Chmatákov online


Fórum – Ban

Fórum » Archiv » Ban [zamknuto]

Honzíček(Qip)
uživatel
SZ
Ahoj chmatáci,chmatčky,zdravím.Nevím kam to mám napsat,ale napíšu to sem:Jednou jsem logl učet už nevím jméno a najednou jsem dostal ban IP ptal jsem se bajo=(mám ho na skypu),řekl mi,že ban jsem dostal neprávem a gizmo to možná prej ví,takže vás prosím o un ban IP,IP je zde:85.93.179.623-(3-(:idea:
# 15.9.2012 21.00
 
Durímek
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_durda72
SZ
ty nevíš o jaký ůčet jde a chceš na něj un ban ? xD
# 15.9.2012 22.20
Začátek hraní na testu nové verze 14.6 2007
Znovu vracení ke hře 13.2 2012

rossoneri
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Pokud vím Tiliusi, tak máš ban ip za bugování nebo tak něco.. 3-(
# 16.9.2012 2.04
 
Honzíček(Qip)
uživatel
SZ
Durimek? Jaký máš IQ? Tohle je žádost o un ban IP ne acc 3-(
Nex:Řekne ti to sám bajo,kterej u toho byl mám ban bez duvodu..
# 16.9.2012 7.05
 
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Já bych mu unban nedával...Stejne ho zas dostane 3-( Vulgární, buger,...
# 16.9.2012 12.15
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Tilius má neopravnený ban, gizmo o tom vie, správci pravdepodobne tiež, ale nerieší sa to.

Tilius dostal ban ip za to, že mal vrakovu pink lamu, ale nezískal ju bugom ale normálne killením a potom vrak písal a plakal gizmovi na icq, že prišiel o lamu cez shop bug a gizmo na to naletel, tak ako ja a dal tiliusovi ban ip... Ale po nejakom čase sa zistila pravda a gizmo zistil že vrak je idiot a stále podeláva a vtedy sa prestal úplne starať o CH (do vtedy robil aspoň nejaký Q)

A pravdepodobne aj stratil chuť riešiť túto kauzu a zabudol dať unban tiliusovi
# 16.9.2012 13.19
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
naletěl? podělal mě skrz obchod a ty to víš, nejdřív si se mě zastaval a ted si s nim? proč ? jo aha asi kuli tomu jak ti dal heslo na učet že.. lol
# 16.9.2012 13.54
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Vrak škoda rečí :) sklamal si mňa, aj gizma aj všetkých ktorých o tejto kauze vedeli. Klameš dokonca aj sám seba

Sám vieš, že ty si bol podelaný sekerama, vie to aj Gizmo, videl to aj správca a neviem o čo ti ide, táto kauza sa uzavrela s tým, že gizmo vedel, že ty si ho oklamal...

A určite to neobhahujem skrz to že mi dal heslo, ktoré som využil 1 deň a na druhý deň už bol z neho verejňak lebo to heslo dal každému
# 16.9.2012 14.04
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Pokud o tomto problému autor ví a tomu hráči dával BAN IP, je to pouze na něm, jestli ho odbanuje.


Lock
# 16.9.2012 14.20
 

Fórum » Archiv » Ban [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.