Chmatákov online


Fórum – Skiny

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Skiny [zamknuto]

AsKaGanGsTa
uživatel
SZ
Čauvec,chcel by som za zeptat gizma,jestli se budu opeť dat udělat nové skiny ak budú Vánoce,pokud bude mít někdo namalovaný skin,jestli ho přidáš do hry,rad by sem si nechal od někoho namalovat a nechat přidat do hry.
# 17.12.2013 16.32
 
Gizmo
autor hry
SZ
Pokud bude vektorový, nemám s tím problém.

Ale dopředu je třeba vědět:
-skin je vždy součástí hry, nelze jej vlastnit jako takový (tedy budeš ho mít jen ty, ale v budoucnu či například po tvém porušení pravidel se může stát běžným jako trest)
-nelze jej přenastavovat - zvolíš si 3 účty a tam bude, jinde ne.
-po případném WIPE apod., je možné, že pokud se nedohledá majitel skinu nebo nebude nikdo, kdo to udělá, nepřidělí ti ho - já se starám jen o vývoj hry a nemůžu vědět, zda a jak aktivní budou správci či Pixee jako provozovatel serveru.
# 17.12.2013 16.39
 
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Kolik by momentálně stálo přidání skinu do hry ?
# 17.12.2013 16.42
 
AsKaGanGsTa
uživatel
SZ
jak pravil black,kolik by to stálo? Kdyžtak se ti ozvu na email a pošlu ti obrázek skinu,pak se mužeme domluvit.
# 17.12.2013 16.51
 
Gizmo
autor hry
SZ
Domluvím se s Pixeem, dříve byla cena 300 Kč. Více to nebude.
# 17.12.2013 16.54
 
AsKaGanGsTa
uživatel
SZ
Oukey díky,prosím lock.
# 17.12.2013 16.57
 
x.Corey
uživatel
Obrázek
SZ Mail Skype
To je paráda! :-)
Taky jsem se chtěl právě zeptat, takže kdyby se tu našel nějaký schopný ochotný grafik, tak pm. ;-)
# 17.12.2013 16.59
Ready to win!
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Přidávám se pokud by se našel někdo kdo má zkušenosti s malováním.A byl by schopný namalovat skin. Prosím ať neváhá a dá mi vědět. Dohodli by jsme se na pěkné ceně. ;)
# 17.12.2013 17.35
 
pixeen
uživatel
SZ Mail
Já už v hlavě mám pár grafiků co dělají vektor, jen se snima musim domluvit na ceně jednoho skinu.. jestli dobře pamatuju tak grafikovi se většinou platilo 300kč + za přidání do hry 200kč/300kč (samozřejmě že pokud grafik bude chtít míň, tak to bude za míň, nemíním vás tady natahovat..:)) ještě to proberu s Gizmem, vše se dozvíte buďto tady na fóru / v novince.

lock (pokud máte k tomu ještě nějaký otátky tak PM me:))
# 17.12.2013 18.58
 

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Skiny [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.