Chmatákov online


Fórum – Pozvánka na ofik

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Pozvánka na ofik

Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Ahoj všem,
jménem klanu Fešácký grázlové bych rád pozval všechny již neaktivní hráče, případné nové hráče i hráče z neoficiálních serverů, ať si přijdou zablbnout na ofik, zakillit si, přemluvit staré kamarády a místo nadávání na dnešní komunitu si i vyzkoušet, jak proti ní dokáží obstát ve válkách a soubojích. Po posledních updatech aktivita na serveru slušně stoupla. Vedou se boje o příšeru, kecá se u skillení a vlastně se pořád něco děje.
Proto vás vyzýváme, přijďte za náma. Pokud vás nebaví války, tak aspoň pokecat.
Budeme rádi za každého dalšího hráče, který rozšíří současnou komunitu oficiálního Chmatákova.
Přidávám screen, aby šlo vidět, že se i na ofiku něco děje a že i bez eventů, když je fajn parta lidí, může být hra zábavná. Byl pořízen včera, po souboji o příšeru a samozřejmě na něm ještě chybí hráči z nepřátelských klanů.
Díky za pozornost a doufám, že se potkáme ve hře.

Obrázek




Naposledy upraveno: 3.7.2014 1.29

# 18.7.2013 1.00
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Stránky: 1 2

Majestyy
uživatel
Ve hře: Axon,Majesty,Manotrek
SZ
grok má pravdu ;) já nehraju ;) , ale přesto forko a běh hry sleduji neustále ;) a není to jeden rok ;)
# 19.7.2013 0.32
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Vůbec nevím, co tu řešíte, Lístek udělal pozvánku a většiny z vás se to netýká, jen tu řešíte chujoviny.

Lístek: Ty zrádče vlastní krve:-D
# 19.7.2013 8.18
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Montik_obnova2
uživatel
SZ
NA STOMP DOWN KILLAZ MÍT NIKDY NEBUDETE
Obrázek

Chmat už se nikdy nevyšvihne max. že by Gizmo vratil Spiderovu grafiku a vše by bylo v PXA. Ofik, Hružka aj Jabko je odepsané, čau :)

Grok: No hlavně že když sem ještě neměl BAN to si hrát nemohl :D
# 19.7.2013 16.22
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Když si ještě neměl ban tak se v hře nic nedělo :), ale teď do hry taky moc nechodim.
# 19.7.2013 16.59
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ

Mont!k:
Chmat už se nikdy nevyšvihne max. že by Gizmo vratil Spiderovu grafiku a vše by bylo v PXA. Ofik, Hružka aj Jabko je odepsané, čau :)



Mám na to podobný názor. Hlavní éra chmatu už je dávno pryč, můj názor je, že je jen otázka času, kdy chmat nadobro skončí :-|

Hra by mě bavila, kdyby bylo online stále přes 30-40 lidi, ale takhe to nemá cenu. Nebudu hodiny trávit u hry, kde potkám člověka jednou za sto let
# 19.7.2013 18.00
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
sejdeme se, dáme si prsty do zatku, vytáhnem prsty ze zatku, spojíme ruce a vyvoláme staré časy a staré chmatáky... podle mě to bude fungovat, názor si udělejte sami...

PS: jo my víme fabosi podle tebe nefunguje nic tak sem nepiš ty anální protiléku

// Urážky moderátora, přidáno varování do 100% // VladdiS
# 20.7.2013 9.45
Fejk
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nebula
SZ Skype
Dík, hrát nejdu, nebaví měto, možná zas za 2 roky :) :D
# 20.7.2013 13.11
Hraju ale nic po mě nechtěj

kokosoj

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Gizmo
autor hry
SZ
nations: říká se tomu cyklický průběh. Vždy to tak bylo, hra měla spousta hráčů, pak jen pár, pak zas spoustu..a vždycky každý říkal "teď je úplnej konec, CH skončilo". Každá indie hra, nehledě na grafiku a pod., si vždycky najde hráče, ale je to ve vlnách a vždy to tak bylo.
# 21.7.2013 10.53
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Gizmo +1
# 21.7.2013 14.21
 
Řezník
uživatel
SZ Mail
Pěkný screen,nejspíš taky začnu hrát,po nějakém tom roku,pokud se vyřeší muj případ :)
# 21.7.2013 14.36
 

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Pozvánka na ofik

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.