ve hře jsou novinky, ale proč se radši nevěnuje čas věcem, které už jsou ve hře a o kterých se pořád mluví, že potřebují opravit. Nic mi do toho není, ale myslim si, že když ten čas na hru je, tak by se měl využít jinak...
# 25.1.2014 23.15
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Pokud jsem dobře pochopil, tak ty itemy byly přidaný hlavně kvůli možnosti plošného healu/dmg, což je spíš užitečný pro úsek kódu než pro itemy jako takové, protože samotná mechanika umožňuje vytvářet další plošné utilitky bez větší námahy :idea:
# 25.1.2014 23.28
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Nemám namysli konkrétní věc, to byl jen příklad. Pointa je v tom, že ve hře je xxx zbytečností a přidávaj se další, místo toho aby se zapracovalo na starých věcech, které nikdo nepoužívá.
# 25.1.2014 23.35
 
pixeen
uživatel
SZ Mail
jak napsal koly, ta funkce tam zůstane a může se využít na X dalších itemů a bude to záležitostí pár min..
ale ikdyby ne, když nebyly updaty tak jste si stěžovali že není nic novýho, když se konečně něco začne přidávat tak je to podle vás zbytečnost, opět vidíme vděk ze strany hráčů

edit:

ErEktus:místo toho aby se zapracovalo na starých věcech, které nikdo nepoužívá.



aha takže bazuka se ještě předtim, než se jí přidala funkce používala?

edit2: máš-li nápad a chceš ho zrealizovat? přispěj a ve hře bude .. viz. -http://forum.chmatakov.cz/tema/12698-napady-hracu


lock
# 25.1.2014 23.36
 

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Přidávání zbytečných věcí do hry [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.