Chmatákov online


Fórum – Ban ip?

Fórum » Komunikace se správci » Ban ip? [zamknuto]

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Cau, dnes vecer, jsem normalne hral za nicky fallen angel, sutton, fish, mindza, bones
Pokousim se lognout do hry ale nejde to, klasicka hlaska, jako kdyby nesel server.
Napsal jsem strikovi a ten psal, ze hrou probehla systemovka, ze mindza skilli prez bug a ma ban ip. Dneska jsem mindzu zalozil a zatim jsem skillil jenom obratnost a to v pousti na tercich, pak jsem zabijel mamuta, ktereho jsem nedozabil, protoze me dosla dyka (rupla) a sel jsem ze hry. Rad bych tedy vedel, za co to mam, nebo co jsem teda udajne skillil prez bug a prez jaky bug a unban by take nebyl od veci.
# 2.7.2013 1.42
 
Trawolt
uživatel
Obrázek
Ve hře: Str[i]ke69 _SixtuS_ HeadH
SZ Skype
Zdravím... :)

Dnes jsem viděl jak Bones ( mindza ) skillí obratnost na terčích a to nebyl AFK ! protože jsem s ním komunikoval :)

Pak jsem ho viděl jak byl na mamutovi s dýkou, která mu rupla pak.
Byl jsem tam s bojdou ( Strike69 ) s úmyslel ho zabít ale asi kvůli zaseklé dýce odlogl.

Když jsem byl pak s řemdou na rubu zahlídl jsem systemovku ( acc mindza ban ip za skil přes bug.. )

Docela by mě zajmal ten skil přes bug, aby se to vysvětlilo a jistě jsem pro UNBAN
# 2.7.2013 2.29
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Gratuluju panu GM, že dělá furt ty samé p.čoviny.. Dělá to od začátku co GM je, unban neočekávej, řekl mi, že to je moje chyba když jsem dostal jeden neoprávněný ban ip :p
# 2.7.2013 10.10
 
Gizmo
autor hry
SZ
Empty, ty jsi tam byl?
Zde je od GM popis, screeny k dispozici jsou také. Takže žádný neoprávněný ban a předpokládám, že je to tak i v jiných případech.

Kolem půlnoci skillil acc Mindza na ledovém ostrově u portu směrem na pustiny. Sekal dýkou do prázdna. Nešlo projít žádným portem. Hráč byl vidět jen příkazem sleduj, pokud se šlo z pustin na ledový, vidět nebyl. Dostal ban ip za kill pres bug. Na ledovém ostrově evidentně nesekal do žádného mamuta, ale do prázdna. Během obejití portů z pustin na ledový ostrov hráč Mindza zmizel (pravděpodobně odlogl) a po lognutí na jeho účet stál mrtvý za portem v pustinách, pod sebou měl dvě hp lahve, žádnou dýku ani buglou tečku.

Tedy lock. Dokud nebudu mít čas chybu s útokem na NPC z dálky opravit, připomínam, že dle pravidel je každé využití bugu trestáno IP banem.



Naposledy upraveno: 2.7.2013 10.38

# 2.7.2013 10.37
 

Fórum » Komunikace se správci » Ban ip? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.