Chmatákov online


Fórum – "BUG HRY" (každé povolanie)

Fórum » Bugy ve hře » "BUG HRY" (každé povolanie) [zamknuto]



SZ
Zdravíčko už asi měsíc vím o dost závažném "BUGU"
Jde o to že jde "BUGNOUT" každé POVOLANIE,Ano pres WPE PRO
Nebudu tady zverejnovať návod,ani odkaz na "SEND" páč to jde i na Oficu a mohlo by se to dost zenužít kdyžtak to poslát Gizmovi na mail nebo na ICQ......
Počkáme si a když bude mít pán Gizmo čas tak se to opraví ;-)
# 8.4.2013 13.51
 

Stránky: 1 2

Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Nejde?
To toho tedy moc nevíš, hlavně že chodíš schazovat hružku ja velikej kluk šašku. :D Skin, povko, hp jde si to v pohodě nahazovat, Pixenka nad tímto proseděl hodiny a posílal jednotlivé bugy Gizimu na email. Takže jsi vlastně nepřinesl žádnou novinku a ještě jsi totální blb že píšeš sem a ne Gizmovi na maila. Jako bys nevěděl že Gizi fórko čte minimálně.
# 9.4.2013 20.20
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Ale jde... :-D ve stejnem packetu
# 9.4.2013 20.36
 
Gizmo
autor hry
SZ
O tomhle vím, nejde o nic jiného než editaci socketu při zakládání účtu. Nikdy jsem to nijak neřešil a ošetření je záležitostí minutky - když je povolání nastaveno, nepůjde už přepsat. Skin se také nastavuje při zakládání účtu a tak ho za pomoci přeposlání paketu klidně lze přenastavit..opět snadné na fix.
HP (pokud jsem nezapomněl smazat starý kód) nastavovat určitě nejde, protože se odvozuje od povolání na serveru. Leda těch 5k, který má spec. povolání.
# 10.4.2013 8.53
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Teď také nevím zda jde nastavit HP přímo, nebo jestli si to healovali přes jehlu.
# 10.4.2013 13.00
 
yoyOBEY.
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Změna povolání pomocí packet editoru automaticky nastaví plný počet příslušného povolání.
neutrál (x) = 5000hp, to je jedna z těch možností :D
# 10.4.2013 14.22
ses sexi zencka zvute ke me na ubitounu sem pardubic prijet napis mi to jo nebo ne diki
Obrázek


SZ
Presně jak rekl YOYO,doplní to HP na full
Ješte tam je ten bug že jde se "napíchat jehlou"
Ještě jede Bugnout dovednost výroba ale potrebujete nejmín 30k
# 10.4.2013 18.41
 
ShockWaveCZ
uživatel
Obrázek
SZ
O tom bugu s vyrobou jsem slysel, ale co je jeste lepsi, ze to jde i bez WPE. Nevim jak, proste sem delal vyrobu (klasika rezany drevo na dilky sipu) a nejak sem to missclicknu nebo co a z dilku se mi stal 2. sroubovak. (WPE ani jinej packetovej editor nemam ani nainstalovanej)
# 23.7.2013 0.01
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
O tom se ale ví už roky. :D
# 23.7.2013 1.13
 
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
těch 5k hp jde pořád, ale je celkem složitý se trefit na stenej socket id ve wpe, páč to nejde změnit ze hry, na normální povolání to ze hry jde ale na X niet:).. a jak psal yoyo, když se nastaví upír tak na skinu ryby zůstal ještě starej pixelartovej skin :D
# 28.7.2013 8.28
8-)
www.hruzka.cz
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
socket id je to nejlehčí co jde trefit, pokud se nepletu.. :D
# 29.7.2013 8.53
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
To by jsi se divil Empty. :D
# 29.7.2013 14.21
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
tak buď se to u tohohle bugu nějak opravilo nebo to je furt stejně jednoduchý.. :D trefim to vždy napoprvé :)
# 29.7.2013 16.18
 
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
taky jsem to dřív trefoval napoprvý ale dneska mi to prostě nejde;).. skoro pokaždý to vyhodí jiný id Fredy to předtim nějak vykoumal a pak to zase nešlo, je to nějaký divný.. :D ale nevim mám v řiti, stejně nehraju
a nedělej ramena jak je to všechno strašně jednoduchý :D kdyby tě nikdo tenkrát neučil tak taky umíš velký prďánky :D
# 30.7.2013 20.19
8-)
www.hruzka.cz
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
tohle jednoduchý je, zkoušel jsem to a je to furt to samý.. :D a s tim učením to nepřeháněj, na většinu jsme spojili hlavy a zjišťovali ;):D
# 30.7.2013 21.46
 
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
šak jo, jen jsem si musel rejpnout :D .. vim že na dost věcí jsme přišli převážně spolu .. ;) :D
# 31.7.2013 19.20
8-)
www.hruzka.cz

Stránky: 1 2

Fórum » Bugy ve hře » "BUG HRY" (každé povolanie) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.