Chmatákov online


Fórum – BAN IP ?

Fórum » Archiv » BAN IP ? [zamknuto]

_LamaCZ_
uživatel
Ve hře: Lama_CZ, lama_S_kulem
SZ
Zdravím.
Mohl bych se zeptat na důvod kvůli kterému byla banovaná IP adresa 82.100.0.214 ? Bude to již déle ale aktivně jsem tu začál hrát až teď. Za případnou odpověď děkuji :-) .
# 1.10.2012 16.17
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Jak víš, že je adresa banována? A za druhý: píšeš, že hraješ aktivně až teď. A víš o tom, že původní ofik je off? Na tomto serveru je všechno od začátku, tudíž pokud jsi tady ještě nehrál a účet Lama_CZ není ve hře, tak logicky nemůžeš lognout a musíš ten účet teprve založit (pokud to neudělal někdo před tebou)
# 1.10.2012 16.43
 
_LamaCZ_
uživatel
Ve hře: Lama_CZ, lama_S_kulem
SZ
Účet Lama_CZ ve hře je ale musím hrát přes proxy server a to je pomalé tak mě zajímá důvod :-D
# 1.10.2012 16.50
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Ten účet jsi zakládal ty? A přes normální IP ti lognout nejde?
# 1.10.2012 16.51
 
_LamaCZ_
uživatel
Ve hře: Lama_CZ, lama_S_kulem
SZ
Ano ten účet jsem zakládal přes tu proxy :-D. Ne ta normální IP kterou jsem napsal nahoru nefunguje.
PS: Teď už jsem jinde ale vím že na té IP kterou jsem měl přes víkend mám BAN ip.
# 1.10.2012 16.55
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Je možný, že máš sdílenou IP s někým, kdo ten BAN dostal a nemůžeš tím pádem lognout ani ty.
Pokud ve hře uvidíš GMko, řekni mu o tom a pak sem napiš, abychom věděli, jestli téma můžeme locknout
# 1.10.2012 17.06
 
_LamaCZ_
uživatel
Ve hře: Lama_CZ, lama_S_kulem
SZ
To jsem zkoušel no. Bohužel je nezajímá IP ale účet takže se sdílenou IP nevím jestli bych se dopátral. Zkusím přemýšlet jakej účet jsem měl když jsem ten BAN IP dostal.
# 1.10.2012 17.10
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
LamaCZ : podle mého selského rozumu ti to GM už neodblokne,protože jsi obešel IP a lognul si za svuj acc z jiný

GM má nyní možnost unbanovat IP adresu - příkaz .unban NázevÚčtu. IP z daného účtu bude odblokována.

pokud logneš z jiný IP,server si pamatuje tu IP ze který si lognul naposledy,takže asi maš smůlu,a pokud si něco vyvedl,a zkoušíš ho ojebat,tak ted už maš asi smolíka,protože GM odblokuje jen IP ze kterýho byl acc naposledy logován.

takhle jsem to pochopil já,toť můj názor
# 1.10.2012 18.38
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
_LamaCZ_
uživatel
Ve hře: Lama_CZ, lama_S_kulem
SZ
Nepamatuju si že bych něco tenkrát udělal takže asi fakt sdílím IP
Prosím o zamknutí tématu
# 1.10.2012 18.44
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Jak tenkrát? je novej server a psal jsi, že si to dostal přes víkend ? tak nwm no xD


jak si přeješ : LOCK
# 1.10.2012 18.51
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD

Fórum » Archiv » BAN IP ? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.