Chmatákov online


Fórum – Call of Juarez – CD klíč

Fórum » Diskuse mimo mísu » Call of Juarez - CD klíč [zamknuto]

Montik_obnova2
uživatel
SZ
Ahoj, mám stažený Call of Juarez, uplně tu první. No a chci si zahrát online a co sem se dozvěděl tak to nejspíš nejde obejít a tak jsem se chtěl zeptat jestli to někdo už nehraje a nemá orig. CD key který by mi věnoval?
# 30.6.2013 12.18
 
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Jakmile ho někdo zadá, tak už to podruhé nejde tuším.
# 30.6.2013 12.21
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
exstreme.blog.cz/0701/call-of-juarez

Tam jich v komentářích je.. :D
# 30.6.2013 13.40
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
No jasný, jenže já chci hrát Multiplayer a to potřebuju orig. kterej nikdo nemá víš. SP spustím v pohodě.
# 30.6.2013 14.13
 
Pepsimus_
uživatel
SZ
kup si to.
# 30.6.2013 14.17
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Máš to márne. Musíš to len kúpiť. Ako písal Amfetamin, použity kód ti to už nezobere. Hold smola :D
# 30.6.2013 17.57
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
LosRotopedoS
uživatel
SZ
Stáhni si generátor ;)
# 1.7.2013 10.05
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Rady typu ,,kup si to''' si strčte do prd*le, nebudu utrácet keše za náký hry... 3-(

LosRotopedoS: Pak kdyžtak zkusím, ale pochybuju že to vygeneruje originální CD klíč co nikdo nemá.


Prosím o LOCK, nakonec sem se po snažení to obejít se na to v*sral, kdyby někdo mi ještě chtěl pomoct tak PM.
# 1.7.2013 11.44
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Lol no ty si doslova píča. Ty chceš hrát, ale nehodláš utrácet keše za náky hry. Tak tu nákou hru nehraj ne? Nějakej vývojář se s tím sere aby sis hru ukradl ;) fakt miluju tenhle warez přístup. Ještě k tomu když jsou tyhle starší hry tak levný.

Seš v pubertě či co ty vole? Možná to je tím tafrobem, kdo ví..

BTW: Nejsem proti warezu ale kecy typu "jdi do prdele že mi chceš pomoc nebudu utrácet peníze za hru, kterou chcu hrát" to je fakt od děcka na facku.
# 1.7.2013 11.58
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ

MAK:Lol no ty si doslova píča. Ty chceš hrát, ale nehodláš utrácet keše za náky hry. Tak tu nákou hru nehraj ne? Nějakej vývojář se s tím sere aby sis hru ukradl ;) fakt miluju tenhle warez přístup. Ještě k tomu když jsou tyhle starší hry tak levný.

Seš v pubertě či co ty vole? Možná to je tím tafrobem, kdo ví..

BTW: Nejsem proti warezu ale kecy typu "jdi do prdele že mi chceš pomoc nebudu utrácet peníze za hru, kterou chcu hrát" to je fakt od děcka na facku.



Nemám love na to abych si jí koupil a kdybych měl, tak si jí taky asi nekoupím. Proč mám utrácet love za nákou hru, když si mužu koupit něco lepšího? Kdyby lidi chtěli za hry platit tak neexistují hackeři a pochybuju že ty si všechny hry kupuješ, jediný hry co bych si někdy koupil tak možná náký pářky na PS2, páč čipovat se mě to nechce. A vyvojáři už s tím počítají, je jejich chyba že tam udělají slabou ochranu proti ukradnutí.
Jo jsem v pubertě a budu ještě hodně dlouho a nějak mě to nesere sem takhle št'astnej a spokojenej. A Tafrob je náhodou borec.
# 1.7.2013 12.12
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Montik, ale když jsi takhle stáhneš a crackeš hru, je to krádež, stejná, jako kdyby jsi něco ukradl v obchodě, taky by jsi něco ukradl v obchodě a jen říkal, že tvoje chyba to není a je to úplně normální, že si to měli lépe hlídat? Zamysli se nad tím
# 1.7.2013 15.35
 
Pepsimus_
uživatel
SZ
3-(
edit: rome mě předběhl ^^
# 1.7.2013 15.40
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Mmnt, tady už je warforum?
# 1.7.2013 15.41
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Nema cenu to dal resit ..
# 1.7.2013 16.26
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥

Fórum » Diskuse mimo mísu » Call of Juarez - CD klíč [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.