Chmatákov online


Fórum – Nová střelná zbraň

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Nová střelná zbraň [zamknuto]

HooDs
uživatel
Obrázek
SZ
Dobrý večer hráči . Omlouvám se že vymýšlím zbytečné ptákoviny . Ale napadlo mě jestli by do hry nešla přidat střelná zbraň M4A1 . Tyto střelné zbraně co jsou jsou takové známé už . Chtělo by to nějakou novou zbraň co by byla volně prodejná v nějakém NPC .

Jinak sorry že jsem vymyslel další ptákovinu .

špatná sekce // přesunuto
# 26.12.2013 16.29
Nejakej vtipalek :D Pac a pusu :D
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 25 %     Hlasovalo: 6
pixeen
uživatel
SZ Mail
ve hře je zbraní pro bojovníka až až.. ale mystik má použitelnou jen jednu hůl
# 26.12.2013 20.53
 
Coun[TE]R
zablokován
Obrázek
Ve hře: Coun[T]eR
SZ Skype
bojovníci maji kulas-dobrý jen to každá bojovník má,lovec má harpu a kuš,mystik ohnivku a blesk-každý ma neco ale to co navrhnul HooDs není špatne ale nedají tam ted je čas na opravu vecí.
# 26.12.2013 21.17
Řeknu ti něco co už víš:Svět není jen samý slunce a duha.Je to hodně zlý a drsný místo a i když si sebe silnější srazí tě na kolenaa nechá tě klečet
když to připustíš. Nikdo nerozdává tak
tvrdý rány jako život, ale nejde o to jak inkasuješ, tady jde o to kolik ran uneseš a přesto se znovu zvedneš,kolik ran dokážeš příjmout
a nezastaví tě, jenom tak se vítězí.Chce to znát svoji cenu a jít houževnatě za svým ale musíš umět snášet rány a né si stěžovat, že nejsi tam kdes chtěl a ukazovat na
toho nebo na toho, že to zavinili to dělají zbabělci a to ty nejsi.
Jsi lepší pamatuj
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Už jsem tvořil:
Obrázek
Více:
forum.chmatakov.cz/tema/11526-vytvory-napady-a-komixy-pk-groka
# 26.12.2013 22.05
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

HooDs
uživatel
Obrázek
SZ
GROK : Pěkné , ale kdyby šla barva změnit , vím m4a1 je černá ale černý je i ten kulas . Dal bych ji takovou červeno svitivou , aby svitila :D .
Pixee ano vím taky jsem nepsal že ať to tam date hned stačí časem jen sem to navrhnul :D :) .
# 27.12.2013 6.46
Nejakej vtipalek :D Pac a pusu :D
Coun[TE]R
zablokován
Obrázek
Ve hře: Coun[T]eR
SZ Skype
groku velmy,velmy pekne :) :) jen aby Gizmo dal tak by to bylo moc pekne
# 27.12.2013 9.28
Řeknu ti něco co už víš:Svět není jen samý slunce a duha.Je to hodně zlý a drsný místo a i když si sebe silnější srazí tě na kolenaa nechá tě klečet
když to připustíš. Nikdo nerozdává tak
tvrdý rány jako život, ale nejde o to jak inkasuješ, tady jde o to kolik ran uneseš a přesto se znovu zvedneš,kolik ran dokážeš příjmout
a nezastaví tě, jenom tak se vítězí.Chce to znát svoji cenu a jít houževnatě za svým ale musíš umět snášet rány a né si stěžovat, že nejsi tam kdes chtěl a ukazovat na
toho nebo na toho, že to zavinili to dělají zbabělci a to ty nejsi.
Jsi lepší pamatuj
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Přesně tak, nemá cenu tu zbraň nějak upravovat, protože do hry už nic PXA přidaného nebude :-/.
# 27.12.2013 12.04
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Nová střelná zbraň [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.