Chmatákov online


Fórum – Správce hry, nutnost

Fórum » Archiv » Správce hry, nutnost [zamknuto]

VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Zdravím.

Poslední dobou po přečtení témat od různých hráčů se celá situace dostáva do stereotypního konce.

Hráč založí důležité téma, na které je třeba, aby odpověděl buď Gizmo, po kterém to nemůžeme chtít nebo Správce hry, který se na fóru nevyjadřuje. Dvě výše uvedené osoby na to neodpoví a ten topic se pomalu ale jistě zamlží spamem a mnoho dalšíma nepotřebnostma, které ten topic doslova zruší, jelikož se na to podstatné nikdy nedostane.

Můj názor a vlastně i cílem toho topicu je, aby se zavedl Správce hry, který se bude starat převážně o komunitu zde na fóru a ve hře jako viditelný a dostupný.

Výsledkem, dle mého názoru, bude větší loajálnost komunity vůči Správcům a Gizmovi samotnému. Hra se celkově oživí a dostane se do "téměř" dřívějších otáček.

Hlavní otázka ale zůstava. Koho?

Na tuto otázku se ale vyjadřovat nemá cenu, jelikož výběr je na Gizmovi, na nikom jiném.
# 22.9.2012 20.19
Obrázek
Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
Stačilo by kdyby si GM které je tedkom ve hře založilo new acc na Forku a komunikoval by z lidmy
# 22.9.2012 21.33
ANTI JABKO POWA
Durímek
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_durda72
SZ
to už jse tu řešilo tisickrát proč je správce anonymní a vůbec nechodí na forum,je to každopadně chyba protože hráči nemaji šanci nic ze správcem řešit měl by se do hry přibrat nějaky aktivní správce :-)
# 22.9.2012 21.42
Začátek hraní na testu nové verze 14.6 2007
Znovu vracení ke hře 13.2 2012

rossoneri
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Rozhodně hodně dobrej nápad..:idea:
# 22.9.2012 21.55
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
Zas tak anonymní není když píše system a splete se třeba dá mezeru před / tak je Troling GM uskutečněn A kamoš mi řekl kdo to je tak vím ale je mi to k ničemu když mám ban ip
# 22.9.2012 23.13
ANTI JABKO POWA
Gizmo
autor hry
SZ
To, že správce nechodí na fórum je kvůli vám - neustále jste je otravovali. Takže jsou ve hře, jsou tam často ale holt není snadné je kontaktovat.
# 23.9.2012 8.32
 
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Anonymní správce ve hře je dobrá věc, o to žádná ale prostě dle mého názoru musí být Správce, který se bude starat o komunitu.
# 23.9.2012 8.57
Obrázek
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Giz : to je snaď problém vytvoriť nový účet na webe a riešiť nejaké veci aj cez fórum ?

A imo, čo mám z toho že GM je často v hre, niekedy sa mi ho podarí zastihnúť, začnem s ním riešiť nejaké veci a on sa odlogne bez vysvetlenia, potom neviem čo si mám o tom myslieť, či je tak natvrdnutý a nechápe určité veci alebo to robí naschval...


Ale dobre, čo má robiť hráč, ktorý dostane neopravnený ban ip, nemôže sa lognúť do hry, môže akurát napísať na fórum a tu ho každý ignoruje...

Napríklad graffitkin ban ip, týždeň som to riešil s GM asi 5x som sa ho pýtal prečo, z akého dôvodu, či išlo len o to nafakované video a on vždy odišiel s tým, že to nemám riešiť že to nie je moja záležitosť.Ale ako si to mala chudák graffitka vyriešiť sama, keď fórum bolo off, v hre mala ban ip a GM nič neriešil ... A teraz je fórum online, hráči tu píšu topicy ohľadom banov ip a aj tak im tam nikto neodpovie, čiže nechápem zmysel spustenia fóra...
# 23.9.2012 18.07
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.

Fórum » Archiv » Správce hry, nutnost [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.