Chmatákov online


Fórum – Kousaní chobotu

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Kousaní chobotu [zamknuto]

Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
Mohlo by se opravit aby vás chobot nekousal přes celou lokaci dneska se mi to stalo myslel jsem první že mě někdo zabil přes wpe
# 15.6.2013 10.32
ANTI JABKO POWA
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 100 %     Hlasovalo: 6
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Nie som si istý, ale pár krát sa mi to stalo takto :

Chobot ide rýchlosťou aká je nastavená na serveri, no ty ho v tvojom kliente vidíš pomaly a on ťa už začne hitovať ale ty ho nemusíš vidieť ani na obrazovke.
Minule sa mi to stalo zo zelenou príšerou, ja som logol do hry a mal som spomalený chmat a ona už ma hitovala ale ja som ju ešte ani vôbec nevidel...
Čiže môj názor je taký, že choboti nedávajú hity na ďialku len občas keď ti laguje net poprípade pc alebo sa ti nejakým spôsobom spomalí klient tak ťa môže kusnúť bez toho aby si to videl
# 15.6.2013 11.13
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
yoyOBEY.
uživatel
Obrázek
SZ Mail
vždy nejvíc naštve ._. no jak jsi napsal Bajo
# 15.6.2013 11.13
ses sexi zencka zvute ke me na ubitounu sem pardubic prijet napis mi to jo nebo ne diki
Obrázek
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Příšera tě kousne když je na stejném políčku kde jsi ty, toto bude spíše způsobeno lagy, buďto z tvé strany nebo ze strany serveru
# 15.6.2013 12.07
 
Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ

Jasper:Příšera tě kousne když je na stejném políčku kde jsi ty, toto bude spíše způsobeno lagy, buďto z tvé strany nebo ze strany serveru



když se lagne server.. laglej jseš i ty.. tudíž to je chybou jeho lagů ;)
# 15.6.2013 17.41
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Však právě to jsem napsal xD
# 15.6.2013 17.57
 
Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
napsal jsi: bud je to jeho lagama nebo má lagy server, což je sra*ec protože když má lagy server, je laglej i chobot... už chápeš?
# 15.6.2013 18.28
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Myslel jsem to tak, ale možná jsem to blbě napsal, toť vše ;-)
# 15.6.2013 18.30
 
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Tiež sa mi to dnes stalo. Normal hra beží. Ja kilim hnedého a v momente som bol mrtvý a veci úplne inde než som bol.
# 16.6.2013 16.41
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Trilg
uživatel
Ve hře: Trilg,Fortix
SZ Mail Skype
Taky se mi stalo: du na chmatopýra (sem teprv začínal) a taky šiju do něho brokovnicí a najednou sem kill a věci sou uplně někde jinde než kde sem byl.

Neopičím se po PHILIPSOVI je to PRAVDA (píšu to jen proto aby nějací ret*rdi nepsali že se po něm opičim( : )
# 10.7.2013 10.14
Nedávám věci nejsem charita.Napište ve hře nebo na skype rád s vámi natočím video.

Nejsem uchýl,nejsem blb ale pořádnej PC cvok lol

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Kousaní chobotu [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.