Chmatákov online


Fórum – GreyWolf

Fórum » Diskuse o Chmatákově » GreyWolf [zamknuto]

GreyWolf
zablokován
Obrázek
Ve hře: Niay
SZ Mail Skype
Já jsem pravý GreyWolf, hráč co teď hraje ve hře má jen tento nick protože poslední server co byl předtímto jsme si propojili všechny učty když už jsem nechtěl hrát tak hrál za GreyWolfa on a teď si tento nick založil i tu tak si mě už prosím nepleťte tento nick co mám na forku on ubec nevlastní... Aby jste si nás furt nepletli.. -.-



Naposledy upraveno: 12.1.2014 15.09

# 12.1.2014 15.03
:-[:-[:-[:-[:-[
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Nenapadlo vás si prostě dát každý jiný nick? :-)
Protože třeba já vážně už nevím, který je pravý, který levý a který prostřední...
# 12.1.2014 15.05
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Takže jinak řečeno je amf vedle jak ta jedle :-D
# 12.1.2014 15.06
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Jsem si říkal proč máš jiný nick na fóru. :D
# 12.1.2014 15.07
 
GreyWolf
zablokován
Obrázek
Ve hře: Niay
SZ Mail Skype
Tento nick tu mám od té doby co jsem začel hrát chmatákov a zdá se mi že su tu na forum jméno měnit nedá.... PS: Momentálně ofík nehraji a když už tam lognu tak mám nick: Niay
# 12.1.2014 15.07
:-[:-[:-[:-[:-[
Gizmo
autor hry
SZ
Hmm, to leccos vysvětluje. Viděl jsem ve hře GreyWolfa, který psal i se choval jako Fredy - psal věci typu "to je pjekni klucy" a "xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD" a podobnou demenci..
# 12.1.2014 15.13
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
GreyWolf.: obranapls ne
(19:12) GreyWolf.: bojym

-_-
# 12.1.2014 15.17
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ

Gizmo:Hmm, to leccos vysvětluje. Viděl jsem ve hře GreyWolfa, který psal i se choval jako Fredy - psal věci typu "to je pjekni klucy" a "xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD" a podobnou demenci..



pro lidi bez smyslu pro humor je to těžko pochopitelné ;)
# 12.1.2014 15.41
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Fredy : áno, je možné že to príde niekomu smiešne keď sa to píše 2-3x a nie že to píšeš 2-3 roky v kuse dookola. Zobuď sa
# 12.1.2014 15.48
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ

Fredyho_Matka:

Gizmo:Hmm, to leccos vysvětluje. Viděl jsem ve hře GreyWolfa, který psal i se choval jako Fredy - psal věci typu "to je pjekni klucy" a "xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD" a podobnou demenci..



pro lidi bez smyslu pro humor je to těžko pochopitelné ;)



a psát jak retard z pomocný školy je humorný??? xDxDxD
# 12.1.2014 15.51
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
pixeen
uživatel
SZ Mail
nevim co tady dál řešítě Greye, jasně jsem mu napsal ať se tak nechová za Chmazka acc, že když má nějakej post, tak by se mě umět chovat.. vše jsem si snim vyříkal a i tobě Gizmo jsem to psal, tak nevim proč to zase vytahujete..
john: takhle jsem začal psát já cca. 3 roky zpátky a to jen proto, že jsme se vysmívali těm co neuměj česky..(das pls ribi atd...) ze začátku to bylo celkem vtipný, teď už ne..
# 12.1.2014 15.53
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Grey: Odkdy tedy přesně nejsi ve hře GreyWolf?
# 12.1.2014 15.56
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
pixi tady nejde o to,že někdo napíše hrubku,ale o tom,že to někdo píše schválně a myslí si jak není vtipnej
# 12.1.2014 15.59
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Všichni jistě znáte cs.wikipedia.org/wiki/Opr%C3%A1ski_s%C4%8Desk%C3%AD_historje, kde to vtipné opravdu je. Bohužel u Fredyho tomu tak není. Nejde tu o to jak píše, ale co píše. Kéžby jen zaměňoval I/Y. Ale poslouchat neustále dokola jak někomu strčí vibrátor do ucha a jak ta a ta má dvě vagíny? Opravdu vám to někomu ještě přijde vtipný? Pořád dokola, každej den, zovu a znovu? Možná tak kdyby mi bylo 10.
# 12.1.2014 16.10
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

GreyWolf
zablokován
Obrázek
Ve hře: Niay
SZ Mail Skype
Na GreyWolfovi nehraji už dlouho.. Tento server nemám s učtem GreyWolf nic společného, nezaložil jsem ho a pass také nemám.
# 12.1.2014 16.17
:-[:-[:-[:-[:-[
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
John: Píšu zde odpověď na tvůj post z již smazaného téma. Psal jsi že je mi fuk jak Fredy rekilluje a ostatní věci co se o Fredym píšou.

Bylo mi řečeno že rekill je povolený. To asi proto protože hráč si musí počkat na oživení cca 10 sec. A já osobně ve hře raději uvidím rekill než kdyby to někdo skilloval přes bug. Ve hře není jiný způsob jak dodělat bojový skill na 100% než rekillem. To že si oživuje bojovníka léčitelem je snad normální využití skillu ne ? Jestli to je proti pravidlům tak proč je oživka ve hře. 100 let se tu brečí aby se zlepšil healer a přesně k tomuto je dobrý. A teď (a to je se vším) brečíte že to někoho napadlo a vydělává na tom. Další věc je..jak mám asi poznat jestli sbírá magnum přes wpe nebo jestli to je makro ? Já osobně jsem byl svědkem jak mu jí jednou někdo sebral.

btw: Johne když jsem tě naposled viděl ve hře tak jsi se snažil mě shodit před hráči. Přišel jsi a začal psát že ve hře mám bordel a jen rybařím. Hned potom jsem projel každého hráče ve hře (skrytý) a nic jsem nenašel. Prostě jsi přišel do hry jen aby jsi mi dal najevo jak ti vadím. Nevím o co ti jde ale snažíš se mě srazit na kolena nebo co. A to už snad nemyslíš vážně že máš něco proti tomu že Fredymu popřeji k narozkám.
Ohledně toho jak jsem psal..byla to sranda. Asi to nikdo z vás nepochopí ale je to tak.. Proč si takhle někdy neudělat srandičky na tento způsob..po tom neustálém rybaření atd. Je to prostě zábava jako každá jiná a to že jí někdo nechápe za to už nemůžu. btw: Během toho psaní jsem nikoho nějak neurážel a nepsal jsem žádné extrémní vulgarity.
# 12.1.2014 17.16
 

Fórum » Diskuse o Chmatákově » GreyWolf [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.