Chmatákov online


Fórum – Skin ID 37

Fórum » Archiv » Skin ID 37 [zamknuto]

PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Nazdar chcel by som sa spýtať koho je skin ID 37. Veľmi ma to zaujíma :)
# 26.11.2012 17.00
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
WwESt
uživatel
SZ Mail
Myslím že WiZzov ...
# 26.11.2012 18.31
3-(

Máš nepriateľov ? Fajn,to znamená že si už niečo dokázal.
yoyOBEY.
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Nepatřila 37 CH.U.J nebo tak něco?
# 26.11.2012 18.49
ses sexi zencka zvute ke me na ubitounu sem pardubic prijet napis mi to jo nebo ne diki
Obrázek
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
http://forum.chmatakov.cz/tema/12146-skiny-37-38
Tady máš odpověď....


Btw: Pro rejpaly a Maka: to je přesně ono, o čem jsem psala v topicu Proč se vše zamyká...že každý si raději založí nové téma a čeká aktuální odpověď, než aby hledal v tématech, který projdou hlavním panelem a zmizí v historii..

Edit: Omyl, tohle je úplně ten stejný případ jako všechny ostatní, co jsem zamkla. Tzn.jednoduchá otázka = jednoduchá odpověď = vyřešený téma = lock



Naposledy upraveno: 27.11.2012 9.46

# 26.11.2012 18.52
 
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Santea: To ovšem nijak nevysvětluje zamykání témat, do kterých stále může přibýt rozumná diskuse, od toho diskusní fórum. Tohle je zcela jiný případ a pro příště je, prosím, odděluj, ať se vyhneme zbytečným nedorozuměním ;)

PS: A mimochodem ani teď (i když je vše vyřešeno) nevidím důvod pro uzamčení tématu (pokud tedy není cílem omezení aktivity fóra). Témata by se měla zamykat jen a pouze v případě, že se v nich vytváří spam, přeje si to autor nebo do daného tématu již opravdu nelze napsat nic, kromě úplného blábolu.
# 26.11.2012 19.38
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ

RockFire: A mimochodem ani teď (i když je vše vyřešeno) nevidím důvod pro uzamčení tématu

No tak ted si tu zaspamujem xD zajimalo by mě kdo maloval tu kravatu na tom skinu,chtěl bych si ji zakoupit ke skinu (pišu k tematu skin 37 a polemizuji jako Máček)lol
# 26.11.2012 20.29
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Aha tak dik za odpoved. Len som sa chcel spýtať aby na hruške nedošlo k nejakému problému :)
Čiže ked 37 patrila org. CHUJ môže byť na hruške normálne povolena???
# 27.11.2012 17.06
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
To je spíš otázka pro Gize, protože to není skin žádného hráče, ale organizace. Giz je majitel serveru, tak počkej na jeho vyjádření..
# 27.11.2012 17.15
 

Fórum » Archiv » Skin ID 37 [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.