Chmatákov online


Fórum – Red karma

Fórum » Komunikace se správci » Red karma [zamknuto]

Xras
uživatel
Ve hře: Diesel
SZ Mail Skype
Zdravím mám učet pobudu a nejde mi udělat znova blue karma skoušel sem zabíjet red hráče a taky okrádat red hráče ale nic díky za odpověd.:-[
# 30.12.2013 14.42
xras
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
S kradením se ti karma rapidně zhoršuje, nezáleží komu kradeš, kradení zloduchům je furt zlodějina. Pokud vyskillíš kradení, tak je de fakto nemožné získat zpět modrou karmu... pokud teda nepřemluvíš gm D:
# 30.12.2013 15.12
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
To není pravda Koly. Stačí zabít cca 150 redek (což není tak mnoho) a je zase modrej. Měl jsem pobudu se 100 kradením a modrou karmou.

Xras: Prostě jen zabíjej redky. Ale nesmíš už dál krást, každé další kradení ti zase karmu snižuje a je jedno jestli kradeš modrému nebo červenému hráči (jediné kradení, které ti karmu nesnižuje, je použití teleportovací zbraně).
# 30.12.2013 15.24
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Xras
uživatel
Ve hře: Diesel
SZ Mail Skype
Díky moc všem za odpověd :) :-)
# 30.12.2013 16.00
xras
-X-Ni-ck-X-
uživatel
Obrázek
Ve hře: TomCrow, NotSoReal
SZ
Za jeden kill se můžeš 10x pokusit někoho okrást a karmu budeš mít pořád stejnou :)
# 30.12.2013 16.05
ja nevjem uš
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ

Dvoulistek:To není pravda Koly. Stačí zabít cca 150 redek (což není tak mnoho) a je zase modrej. Měl jsem pobudu se 100 kradením a modrou karmou.

Xras: Prostě jen zabíjej redky. Ale nesmíš už dál krást, každé další kradení ti zase karmu snižuje a je jedno jestli kradeš modrému nebo červenému hráči (jediné kradení, které ti karmu nesnižuje, je použití teleportovací zbraně).



O to mi jde, zapít 150 redek trvá strašně dlouho a to i s rekillem, vzhledem k tomu, že na opakovaná oživení se musí čekat. Nepočítám ten fakt, že asi bude chtít kradení ještě někdy využít.
# 30.12.2013 16.22
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
150 killů u nemocnice s 10% obranosti se rovná tak 40 min. ;)
# 30.12.2013 16.27
 
pixeen
uživatel
SZ Mail
vyřešeno,

lock
# 31.12.2013 0.58
 

Fórum » Komunikace se správci » Red karma [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.