Chmatákov online


Fórum – Ip Ban..?

Fórum » Archiv » Ip Ban..? [zamknuto]

LuKi MuCk*
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Ahoj rád bych si už zahrál pořádně zahrál chmatákov a ne pořád chodit ke strejcovi.Nevím proč ale prostě mi to píše že ''Nepodařilo se spojit se servrem nebo je vaše ip adresa je blokována.Neporušil jsem pravidla ještě než byl wipe jsem normál hrál za Luki999,Kilerman,Vip Bank ted' hraji za Rock Star°,Recover,Loveec a někdy za Smarton a No Fear ,ale jsem si na 95% jistý že jsem neporušil pravidla hry.Moje ip adresa je 81.25.16.86 . Budu rád když mi odepíšete kladně ;)
# 23.11.2012 16.20
 
yoyOBEY.
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Znám tě. Pravděpodobně sdílíš IP s hráčem EMKO, kterej si nedá říct a musí pořád bugovat.. Hold máš smůlu. Ikdyž EMKO nejsi.
# 23.11.2012 17.05
ses sexi zencka zvute ke me na ubitounu sem pardubic prijet napis mi to jo nebo ne diki
Obrázek
LuKi MuCk*
uživatel
Obrázek
SZ Mail
To je na nic.Ted' už si fakticky nezahraju protože stejda je ze mě nanervy jak k němu pořád lezu,hele a co když už ten hráč už to nehraje.Tak mohlo by se skuit na nějakou dobu odblokovat moje Ip a kdyby zase otravova ten hráč tak by se zase blokla.Mám tam dobré věci už jsem se i pomalu skoro vyskillil ,ale vzdát to fakticky nechci
# 24.11.2012 7.41
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Jeho ip není stejná jako ta Emkova.
# 24.11.2012 23.22
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
LuKi MuCk*
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Taky si to myslím no ,ale to už je jedno už mi to fachá ,ale více komplikovaně ale já to přežiju... Prosíme už aby toto téma nebylo komentováno :D

//zamykam, fab
# 28.11.2012 4.51
 

Fórum » Archiv » Ip Ban..? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.