Chmatákov online


Fórum – Jakým soutěžím dáváte přednost vy

Fórum » Chmazka » Jakým soutěžím dáváte přednost vy

Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Ahoj,
rád bych se prostřednictvím tohoto vlákna informoval, jaké druhy questů a soutěží upřednostňujete a nebo naopak nemáte v oblibě. A popřípadě jestli by jste měli zájem o něco úplně nového a ještě nezaběhlého.

Jde mi o to, že když dáme otázky na podiu, polovina lidí nadává, že to není fér, protože nepíšou tak rychle. Když dáme hledačku, tak zase ta druhá půlka má problém s tím, že někdo používá portovací svitky apod. No a nejhorší je killící, to nadává většina hráčů, že se nadržuje nebo podvádí.

Proto bych byl rád, kdyby jste tu každej napsal, čemu dáváte přednost vy a popřípadě co by se mělo změnit.


- Kopák výše úmyslně neuvádím, ten má rád snad každej (pokud má krumpáč :-P ).
# 22.1.2014 19.15
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Stránky: 1 2

Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Nemám rád rýchle druhy questov, proste quest na 5min nemá vôbec žiadny zmysel, ludia si ale zvykli že chcú mať všetko rýchlo, tak vy sa im prispôsobujete.

Kopáky a hledačky by som úplne zo súťaži vylúčil.
Teraz ma napadlo, že tie kopáky kedysi boli úplne inak riešené ako teraz, o čom to je teraz? systémovka na rubu sem zakopal pár veci, každý tam príde a kope, kedysi to bolo omnoho ťažšie, systémovkami sa písali indície tých miest, kde boli veci zakopané a proste nebolo to len na pár minút ako to je teraz

Keď už je kill q, tak nech to stojí za to a nech to není len o jednom npc, ktoré má určitý počet hp a vydrží to tiež max 5minút...

Je to môj názor a viem že ma tu teraz ukameňujete -_-



Naposledy upraveno: 22.1.2014 19.23

# 22.1.2014 19.19
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
The Blazik
uživatel
SZ
fairplay 1v1 :D .....+smally
# 22.1.2014 19.20
 


SZ
kopací Q
jak píše blazík :)
airplay 1v1 .....+smally
# 22.1.2014 19.32
 
Ederot
uživatel
SZ
Kilící Q jak byl o modrýho byl luxusní ! akorád by chtělo aby se dotyčný ještě bránil ;)
# 22.1.2014 19.33
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Z osobního průzkumu lidi vítají akce delší jak 35 minut. A jistě to budou moc potvrdit i lidé, kteří pracovali na serveru Hružky. Otázky z chmatu atp. jsou o ničem, jsou to převážně otázky na rychlost a ne každý umí psát tak rychle. Proto to většinou potom vyhrává 1-2 hráči. Pokud otázky, tak otázky mimo chmatákov. Klidně např. z techniky, ale třeba i internetu, kdy vznikl nějaký projekt typu FACEBOOK, kdo ho vytvořil atp. Aby to hráčům muselo v hlavičkách trochu šrotovat nebo využít vyhledávač.

Jako další věcí, nesmysl jsou ty "hledačky". Nejsou sami o sobě zlé, ale když přijde pořadatel a napíše systémovku:

"Nacházím se u chmatosaura"

Tak to není hledačka, ale závod mezi hráči co mají kvalitnější ISP.

Osobně jsme se snažili využívat i prvků co jsou ve hře. Např. při killících eventech, kdy pořadatel měl být zabit hráči. Tak jsme hru přerušili a museli hráči první zabít např. mamuta, aby mohl dále pokračovat v hitování pořadatele.

V CHO se dá vymyslet velká škála eventů, stačí jen se trochu zamyslet a promyslet si třeba i detaily. Sám z neofiků mám zkušenost, že nepřipravované eventy byly nakonec ty nejlepší.

Také není špatné, aby si hráči sami korigovali jak bude celý event probíhat. A třeba je také je maličko donutit, aby měli naskillené různé druhy expů, které se běžně moc nevyužívají, ale při eventech se dají krásně zakomponovat.

Jinak shrnutí, event bez pointy na pár minut není event a hráči po něm netouží.
# 22.1.2014 19.37
 
kubicek307
zablokován
SZ

Bajo:Keď už je kill q, tak nech to stojí za to a nech to není len o jednom npc, ktoré má určitý počet hp a vydrží to tiež max 5minút...


souhlasím. Mě osobně nejvíc baví killící Q.
# 22.1.2014 19.41
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ

Bajo:Kopáky a hledačky by som úplne zo súťaži vylúčil.
Teraz ma napadlo, že tie kopáky kedysi boli úplne inak riešené ako teraz, o čom to je teraz? systémovka na rubu sem zakopal pár veci, každý tam príde a kope, kedysi to bolo omnoho ťažšie, systémovkami sa písali indície tých miest, kde boli veci zakopané a proste nebolo to len na pár minút ako to je teraz

Je to môj názor a viem že ma tu teraz ukameňujete -_-



Starší hráči tě kamenovat nebudou, protože máš zcela pravdu ohledně kopacích eventů.
# 22.1.2014 19.42
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Jj ale myslel som že hráči budú proti tomu čo som písal, proste že nechcem rýchle q a súhlasim s tvojim postom, tie questy treba viac premyslieť a venovat tomu nejaký čas...
# 22.1.2014 19.47
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ

Bajo:Jj ale myslel som že hráči budú proti tomu čo som písal, proste že nechcem rýchle q a súhlasim s tvojim postom, tie questy treba viac premyslieť a venovat tomu nejaký čas...


Bajo tohle si myslím i já a proto tohle vlákno.
# 22.1.2014 19.50
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
A vůbec špatné nebyli ani dlouhodobé questy...
Kdo si ještě vzpomene na Martinovi kůly?
Nebo na můj quest na motivy kdo přežije?


Asi takhle... Co by bavilo tobě? Je to HRA a ta má bavit, tj. questy by neměly být jen prostředek něco získat, ale i se dobře pobavit, zkusit něco nového, zažít nečekanou herní situaci... Tohle prostě nezvládne každý, ale chce to inspiraci a chuť, věřím, že ty bys zrovna vymyslel pár super věcí :)
# 22.1.2014 19.51
 
Maajesty
uživatel
SZ
Já když jsem dělal Q ... tak jsem si to vždycky naplánoval tak ... aby jim to trvalo nejmíň půl hod :) Jak hledací :) tak kilící :)
# 22.1.2014 22.11
 
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Jak si představuji Questy ? ..

Takové, které dělala Graffitka, viz. Kdo přežije, apod.

Já dnes udělal hledačku o Oslavku. Nikdo nenadával :D

Kopáky, hledačky, ... jsou už na nic.

Klasika - soutěž na podiu, pvp, kill Q ...

ALe luxusní Q jsem viděl jen u Graffitky a např. Martina3.



Naposledy upraveno: 24.1.2014 4.37

# 23.1.2014 4.47
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Sam delal dobre Q v old :) v testu mel nejlepsi q medved a i big smoke.. vse killici, ktery bavil :)
# 23.1.2014 7.47
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
PvP aréna by mohla posloužit jako pole pro férové killovačky.
# 23.1.2014 11.24
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Od wipe tu byl pouze jeden q do kterého jsem se vážně vžil tak jak to má byt. A to byl q od Sonnyho. Nepíšu to protože jsem vyhrál ale protože to bylo promyšlené,dlouhé a přes celou mapu tam a z5. Melo to hlavu a patu bylo to o rychlosti,killu a chytrosti.
# 23.1.2014 12.55
 

Stránky: 1 2

Fórum » Chmazka » Jakým soutěžím dáváte přednost vy

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.