Chmatákov online


Fórum – Start wpe

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Start wpe [zamknuto]

The Blazik
uživatel
SZ
Čest,killili sme příšeru,prohravali kamoš si ji tahal a on prostě si bugnul hulku a killil ho jak byl dead....

Dukaz:http://www.youtube.com/watch?v=PEICZghXs6g&feature=youtu.be + JEHOVISTA


:dd
# 24.1.2014 15.05
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Slyšel jsem že učet livar tady na forum je tvuj a ten už zakladal:
forum.chmatakov.cz/tema/12683-bullet-wpe
forum.chmatakov.cz/tema/12685-ostrov

Nemyslíš, že už bys toho mohl nechat?
# 24.1.2014 15.07
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

RemdaPvP_Obnova
uživatel
SZ
Groku,u toho jsem byl i já :) bajo apod.
# 24.1.2014 15.07
 
pixeen
uživatel
SZ Mail
stačí abyste dali plošnej heal a když tam bude duch tak ho to oživí, dá mu tu nějaký HP ale skin ducha zůstane(on vidí normal skin kterej vidět má).. npc ho může hitnout.. kdybyste prošli portem, byl by živej.. :) nemá smysl za tohle postihovat protože může někdo úmyslně dojít s léčitelem, oživit ho a pak to natočit jako že ''buguje''.. divný proč třeba ani jednou neukázal kolik má hp :)
# 24.1.2014 15.27
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Pixee : tak isto, ked ta zabiju vtedy ked mas mut, tak o chvilu si znova zivy, ale ostatni ta vidia mrtveho -_-
# 24.1.2014 15.28
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
The Blazik
uživatel
SZ
Jo,tak on si tady znova buguje a zas je to fake?
# 24.1.2014 15.29
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Není to fake, je to bug hry ale je pravda že zneužívanie bugu má byt trestané :p
# 24.1.2014 15.29
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
pixeen
uživatel
SZ Mail
jo je, pořád děláš fake důkazy, kdo ti má věřit? ale i tak nijak nevyužíval chyby hry ikdyby se oléčil sám (což silně pochybuju) protože npc ho hitnout mohlo, a on sebe viděl normál se skinem.. a vy kdybyste relogli/prošli protem tak ho vidíte taky se skinem..

Bajo:Není to fake, je to bug hry ale je pravda že zneužívanie bugu má byt trestané :p



nemá smysl za tohle postihovat protože může někdo úmyslně dojít s léčitelem, oživit ho a pak to natočit jako že ''buguje''.. divný proč třeba ani jednou neukázal kolik má hp
# 24.1.2014 15.30
 
RemdaPvP_Obnova
uživatel
SZ
Pixee,jenže on sám napsal do chatu že se vidí za ducha,což při plošnym healu a bazuce nejde,tenhle bug jsem zažil hodněkrát :D nějakej hráč vystřelil bazukou a mě to oživilo,ale já se viděl živej navíc.. u příšery nebyl jedinej healer nebo jedinej hráč s bazukou lol
# 24.1.2014 15.44
 
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
Kdyby se měli potrestat všichni kdo jen zapnou to WPE nebo jak se to jmenuje tak tu nikdo nehraje . Je to o ničem každý to WPE má , na těžbě jich je dost . Tam kde normálně těžit nejde tak někomu jo .
# 24.1.2014 16.23
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
The Blazik
uživatel
SZ
Avinci to jo,ale chápeš zneužit toho aby vyhrali u příšery?
# 24.1.2014 16.32
 


SZ
celkem sranda todle
takle se stavá "Bug" dal sem mut dal sem si Lektvar na Schovaní poté sem umřel,Lečitel oživil :) ja bol neviditelnej ale měl sem ruce blesk a killil.
Zneužito aha blazíku ani sem otom bugu nevěděl,takže nevím co tu meleš...pokud vím jenom zase brečíš že nemáš příšeru Stěžuješ si neunstale.

střílet do mě šlo nechápu blaziku co furt máš si vážně tak dementní protože brečiš že nic nedávaš tak spamuješ neunstale forum,na tebe ban ip si horší než starší lidi.

aha,u tebe je šechno wpe :) ještě zneužívaní bugu zneužívaš bug každej den staní na příšeře ještě začni nadávat že tam lezem taky.
# 24.1.2014 17.54
 
The Blazik
uživatel
SZ
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ja brečím že sem neměl příšeru?:DDDDDDDDDDDDDD

10 příšer 7 my 3 vy:D..machrujete jen jak od nas nikdo neni;)

btw.jen se s toho vykecavas;)
# 24.1.2014 18.07
 
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
xD Zbytečné hádky tu zase budou . Radši to hned uzamkněte jinak to zase bude sama hádka jako vždy .
# 24.1.2014 19.04
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Start wpe [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.