Chmatákov online


Fórum – Kdy bude Chmatákov 2?

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Kdy bude Chmatákov 2?

Joker*98
uživatel
Ve hře: J0ker, Shadow
SZ
Zdarec!
Zkrátka a dobře jsem se chtěl jen zeptat, jestli vůbec existuje něco jako návrh na Chmatákov 2. Viděl jsem to na youtube a v různých článcích, jak se o tom píše. Možná to byl joke nebo fake, ale to je ten důvod, proč zde o tom píšu. Chci vědět, zda-li se něco jako Chmatákov 2 vůbec plánuje. Podle těch článků prý ano, a plánuje se to už 4 roky. Nemám žádné narážky na Chmatákov Team, takže ani na Gizma. Vím, co vše udělal a stále dělá. Je to velice pracovitý člověk navzdory kecům některých nevděčníků. Ale abych pravdu řekl, tak bych ohodnotil "projekt Chmatákov 2" zatím asi stejně tak, jako film World of Warcraft. Blizzardi oznámili, že ten film natočí asi před 6ti lety. Ikdyž asi nemáte čas udělat něco takového, tedy nejspíš nemáte čas, tak jsem se chtěl zeptat na tři věci:
- Kdy vyjde Chmatákov 2?
- Pracuje se na něm?
- Vyjde vůbec?
# 14.7.2013 18.29
 
  • Chcete Chmatákov 2?
  • Ano9 hlasů, 100 %100 %
  • Ne0 hlasů, 0 %0 %
  • Celkem 9 odpovědí
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Chmatákov 2 se plánoval, dokonce byly i nějaký testovací verze, lokace jako město, rub, těžba, kobka, lhotka, chráněná zóna (do který se lezlo za poplatek) dokonce i NPčko bylo :D . Nakonec ten projekt skončil a Giz prodal kód nějakému německému studiu, část grafiky byla použita do ch, který jede teď- pódium, big léky, prut, Lojza, prodejna u lojzy, náboje, sbíječka, dýka, mystické hole, ... Giz už na ch nemá nejspíše čas a dělá na něčem jiném, viz- http://forum.chmatakov.cz/tema/12299-novy-projekt-na-bazi-ch-grafik (4 měsíce starý téma) Je škoda že ch2 zaniklo, sám jsem ho chvíli hrál a bylo to dobrý.
# 14.7.2013 18.53
 
Neoless
uživatel
Obrázek
SZ
A neví někdo proč skončil ?
# 15.7.2013 12.57
" Pro celý svět jsi pouze jeden člověk , ale pro jednoho člověka můžeš být celý svět "
Zabývám se programováním - PHP , HTML , CSS a učím se C++ :)

Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
jak psal pers gizmo prodal kód nějakým němcum a dale nemohl pokračovat :)
# 15.7.2013 13.10
ANTI JABKO POWA
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Zdá se mi, že Gizmo prodal zdrojový kód 1.5 a stejně může nadále pokračovat v její vývoji, takže 2 asi taky.
Zajmalo by mně, jestli to ti Němci s tou hrou někam dotáhli, popřípadě nějakej odkaz na hru.
# 15.7.2013 13.21
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Joker*98
uživatel
Ve hře: J0ker, Shadow
SZ
Jestli může dál pokračovat c jejím vývoji, tak by podle mého názoru bylo lepší, aby místo Chmatákova vyšla oficiálně tedy spíše hra Schmatákov 2. Přitáhlo by to více lidí. Sázím svoje boty na to, že Chmatákov 2 by hrálo určitě dvakrát tolik lidí, co to hraje teď. ;)
# 17.7.2013 10.18
 
Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
gizmo dela updaty pro verne hrace a nema snahu ziskat nove, nezajima ho kolik to hraje lidi... ale takjeho cas, jeho penize, jeho problem ze za to nic nechce ;)
# 17.7.2013 11.40

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Kdy bude Chmatákov 2?

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.