Chmatákov online


Fórum – Facebook

Fórum » Diskuse mimo mísu » Facebook [zamknuto]

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Jen tak 4fun, přiznejte se, kdo nemá facebook? Existuje někdo tak chytrý (zde na foru), aby ho neměl? :)
# 24.12.2013 22.59
 
  • Máte FB?
  • ano14 hlasů, 88 %88 %
  • ne2 hlasy, 13 %13 %
  • Celkem 16 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Niekoho mám na Skype, niekoho na GTalk, na večšinu mám tel. číslo... Ale všetkých, ktorých chcem mám na FB.
Je to bordel, hnus, sračka ale v súčasnej dobe najlepšia vec na komunikáciu. Kedysi to bolo ICQ, teraz FB. Čo to bude o pár rokov je otázne, ale snáď to nebude taký degenerant ľudí, ako FB.
# 25.12.2013 16.22
 
Wošoust
uživatel
Obrázek
Ve hře: Washout
SZ Mail Skype
Používám FB ke komunikaci a kvůli škole ... určitě lepší než skype, icq apod. již zastaralé věci.

Ten kdo FB nemá tak je to jen jeho mínus.
# 26.12.2013 15.09
Obrázek
přidejte si mě na skypu - mr.washout
Quatroo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Stylishátko
SZ Jabber Skype Web
Amfe radši 70 přátel pravých jak 900 přátel které neznáš
# 27.12.2013 20.51
Valentino Rossi <3
CHybridZ
zablokován
SZ
Máku, prvně říkáš, že kdo má fb, tak není chytrej, pak říkáš, že ho máš, ale že ho nepoužíváš a nakonec říkáš, že ho používáš občas kvůli škole ... TAK UŽ SE SAKRA ROZHODNI ! :(
# 27.12.2013 22.12
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ

CHybridZ:Máku, prvně říkáš, že kdo má fb, tak není chytrej



Neříkám, že člověk, který má FB je automaticky dement, říkám, že ten kdo ho nemá, je chytrý.




CHybridZ:pak říkáš, že ho máš, ale že ho nepoužíváš a nakonec říkáš, že ho používáš občas kvůli škole



Nevšiml jsem si, že by někde tvrdil jak fb vůbec nepoužívá ..
# 27.12.2013 22.43
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
MAK_obnova2
uživatel
SZ
CHybrizD: Nikdy jsem neřekl, že ten kdo má FB není chytrej, řekl jsem, že ten kdo ho nemá chytrej je. Já vím, že u tebe to neplatí a chytej proste nejses.. :) ale doporučuji si prosutdovat část matematiky zvanou logika.

To, že je někdo chytrej, protože nemá FB neznamená, že ti co ho mají chytří nejsou.

A zbytek řekl Mario.
# 27.12.2013 22.49
 
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
MAK = IQ větší než Jakub Světlíků. Respekt.

Beztak tě přechytračim.

Nejdřív jsi tu zkoušel machrovat s tím, kdo nemá facebook, že je chytrý a že s většinou přechytračíte hloupé "facebookaře", ale pak jsi zjistil, že více chytrých ten facebook právě má a že jsou na něm "denně" .. a tak jsi změnil názor ..

Ale jde vidět, že máš rozum a krásně jsi to uvedl na tu správnou míru, aby se tomuto tématu dostalo rovnosti.

Přes noc budu psát a budu vymýšlet předem odpověď na tvou, k tomuto komentáři, abych tě znovu přechytračil, jelikož tolik IQ nemám.

btw. to, co jsi psal yoyovi, jsem měl včera k večeři ..
viz.

"začnu tady do tebe valit integrály, které vedou k arkus tangens a jak pomocí určitého integrálu zjistit obsah auta z boku nebo jak po derivaci dráhy podle času získám rychlost ;) a nebo bych ti tu mohl napsat důkaz, že existuje fialový kůň s 8 nohama. "


CHybridZ, přihlaš se ve hře o 10k jako odměnu.
# 28.12.2013 0.34
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Můžu vědět, kdo jsou ti "více chytří co FB používaj denně" ? Jedinej koho tu uznávám je Sam a ten nic takového nepsal. (dokonce měl stejný názor jako já)

A jen tak BTW, můžu vidět, jak si poznal, že jsem změnil názor? Tak nějak hledám a pořád nemůžu najít cokoliv, kde říkám, že jsem změnil názor.. jo aha! Nezměnil! On je jen někdo dement co si domýšlí názory podle toho jak se mu to hodí uuu... jediný, kdy jsem něco souhlasného na FB řekl bylo, že uznávám jeho informační hodnotu, což neznamená, že to není zlo. (Já vím, na tvůj mozek to je těžké, rozpoznat význam věty a správně si ji přebrat.)

Takže jsi mě vůbec nepřechytračil, jen si dokázal, že si natolik omezený, že si domýšlíš fakta a pak je používáš, abys někoho "setřel".

J už bych tě chtěl vidět jak mi tady vypočítáš integrál z 1/(x^2+1) dx .. (na papíře)

BTW už jen to cos dostal na vánoce mi o tobě říká co si zač. Určitě to v životě daleko dotáhneš ;)

Jo a pro ty více inteligentnější tu je odpověď, proč jsem dál nereagoval:

Nic takového jsem nepsal. Facebook je zlo, které dělá z lidí krysy zalezlé u PC. Např. sestřenka. Příjde domů a jediné co udělá je, že sedne na FB a je tam celej den. Spousta děcek, než aby se učila, jde na FB a pak na školu serou a jsou dutí jak amfetaminův mozek. To je pro mě fakt. Ale samozřejmě nejsem žádný inkvizitor abych se je snažil konvertovat na mé přesvědčení a měnil jejich názor. Já svůj názor řekl, oni také. Špatně si to pochopil :). Ani jsem neměl co odepsat, já svůj názor napsal, tzn. akorát bych se opakoval.


A ted sem naházej ty předem vymyšlené odpovědi, ty "celou noc jsem byl vzhůru abych MAKa stejně nesetřel"



Naposledy upraveno: 28.12.2013 11.33

# 28.12.2013 11.15
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
MAK: souhlasím s tebou, používám FB asi jako Amf, mám tam pod 100 přátel které FAKT znám at to je jakákoliv škola, děcka z venku a blablabla... zapnu ho jenom když něco potřebuju po ostatních :D když chce někdo něco po mě, najde si mě na skype, tam dřív nebo později vždycky odepíšu...

ale to co tady valíš s těma integrálama xDDDD
asi si nezažil intela na jabku co? ten blbeček si myslel že je něco víc protože má práva a chodí na gympl a má nadprůměrné IQ :D každej ho nenáviděl at si říkal co chtěl...
já mám IQ 152 (NE VOLE NEMÁM TO Z INTERNETU, když je nějaká soutěž ve škole třeba nebo když jsem se hlásil do matematické třídy), ale jsem tupec co se týče znalostí... nezajímá mě že propadám z předmětů ze kterých maturuji, když vím že jsem natolik inteligentní abych se to naučil během dvou tejdnů...

tím ti chci říct že když si tady hraješ na pána že umíš vypočítat nějakej sra*ec, kterej ti umí vypočítat aj google, nedokazuješ nám že jsi inteligentní, ale že jsi šprt :D tohle často vede k tomuto: http://anti-jabko.eu/
# 28.12.2013 11.32
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Fredy: Přečti si, jak to bylo. Ten jeden blbeček mi říkal, že tu ze sebe dělám chytrého, když říkám svoje názory ohledně FB, načež jsem mu řekl, že kdybych chtěl dělat chytrého valím tady něco ohledně integrálů. Chápeš? Nechcu tady řešit integrály. Tzn ještě raz, byla to jen odpověď na týpka, který psal, že tu machruju a přitom jsem jen psal svoje názory na FB.
# 28.12.2013 11.35
 
XOXO OVOXO
uživatel
Obrázek
Ve hře: thc, SuicidialPanda
SZ Mail
Blbeček jojo? Takže pán se rád povyšuje. Přestaň řešit tyhle pičoviny a nelez sem když stejně nehraješ. Nemusíš se vtírat jen proto že tvojí mámu ty kecy nezajímaj cs.
# 28.12.2013 11.54
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ

MAK:
BTW už jen to cos dostal na vánoce mi o tobě říká co si zač. Určitě to v životě daleko dotáhneš ;)


Zavidí Tulamordew :DDDDDD


Ne s něčím s MAKEM souhlasím, ale třeba mojí generace se to tolik nedotklo, jako podemnou... myslím, že je to dost individuální.. každopádně budoucnost národa de pěkně do hajzlu když nikdo nechce makat rukama a už i nakej 10letej fracek má takový to prkýnko na kterým mačká ty p*čoviny... to já v 10ti měl trošku jiný prkýnko...
# 28.12.2013 11.55
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Spíš to ukazuje jeho priority v životě :P ty dárky

XOXO: Omg klid, prostě si to blbě pochopil a navážel ses tu do mě. Jo a BTW chmat ted hraju občas :P
# 28.12.2013 12.17
 
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
MAKU, tak čekal jsem od tebe více no, bylo to dost slabý.

Prostě se musím pochválit.

YOYA už se začal bát xD
# 28.12.2013 13.31
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

pixeen
uživatel
SZ Mail
tak bych řekl, že názory jste si vyměnili, Mak usoudil podle toho, když Amf dostal whiskey k Vánocům - že z něj asi bude alkoholik, já dostal holící strojek - ze mě bude holič? :'(

nemá smysl tady dál šířit hate.. lock
# 28.12.2013 13.53
 

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse mimo mísu » Facebook [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.