Chmatákov online


Fórum – Animace

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Animace [zamknuto]

Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
Co takhle kdyby šlo vypnout animace při otevření (END) by jste si zvolily jestli chcete vypnout animace
# 21.5.2013 15.49
ANTI JABKO POWA
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 75 %     Hlasovalo: 4

Stránky: 1 2

Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Včera jsem se jako pozorovatel účastnil bitky v Dolním Chobotově. 2 minuty jsem se mohl jen dívat, ani sebrat věc ze země mi nešlo :-D

Mám sice podprůměrný počítač, ale s DirectX 9 by nemělo mít problém. Chmatákov využívá knihovny DirectX, ne?
# 23.5.2013 10.48
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Gizmo
autor hry
SZ
Záleží na tom, jak se s tím vypořádá tvoje grafická karta a zdroje přidělené systémem.
# 23.5.2013 11.21
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ

Empty927:Ja to hraju vetsinou na starym stolaku kde je 1gb ram :-D bez lagu ale na novejch notasech se mi to taky i kdyz opravdu minimalne laguje :-D NEXI ja mam problem vyuzit 4gb ram, 16 neni zbytecnost?



Jak jsem psal normální uživatel to nevyužije, i kdyby chtěl. Mě na tom perma běžej lokální servery kvůli pawnování pluginů do her, webserver a no a hlavně mám tolik ram z důvodu když rodičům renderuji videa. Se 4GB ram bych si pak na počítači neprdnul. Třeba v noťasu mám 2GB RAM pro moje milovaná XPéčka a sviští to v klídku.

Takže to shrnu, pro běžného uživatele je 16GB zbytečnost pro mě ne. :D :D

//EDIT: Gizi, nešlo by alespoň např. udělat aby si hráč mohl zvolit jestli chce ty nově generované blesky nebo ty old co byly ve starších verzích? Třeba by to bylo jednodušší na udělání.
# 23.5.2013 11.24
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Bylo by to asi pěkný mít před lognutím v klientovi záložku "grafika" a tam moct nastavit si třeba ty blesky :-)
# 23.5.2013 11.32
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Pamatuju si debatu, když se řešil přechod od starých blesků k této novotě. Jestli se dobře pamatuju, bylo to kvůli stížnostem na to, že z bleskovky vypadá blesk stejně jako z obrany. Jsem pro původní variantu. xD

Plně pochopím, když tohle všechno bude bráno jako vymýšlení si, ale případný "rollback" by byl fajn. :-)

V nastavení je už nějakou dobu nefunkční položka "Popisky u věcí". Přímo si říká o nahrazení frází "Vypnout grafické efekty" :-P
# 23.5.2013 12.36
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
MJ: Suprově řečené. :D
# 23.5.2013 12.46
 

Stránky: 1 2

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Animace [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.