Chmatákov online


Fórum – Bug – mapy

Fórum » Bugy ve hře » Bug - mapy [zamknuto]

Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Ahoj

Neviem čo je to za bug, vôbec neviem ako sa k nemu prichádza, ale v hre som žiadal náhradu 9 map od GM, ktorý mi ale povedal že mám napísať na fórum tak píšem.

Ide o to, že mám 9 map, na každej z nich sú súradnice, ktoré sa dajú v pohode nájsť ale nejdú vykopať. To znamená, že to je nejaký bug v hre a ja žiadám náhradu tých máp.
# 22.7.2013 11.49
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Jak nejde vykopat, jakože ti nefunguje akční tlačítko při kopání na onem místě nebo že tam prostě poklad nen, i když mapa souřadnice ukazuje..? U nás jsem vypozoroval že pokud server spadne, tak se stává že mapa souřadnice právě ukazuje, ale můžeš kopat v celé lokaci do álelůja a nic. :D
# 22.7.2013 13.26
 
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Nexoušek: Právě o tento bug se jedná.
# 22.7.2013 13.58
Obrázek
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Tak ako si povedal, mapa ukazuje súradnice ale nejdú vykopať, proste tam nič není a kopem +- políčok hore dole doprava doľava..

Takže asi je to ten bug, že po reštarte / páde servera zmiznú všetky poklady...
# 22.7.2013 14.23
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Coun[TE]R
zablokován
Obrázek
Ve hře: Coun[T]eR
SZ Skype
JJ mne to ukaZUJE NA VODU :)
:-O
# 17.12.2013 14.08
Řeknu ti něco co už víš:Svět není jen samý slunce a duha.Je to hodně zlý a drsný místo a i když si sebe silnější srazí tě na kolenaa nechá tě klečet
když to připustíš. Nikdo nerozdává tak
tvrdý rány jako život, ale nejde o to jak inkasuješ, tady jde o to kolik ran uneseš a přesto se znovu zvedneš,kolik ran dokážeš příjmout
a nezastaví tě, jenom tak se vítězí.Chce to znát svoji cenu a jít houževnatě za svým ale musíš umět snášet rány a né si stěžovat, že nejsi tam kdes chtěl a ukazovat na
toho nebo na toho, že to zavinili to dělají zbabělci a to ty nejsi.
Jsi lepší pamatuj
AsKaGanGsTa
uživatel
SZ
LOL mu to ukazuje na vodu,tak je snad jasný,že to bude na vodě,i to se muže stát a ještě je možnost ta,že když kopeš z krumpáčem tak nemusíš mít ani mapu a mužeš vykopat,takhle jsem si vydělával na každým serveru,dal jsem na sebe krump a kopal a někdy se mi povedlo,že sem ten poklad vykopal,nebo nemáš 100% pátrání,tak ten poklad muže být i 15políček od toho,co ti to ukazuje
# 17.12.2013 16.29
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Counter : Na mape ti to ukazovať môže, predpokladám, že nemáš ani 100 pátraní, to znamená že ten poklad môže byť +-15 políčok od tých súradníc čo ti to píše, tak to tam skús poriadne prekopať.
# 17.12.2013 16.44
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
AsKaGanGsTa
uživatel
SZ
Bajo,nemusíš opakovat to,co jsem napsal :D
# 17.12.2013 16.59
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
To čo si napísal sa mi zdalo dosť nezrozumitelné, každopádne, je to tu dva krát vysvetlené, snaď tomu pochopil :)
# 17.12.2013 17.00
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
pixeen
uživatel
SZ Mail
podívám se na to a až bude mít Gizmo čas tak se to opraví (pokud to půjde a nebude to na 2dny)
ti co mají takhle buglý mapy mi napiště do PM a domluvíme se, vyměním vám je :)
# 17.12.2013 19.02
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Toto fórum bolo založené pred WIPE :D, momentálne tie mapy bugnuté nie sú.
# 17.12.2013 19.05
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
pixeen
uživatel
SZ Mail
Vidíš to, koukal jsem na datum jen u posledních pár příspěvků.. :D

chyba ve hře už není, staré téma - lock


# 17.12.2013 19.09
 

Fórum » Bugy ve hře » Bug - mapy [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.