Chmatákov online


Fórum – Chmatákov – jak to bude dál?

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Chmatákov - jak to bude dál?

Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Ahoj,
jistě si už každý všiml, že je Chmatákov poslední týden offline. Během té doby mi pár lidí psalo, jestli nevím co s hrou je. Bohužel sám netuším a myslím že asi nikdo (krom novinky co je na webu). Proto bych se rád zeptal, jak to bude s Chmatákovem dál? Bude zase normálně fungovat? Je to docela škoda, začalo hrát plno nových lidí a plno starších hráčů se taky vrátilo. Jenomže tím, že je server často na delší dobu offline, plno hráčů přechází na neoffik. A to je celkem škoda.
V novince jsem četl, že je třeba přispět na provoz, a že se na to plno lidí vybodlo. Co takhle přidat na web záložku "přispěj na chod serveru", kde by bylo číslo účtu a nějaké info jak na to. Plno lidí třeba ani neví jak a kam by měli peníze poslat. A ne každý bude pracně psát autorovi hry, ještě když jsou na serveru např. nováčci a neví jak to chodí. Myslím, že tohle by měl být základ, dělá to tak většina podobných projektů.
Díky za jakékoliv případné info a pěknej den.
# 15.7.2013 10.52
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Joker*98
uživatel
Ve hře: J0ker, Shadow
SZ
Zcela souhlasím! ;)
Ne, ale teď vážně. Máš pravdu. Z Chmatu odchází čím dál víc a víc hráčů. Co si já vzpomínám, tak už asi před měsícem jich tu bylo 5 a půl. Je mi líto, ale bez hráčů hra zkrátka hrát nejde. Chmat je vskutku dobrá hra. Nedávno jsem začal s novou postavou. Jmenuje se Shadow a je to Pobuda. Rozhodl jsem se, že si udělám redku a přišel mi nejzábavnější. ;)
Každopádně jsem s ním hrál den, a jak tak všichni znáte ten pocit, když si něco zahrajete, zažerete se do toho, a pak se už jen těšíte na další den. Co se ale nestane? Další den je server offline. Celých 12 hodin čumíte do bedny a klikáte na stránkách chmatakov.cz tlačítko známé jako F5. Marně! Nic se neděje. A když si řeknete, no dobrá, ono to půjde zítra. Podíváte se následující den na net, A ONO JE TO ZASE OFF.
Někteří ví, o čem tady mluvím. A ti, kteří ne, tak já tady celou tu dobu mluvím o tom, jak hra ztrácí na hráčích. A jak už jsem jednou řekl: Hra bez hráčů hrát zkrátka nejde! ;)

Mrzí mě to. Mám postavu s kterou jsem si užíval. Chápu Gizma i to, že nemá čas, ale něco za něco je zkrátka zákon, který na tomto světě chodí. Nechce se mi chodit jinam a začínat znova s mystikem, se kterým jsem chtěl pokračovat. Prozatím ale asi jinam půjdu. Vyzkoušet, jaký je to na neofících. Dříve jsem si myslel, že neoficiální servery se vytvářeli z prostého důvodu. Protože ofík se platil. Ale tady se ofík neplatí povinně, resp. neplatí. A až teď jsem přišel na to, proč se dělaj i přesto neoficiální servery. Je to kvůli nedostupnosti na ten oficiální.

Nevím, jak vy ostatní, ale tohle je čistě jen a pouze můj názor, a to, jestli se mnou souhlasíte,, je jen na vás... ;)
# 15.7.2013 11.44
 
Gizmo
autor hry
SZ
Nemá smysl zavádět záložku přispěj na server. Kdo chce, přispěje i tak, kdo ne, nepřispěje.

5 a půl hráčů tu rozhodně nebylo, průměr od 1.6 do 1.7 byl 19/den.

Server půjde, dnes večer ho pustím na nějakou dobu, ale nikoli nastálo.
# 15.7.2013 11.54
 
Joker*98
uživatel
Ve hře: J0ker, Shadow
SZ
To je škoda. Ale aspoň že tak. Díky Gizmo! Jsi dobrej! ;)
# 15.7.2013 11.57
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Gizmo: Jasně, ale plno lidí ani neví, že je možnost přispět. Hodně lidí forum jako takové nečte. A myslím si, že kdyby to bylo jako záložka přímo na webu, tak je větší šance, že někdo něco pošle. Však číslo účtu se tam nutně udávat nemusí, jen info o tom, jak postupovat (např. napiš Gizmovi na mail, pošle ti číslo účtu atd...).
# 15.7.2013 12.08
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Já myslím, že Gizmo testuje na tomhle serveru nějaký nový projekt, proto to nejde, snad nejsem na omylu :-) Gizi, mohl by jsi už dát trošku echo o tom novém projektu? :-)
# 15.7.2013 13.17
 
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail

Dvoulistek: Jenomže tím, že je server často na delší dobu offline, plno hráčů přechází na neoffik. A to je celkem škoda.



Neoficiály ještě jedou jo?
Nějakou Hrušku jsem zkoušel ale nic. Nejde, takže si myslím, že chmat zkrátka vyšel z módy. Nechci chmatákov nějak shazovat, ale dnes jsou tisíce her zábavnější než jen klikání na vodu.
Zkrátka chmatu chybí jiskra.
Dobrý pc s herní sestavou koupíte v poho už na 15k.
Kámoš koupil a jede mu tam Bfko na low grafiku. Ale i tak je to slušný.

Gizi psal, že dělá na nějakém novém projektu a doufám, že se na to nevybodl.
myslím, že má plno skvělých nápadů, kterým byl a stále pro někoho ještě je i chmat.
# 15.7.2013 19.36
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Hružka jede a je pořád plná.
# 15.7.2013 20.41
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Fores_obnova
uživatel
SZ
OT: Plná ani ne,ale je znát,že ofík je off no.
# 15.7.2013 21.12
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Aj v prípade že offik je on, ta hružka bude plná, alebo tam bude viac ľudí, na offíku to už není ono, nežije to tam, bohužiaľ -_-
# 15.7.2013 21.47
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ

Franta Berg-Jay:
Dobrý pc s herní sestavou koupíte v poho už na 15k.
Kámoš koupil a jede mu tam Bfko na low grafiku. Ale i tak je to slušný.



Tak to se divím, jelikož na kompu za 8000 a s něktěrýma věcma z aukra rozjedeš bfko na vysokou kvalitu na 35-50 fps což je dost hratelný :D

A mám podobný názor, že dost lidí už prostě přestal ch bavit. ;-)

Ale teď k věci:
Jsem taky pro přidat takovou záložku. A hlavně bych byl rád za nějaký kontakt na Gizma. Chci dělat novou interaktivní mapu a nějak se nemůžu s Gizim domluvit :-|
# 15.7.2013 23.37
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
ICQ ti případně pošlu na skypu na Gize. Ohledně té interaktivky jsem s tebou chtěl taky mluvit.
# 15.7.2013 23.53
 

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Chmatákov - jak to bude dál?

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.