Chmatákov online


Fórum – Obnova plastické chirurgie

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Obnova plastické chirurgie [zamknuto]

Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Zdravím!

Doufám, že si ještě pamatujete plastickou chirurgii ze staré verze. Pro ty, co nepamatují budiž řečeno jen, že tam bylo možné za poměrně vysokou sumu koupit jeden ze dvou pseudovip skinů. August, který je prodával, i jeho plastická chirurgie jsou stále ve hře a nemají využití. Proto bych rád aby se tato možnost do hry vrátila.

Když jsem přemýšlel, který skin by tam měl být ke koupi, došel jsem k názoru, že by to rozhodně měl být nějaký pixelový ze staré verze. Navrhuji skin, který míval id 14:
Obrázek

Cena by měla být pokud možno hodně vysoká, 300k a víc, aby skin zůstal trochu exkluzivním.

Jestli je to jen trochu možné, moc bych se za tuto úpravu přimlouval.

pozn.: Pokud by bylo třeba ho znova ořezat a upravit do předepsané podoby, můžu to udělat.

Prosím, zdržte se OT.
# 28.5.2013 14.26
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 67 %     Hlasovalo: 3
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Namiesto toho pixelového by sa mohol spraviť nejaký nový vektor podobný tomu na obrázku. Isto je tu veľa šikovných grafikov ktorý by ti urobili zadarmo :)
Ale každopádne dobrý nápad :)
# 28.5.2013 14.32
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Právěže spíše pixel :-) Vektoru je ve hře už moc.
# 28.5.2013 14.37
 
Gizmo
autor hry
SZ
O tom jsem přemýšlel také, ale pixelart do hry vracet nechci, ať je konzistence alespoň co se týče grafiky skinů.
# 28.5.2013 14.38
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Ve hře se teď pohybuje velké množství pixelových skinů. Já abych řekl pravdu, pixelart se mi líbí víc. Použitím mnou navrženého skinu by odpadla starost se sháněním grafika a autorskými právy. Tenhle skin kreslil ještě Spid3r, ne?

Navíc si pamatuju, že ty skiny z plastiky vypadaly poněkud "poničeně". Stejného efektu jsem chtěl dosáhnout i tímhle.
# 28.5.2013 14.44
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Já také moc nejsem za vektorem, ale jsem zase názoru že když už se načalo nahrazování PXA vektorem, tak by se tam neměli cpát pixelové prvky znovu.

Ale jinak určitě suprovej nápad.
# 28.5.2013 14.56
 

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Obnova plastické chirurgie [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.