Chmatákov online


Fórum – Un ban.

Fórum » Komunikace se správci » Un ban. [zamknuto]

El_Diablo
uživatel
SZ
Ahoj,chtěl bych požádat o un ban IP,ban jsem dostal cca 3měsíce zpátky za Skill přes bug. Takže prosím u un ban-IP:85.93.179.62 acc na kterém je moje poslední IP: DesTroy

Prosím ostatní abyste jsem nepsali sračky,vaše kecy mě nezajímájí,je to pro GM,gizma. Ne pro vás,takže se zdržte komentu.DÍKY ZA POCHOPENÍ.8-)
# 20.5.2013 6.36
 
Neror_obnova
uživatel
SZ
No nevím proč bys měl dostát BAN,nemáš využívat BUGU ve hře,potom bys neměl BAN..

když dostáneš BAN ty,tak to pak budou chtít i další lidi.. ;)Dd
# 20.5.2013 14.35
 
El_Diablo
uživatel
SZ

NeroR:No nevím proč bys měl dostát BAN,nemáš využívat BUGU ve hře,potom bys neměl BAN..

když dostáneš BAN ty,tak to pak budou chtít i další lidi.. ;)Dd



Nebyl bych první,kdo tu dostal un ban,navíc jsem nevěděl,že za to ban je,v té době jsem se k CH dostal a dostal jsem prachy a věci od kámoše,ať jdu hrát,on taky skillil přes bug,tak jsem to později zkusil taky a dostal jsem ban,jelikož jsem byl nový a nevěděl jsem to,tak bych žádal ten un ban jak jsem už psal -_- 3-(
# 20.5.2013 14.42
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Neror: Já si myslím, že když člověk slušně požádá, přizná se a nebudou s ním problémy, měl by se mu unban umožnit. Pokud si na to správci najdou čas, proč ne.

Zabanovat MAKa! Zabanovat MAKa!
# 21.5.2013 8.50
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Taky bych rád zažádal o unban.
Pardon, že to tu tak spamuju, ale rád bych si zase zahrál.
Někteří mě znají pod nickem BiJay na neofiku Jabko.net, a jestli mě znají, vědí jak se umím chovat.
Důvod mého banu: Sdílení ip s člověkem, kterého znám a dokázal bych mu domluvit.
Pro všechny případy moje ip - 213.192.19.26
# 21.5.2013 9.08
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
MAK_obnova2
uživatel
SZ
abych nebyl OT: Já myslím, že BAN máš z nějakého důvodu... neměl si podvádět

# 21.5.2013 15.11
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Zneužívání chyb ve hře, používání crackovacích programů či jiné narušování hry = blokování účtu a IP adresy.

Jasně psáno v pravidlech .. To, že si je nečteš, tvůj problém a máš ban právem, já osobně bych ti žádný unban nedaal :P
# 21.5.2013 19.02
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
El_Diablo
uživatel
SZ
Fabos a ostatní chujové-Vy asi moc rozumu nemáte,že? Jasně sem psal,ať sem napíšete sračky,vaše ,pro,proti un banu nikoho nezajímá,když mužou dostávat un ban jiní,proč né já?Demence některých lidí je vážně moc.
# 21.5.2013 19.06
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Ano, tvá demence je fakt moc :D Nepodváděj, nemáš BAN, tečka, zamykám :D
# 21.5.2013 19.11
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥

Fórum » Komunikace se správci » Un ban. [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.