Chmatákov online


Fórum – Wpe pro

Fórum » Komunikace se správci » Wpe pro

Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
Dneska jsem viděl hráče Skéroušek nebo jak je ten nick prostě učet sanga (sang) vlezl se snažil přejít přes WPE pro na ostrov vymlouval se na to že tam byl poklad hajil se tim že řekl tam byl poklad bohužel nemám screen jak je na vodě stihl odlognout nestihl jsem zmáčknou print screen dal bych jim všem ban protože jediné co dělají je bugovaní. Všechny jejich acc - Mlatička, Sang, [scrubs] , skeroušek nebo jak to je, The eu


Dukaz jak řiká že tam byl poklad
http://imageshack.us/f/843/zvoltecestuscreenshot08.jpg/
# 8.6.2013 15.12
ANTI JABKO POWA

Stránky: 1 2 3

Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
jojo a dostaneš 2 litry šutrů za nic xD

prostě ti říkám že ten GM ani neví jak se jmenuje...
jediné co dělá je že domá cáká z toho že muže dát někomu ban ;) a jestli bugoval on nebo někdo jiný.. to ho nezajímá xD
# 9.6.2013 10.31
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Až na to, že opravdu bugoval. Viděl jsem to na vlastní oči. A ne, lag to opravdu nebyl. Ale jako dobrej pokus. :)
# 9.6.2013 10.43
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
to znamená že ten kdo killil ve 4tém je stále na svobodě a my uděláme cokoliv abychom viníka našli a poslali ho před soud?

DOUFÁM ŽE BUDE BRZY POLAPEN A USVĚDČEN Z NĚKOLIKANÁSOBNÉ VRAŽDY!!!

PS: neberte si na sebe nic drahého, jedině strach Vám muže pomoci od jeho touhy po zabíjení hlaviček s pěknýma věcka...

PS2: panu GM se omlouvám že jsem se v tomto případě spletl :( ale taky jsem zažil že zabanoval jiného xD
# 9.6.2013 10.47
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
tak ono je jedno jestli těch 2k kamenů dostaneš normálně za lagování nebo za bugování, stejně to těžit nebudeš :D .. založíš novej účet a jedeš dál :D

BTW:

GM neví ani jak se jmenuje



S tímhle souhlasím, protože je to šašek
# 9.6.2013 10.52
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Komunikace se správci » Wpe pro

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.