Chmatákov online


Fórum – Nová příšera?

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Nová příšera? [zamknuto]

Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Ahoj, delší dobu jsem tu nehrával a teď jsem si všiml, že ve hře přibyla nová velká zelená příšera(ta od Matomiho). Chtěl bych se zeptat jestli je možné zabít ji i v jednom člověku nebo jen ve skupině. A pokud ji dokáže zabít jeden člověk, jestli to musí být nutně bojovník, popřípadě jestli to zvládne i lovec. A tu samou otázku bych měl i na mamuta.
Bohužel ve skupinách už se moc hrávat nedá vzhledem k počtu lidí na serveru. :(
Díky.
# 7.2.2013 11.39
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Sám ji dáš v pohodě, stačí mít dostatek léků, případně ještě loglý svůj druhý účet (taky bojdu) a killit střídavě s oběma účtama. Dobrý je mystik, ale tam je třeba dost many. Pokud ji budeš killit sám, nikdo tě nebude rušit, tak si můžeš pro manu chodit do pk do banky nebo na lávák do shopu. Samozřejmě to trvá delší dobu, než kdyby jste ji stříleli třeba ve dvou.
Mamut je pomalej, toho zabiješ sám, buď za bojdu nebo za mystika. Lovec výhodnej moc není, pomalu střílí a trvá dlouho, než zvířata zabiješ



Naposledy upraveno: 7.2.2013 11.49

# 7.2.2013 11.44
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
A ten bojovník, dá ji i chladnýma zbraněma nebo je nutný mít střelný?
btw. té příšeře se HP neregeneruje?
# 7.2.2013 11.46
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Můžeš střílet i killit třeba dýkou. Střelba je lepší, protože můžeš být ve větší vzdálenosti a neubere ti tak rychle hp, jako když stojíš hned u ní a sekáš ji.
Příšera má pořád stejně hp - 8k, mamut má různě např.15043 hp nebo 15256, pokaždý po respawnu má hp jiný.
# 7.2.2013 11.52
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Myslel jsem to tak ze kdyz ji treba pul uberu a pak si zajdu pro lahvicky jestli se ji doplnuje zase na full.
Se rozhoduju mezi mystikem a bojovnikem. Kterej by byl na prisery teda vhodnejsi, když je chci zabijet jen jednim uctem?
Jsou tu jeste jine prisery, ktere stoji za pozornost? Omlouvam se za ty otazky, ale ve hre moc lidi neni a od doby co sem tu byl naposled se toho zmenilo hodne.
# 7.2.2013 11.58
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Ne-e, pokud ji killíš a odběhneš si třeba pro manu (a nikdo ti ji mezitím nezabije), to hp zůstane takový, jako když jsi odešel. Hp se jí změní až ve chvíli, kdy se objeví znovu po zabití, to má opět 8k.
Pokud chceš killit jen s jedním účtem, lepší je bojda, ale počítej s poškozením kulasu.

Hned vedle příšery od Matomiho je ještě jedna taková velká zelená (tady na webu na úvodní stránce je její obrázek), ta má ale 25k hp a to už je mnohem těžší ji zabít sám, poměrně dost kouše a to i na dálku. Je taky v pustinách u toho rybníčku, ale objevuje se málokdy.
Jinak příšery už nejsou žádný, pouze choboti a z některých padají různý věci

Edit: doufám, že se chápeme dobře, protože v pustinách jsou 2 příšery, jedna rohatá - ta má 8k hp a druhá zelená, ta má 25k hp :-)
# 7.2.2013 12.06
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Jo presne na to jsem se chtel zeptat. Tu rohatou jsem ani nepotkal, ta je kde? Myslel jsem tu zelenou velkou chobotnici nebo co to je. :D
# 7.2.2013 12.48
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
:-) Proto jsem ti psala, že jsou tam dvě :-) Ta rohatá je hned vedle obrazovky, kde je port na trolí ostrov směrem k vodě a obrazovku níž pod portem na lávák. Pokud jsi ji tam neviděl, tak ji někdo zabil nebo ji někdo odtáhl někam jinam.
Chobotnice je na té stejné mapě, ale u rybníku.

Edit: ta rohatá tam bývala i dřív, ale měla míň hp a nic z ní nepadalo. Pak byl upravena i vzhledově, přidáno hp a do ní vejce nebo big pytel



Naposledy upraveno: 7.2.2013 12.57

# 7.2.2013 12.52
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Všechno co jsem chtěl už vím proto prosím o Lock.
A přidávám velké díky Santeo za info i názornou ukázku. :)

Jasný v poho, nemáš zač/Sant :), zamykám
# 7.2.2013 13.57
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Nová příšera? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.